Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που ξέρναγες και χεζόσουνα και κατουριόσουνα, μα μόνο και μόνο επειδή ήσουν μωρό όλοι παίρνανε φωτογραφίες και το θεωρούσαν χαριτωμένο
Σάββατο, 27 Απριλίου

Πως να πλησιασω 1 αντρα 20 χρ μεγαλυτερο?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86735 από marilouka στις 04 Οκτωβρίου 2011, 12:40μμ

marilouka

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπερα!Μου αρεσει τρελα ενα παιδι αρκετα μεγαλυτερο μου...ειναι 37 και ειμαι 17 εχουμε βρεθει 2 φορες μονο καθως ειναι ο κολλητος ενος φιλου της μητερας μου..Απο αυτες τις λιγες φορες που βρεθηκαμε φανηκε να εδιαφαιρετε λιγακι μου εκανε διαφορα κοπλιμεντα π.χ τι ομροφα που ειναι τα ματια σου μου χαιδευε τα μαλλια λεγοντας πως εχει τρομερη αδυναμια στο μακρυ μαλλι και πολλες φορες πανω στη συζητηση συμφωνουσε μαζι μου το θεμα μου τωρα ειναι με πιον τροπο να τον πλησιασω..πειται μου καμια ιδεα να τον φερω πιο κοντα μου...πιστευω απο μονος του δεν θα διξει μεγαλυτερο εδιαφερον γτ ερχετε σε δυσκολη θεση απο την στιγμη που γνωριζει την μητερα μου!

Σημείωση moderator: Φτιάξε τα φίλτρα του email σου γιατί δεν δέχεσαι email από το ftou.gr! Αν δε λυθεί το πρόβλημα θα γίνεις banned.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86741 από asap στις 04 Οκτωβρίου 2011, 2:29μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
πεδεραστης με λιγα λογια... τι αλλο σκοπο μπορει να εχει αυτος εκτος απο το ΣΕΞ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86745 από tasos41997 στις 04 Οκτωβρίου 2011, 2:59μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
νομιζεις μπορει να κρατηση μια σχεση που εχετε 20 χρονια διαφορα;;;

Ειναι σαν να κανεις εσυ μια σχεση με ενα 10χρονο νομιζεις γινετε να κρατηση;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86749 από lagouditos στις 04 Οκτωβρίου 2011, 3:31μμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0
Ηλικιακά είναι απόλυτα νόμιμο, δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν δυσκολεύεσε να τον δεις από κοντά μίλα του από facebook αν έχει ή με κανά μήνυμα στο κινητό και πες του περίπου ότι σου είπε και σε εσένα, ότι του αρέσεις και τέτοια και θα το πάρει το "μήνυμα".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86751 από gurara στις 04 Οκτωβρίου 2011, 3:39μμ

gurara

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
δεν πας καλα κοπελια , ακου εκει πως να πλησιασω εναν 37 χρονο ενω εισαι μολις 17 το μονο που θα μπορει να γινει μεταξυ σας και θα τον ενδιαφερει θα ειναι το σεξ , ουτε καν σαν να κανεις σχεση με 10χρονο εκει η διαφορα ειναι 7 χρονια ενω εδω 20 , λολ ρε κοριτσακι πανε βρες καποιον στην ηλικια σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86758 από maria27 στις 04 Οκτωβρίου 2011, 5:09μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
καλα ποτε δεν ξερεις αν ειν παιδεραστης... μπορει να ενδιαφερετε για την κοπελα! Εγω δεν λεω οτι δεν γινετε να κραατησει μια τετοια σχεση απλα θα ειναι λιγο δυσκολο γιατι ειστε δυο τελειως διαφορετικοι κοσμοι και θα πρεπει να το κρατησετε κρυφο απο ολους για να μην εχει αυτος αλλα και εσυ προβλημα με την μαμα σου. Δεν χρειαζετε να τον πλησιασεις με καποιον ιδιαιτερο τροπο. Οπως θα πλησιαζες και ενα παιδι στην ηλικια σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86759 από HiddenBoy στις 04 Οκτωβρίου 2011, 5:16μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
μαρεσει που τον λεει "Ενα παιδι 37 ετων" χαχα...

Κοπελα μου δεν ειμαστε αρμοδιοι να σε κρινουμε αλλα αν θες την γνωμη μου το μεγαλητερο % των ανδρων που τα φτιαχνουν με μικροτερες στοχος τους ειναι το σεξ και μονο! Τωρα αμα αυτος σε θελει για σχεση και παλη δεν στεκει γιατι οταν θασαι 25αρα νεα αυτος θαναι γερος δεν γινετε να κρατηση μια τετοια σχεση!

Αμα θες να περασεις καλα μαζι του και εσυ και μετα αντε γεια του τοτε πεστουτο στα ισα... αμα θες σοβαρη σχεση ισχυουν τα παραπανω.

Και ηλικιακα ειναι παιδεραστης γιατι εισαι ανιλικη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86760 από marilouka στις 04 Οκτωβρίου 2011, 5:18μμ

marilouka

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Με την μητερα μου το εχω συζητησει δεν εχει απολυτως κανενα προβλημα..επισης λογος να το κρατησουμε κρυφο δεν υπαρχει :) απο την αλλη εκεινος ειναι καπως δυσκολο να βρει κοπελα στην ηλικια του απο την στιγμη που δεν εχει μονιμη δουλεια και ουτε καν ενα αυτοκινητο..μια κοπελα της ηλικιας του θα ζητησει πολλα παρα πανω απο οτι εγω..αυτο που ''φοβαμαι'' ειναι η αντιδραση του.. δεν ξερω πως θα το παρει..τι λετε εσεις? α και κατι αλλο πιστευω σε μια σχεση δεν παιζει τελικα κ τοσο μεγαλο ρολο η ηλικια αυτο που ειναι σημαντικο ειναι να τα βρισκουνε 2 ανθρωποι..δλδ οκ τι παραπανω μπορει να θελει εκεινος που ειναι 37 απο εμενα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86761 από HiddenBoy στις 04 Οκτωβρίου 2011, 5:27μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Πιστεβω πως η απαντηση που εδοσα παραπανω καληπτη απολυτα. Μονο να προσθεσω: Πιστευεις οτι μια 35-40 χρονων γυναικα θα ζηταγε αυτοκινιτο και τετοια? αυτο δεν το ξερεις... Και ναι δεν πεζει η ηλικια συμφωνω και εγω σε αυτο μα εδω μιλαμε για 20 ΧΡΟΝΙΑ διαφορα οχι για 5-6-7.... οταν ηταν φανταρος αυτος εσυ εισουν αγενητη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86764 από lagouditos στις 04 Οκτωβρίου 2011, 5:47μμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0
Έγραψε:(HiddenBoy@04 Οκτωβρίου 2011)
Κοπελα μου δεν ειμαστε αρμοδιοι να σε κρινουμε αλλα αν θες την γνωμη μου το μεγαλητερο % των ανδρων που τα φτιαχνουν με μικροτερες στοχος τους ειναι το σεξ και μονο!


Δεν θέλω να σε προσβάλω, αλλά ειλικρινά ΖΕΙΣ ΑΛΛΟΥ!!! Δηλαδή δεν υπάρχουν άντρες που τα φτιάχνουν με συνομίλικες τους για σεξ μόνο? Ο κόσμος εχει απελευθερωθεί πλεον. Οι άντρες απο κυνηγοί τείνουν να γείνουν κυνηγημένοι. Οι κοπέλες δεν είναι πλέον όπως παλιά, και ούτε παίζουν με αρκουδάκια μέχρι τα 21, και ούτε είναι πλεον συνεσταλμένες. Για αυτό το θέμα που κολάς τόσο πολύ? Σου είπε η κοπέλα ότι θέλει να τον παντρευτεί τον τύπο? Απλά τον γουστάρει και θέλει να προχωρήσει μαζί του. Το ότι δεν έχει μέλλον οι σχέση τους
δεν χρειάζετε να είναι κάποιος μαθηματικός για να το καταλάβει.


Έγραψε:(HiddenBoy@04 Οκτωβρίου 2011)
Και ηλικιακα ειναι παιδεραστης γιατι εισαι ανιλικη!


Το ηλικιακό όριο για σχέσεις των 2 φύλλων στην Ελλάδα είναι τα 15 χρόνια, όχι τα 18. Διάβασε τον ποινικό κώδικα ή ρώτα τις αρχές να σου απαντήσουν.


Έγραψε:(HiddenBoy@04 Οκτωβρίου 2011)
Πιστεβω πως η απαντηση που εδοσα παραπανω καληπτη απολυτα. Μονο να προσθεσω: Πιστευεις οτι μια 35-40 χρονων γυναικα θα ζηταγε αυτοκινιτο και τετοια?


Εννοείτε πως θα ζήταγε παραπάνω. Εκτός αν υπάρχουν 35 άρες που θα τις βγάλεις για έξοδο επάνω στο ποδήλατο σου και θα πάτε για φαγητό σε φαστ φουντ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login