Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Γεια σας! Ονομάζομαι Βασίλης Πόρτας και η δουλειά μου είναι να πουλώ παράθυρα.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

Πως να πλησιασω 1 αντρα 20 χρ μεγαλυτερο?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86765 από gurara στις 04 Οκτωβρίου 2011, 5:51μμ

gurara

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
καλα ειδες τη εγραψε , το συζητησα με τη μητερα μου λεει και δεν εχει προβλημα , λολ δεν πατε καλα μα καθολου καλα , τι να θελει , σεξ και εσυ αυτο θελεις απ οτι καταλαβα , αντε πανε κανε οτι θες με την ζωη σου δεν θα σου πουμε εμεις τι να κανεις , α και να ξερεις αν το μαθει καποιος και κανει καταγγελια στη αστηνομια επειδη εισαι και ανηλικη θα τρεχετε μετα και δεν θα προλαβαινετε , αυτα απο μενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86811 από HiddenBoy στις 05 Οκτωβρίου 2011, 10:25μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Φιλε lagouditos αποτι φενετε διαβαζεις τα μισα αποσα γραφω ΕΙΠΑ το τονιζω αυτο "Το μεγαλητερο ποσοστο των ανδρων" δεν ειπα ΟΛΟΙ στην κυριολεξια... 2ον εσυ δεν ξερεις τι ζηταει μια 40αρα γιατι αυτη η 40αρα μπορει ναχει και παιδια ποιος ξερει... 3ον οσο για την ηλικια ομολογω πως δεν τοξερα θα το ψαξω ομως το θεμα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86847 από Paris23 στις 06 Οκτωβρίου 2011, 5:18μμ

Paris23

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Έγραψε:(marilouka@04 Οκτωβρίου 2011)
Με την μητερα μου το εχω συζητησει δεν εχει απολυτως κανενα προβλημα..


Δεν έχω σκοπό να προσβάλω κανέναν...απλά αναρωτιέμαι ρε παιδιά...Στα 17 μου και στα 18 μην σας πω ακόμα και στα 20 αν έλεγα στην μητέρα μου ότι θέλω έναν άντρα κατά 20χρόνια μεγαλύτερο θα γινότανε ο χαμός και έχω και προχωρημένους γονείς...Τέλος πάντων δική σου είναι η ζωή και μπορείς να την ζήσεις όπως θέλεις....Ωστόσο το να είσαι με έναν άντρα κατά 20χρόνια μεγαλύτερο, ακόμα και αν κρατήσει αυτή η σχέση, μόνο προβλήματα θα σου δημιουργήσει...Γιατί πες ότι είστε μαζί τώρα φαντάζει στα μάτια σου γοητευτικός και όλα τα σχετικά, αργότερα όμως στα 25 σου αντε στα 30 εσύ θα είσαι στην καλύτερη φάση της ζωής σου και θα χτυπάς το κεφάλι σου....Αλλά ας μην το πάω τόσο μακριά το πιο πιθανό είναι να γίνει κάτι μεταξύ σας και όταν αυτό τελειώσει εσύ να πληγωθείς...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login