Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σιγά, η πατρίδα κοιμάται
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Περι club...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86951 από bnnm4eterg στις 09 Οκτωβρίου 2011, 1:57μμ

bnnm4eterg

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Θα αφήνατε την κοπέλα σας να πάει σε club χωρίς εσάς;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86954 από maria27 στις 09 Οκτωβρίου 2011, 2:11μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Γιατι να μην την αφηνατε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86955 από davidvilla στις 09 Οκτωβρίου 2011, 2:14μμ

davidvilla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Φυσικα...Τι ερωτηση ειναι αυτη..Στον 21ο αιωνα μ.Χ ζουμε...Ποιος ειμαι εγω και θα της πω που θα παει? Ιδιοκτησια μου ειναι? Οσο ειναι ανηλικοι αποφασιζουν οι γονεις της γι αυτην και εφοσον ενιλικιωθει μπορει να αποφασιζει μονη της για τον ευατο της...Θα της απαγορεψω να διασκεδασει? Και σχολια του τυπου : " Εισαι φλωρος,θα σε κανει οτι θελει","¨θα την κοιτανε ολοι και εσυ θα εισαι σπιτι" αρμοζουν περισσοτερο σε 12χρονα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86956 από psixakias στις 09 Οκτωβρίου 2011, 2:28μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Άμα είναι πραγματικά ώριμη και την εμπιστεύεσαι και θα πάει με φίλες της ΜΟΝΟ ναι... Μια φορά η κοπέλα μου ήθελε να παει σε club. ηταν μια κανονική κοπελα με παντελόνια και κλασικες μπλούζες και ωραια παπουτσια all star... Την μέρα που μου ειπε οτι θα πηγεναι σε club με κατι φιλες τις πηγαν και πηραν τακούνια, κατι εξώπλατα και μίνι και φαντάζεστε... μια ξαφνική αλλαγή..... Παρολο που την εμπιστευομουν δεν την αφησα διοτι παρασύρθηκε απο τις φιλες της και δεν θα της εβγενε σε καλο και ηταν μολις 14 χρονον... δεν αρμωζει αυτο σε μια 14χρονη.. η μανα της δεν πολυ νοιαζετε για αυτην οποτε την αφησε(χωρις να δει τα ρουχα που θα πηγενε γιατι οταν ειδε τα ρουχα ουτε αφτη την αφησε).. Εγινε ολόκληρος χαμος και να μου ελεγε οτι δεν ειναι κατι κακο και μπλα μπλα παρολο εγω επεμηνα και δεν την αφησα.! Στο τέλος φόρεσε τα ρούχα.. είδε ότι έμοιαζε με πουτάνα , τα επέστρεψε και δεν πήγε και δεν το μετάνιωσε.. ίσα ίσα μετάνιωσε που πήγε να κάνει αυτήν την αλλαγή γιατί κατάλαβε τι μαλακία πήγε να κάνει.

Ο μόνος λόγος που θα άφηνα την κοπέλα μου να πάει σε club είναι όταν δω ότι έχει ωριμάσει για τα καλά και είναι συνειδητοποιημένη και δεν θα γυρίσει σπίτι της το άλλο πρωί... Και πάλι θα είχα το άγχος.

άμα η δικιά σου σου λέει ότι θέλει να πάει και δεν θες , να της εξηγήσεις με επιχειρήματα το οχι.

@davidvilla Μην σκέφτεσαι έτσι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86959 από Verus στις 09 Οκτωβρίου 2011, 3:23μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Συγγνώμη κι΄όλας, αλλά γιατί να σε ρωτήσει για να βγει σε club;
Δεν κατάλαβα, γκόμενος της είσαι, όχι πατέρας της.
Και στην τελική, ακόμη κι'αν σε ρωτήσει, γιατί να μη την αφήσεις; Αν εσύ είσαι εντάξει στις υποχρεώσεις σου απέναντί της δεν θα διανοηθεί να κάνει οτιδήποτε με άλλον.

Δείξ'τε λίγη εμπιστωσύνη, δεν θα πάθετε τίποτα.
Όσο γι'αυτά που 'πε ο @davidvilla παραπάνω, συμφωνώ.

Υ.Γ. @psixakias έχεις ακούσει την παροιμία που λέει "τα ράσα δεν κάνουν τον παπά"; Έτσι, και τα ρούχα δεν κάνουν την πουτάνα. Ότι έβαλε μίνι και τακούνια για να βγει για ένα ποτό δεν δηλώνει κάτι.
Υ.Γ2. Θεματογράφε, όπως εσύ θες να πας με τους φίλους σου για έναν καφέ, να πείτε για γκόμενες, για αυτοκίνητα, για ποδόσφαιρο... έτσι κι'αυτή θέλει να πάει για ένα ποτό, χωρίς να κουβαλάει μαζί της τη γκρίνια σου, έτσι για να χαλαρώσει ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86964 από HiddenBoy στις 09 Οκτωβρίου 2011, 4:45μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Εγω προσωπικα οχι δεν θα την αφηνα και αν δεν μου το ελεγε και το μαθενα θα μαλονα μαζι της... Οι λογοι ειναι οτι θα παρασυρθει απο τα ποτα και βλεπω να της την πεφτει κανεις με αποτελεσμα ποιος ξερει τι θα κανει πανω στην ζαλι! Οσο για τα ρουχα εννοειτε πως δεν αρμοζουν σε μια 14χρονη τακουνια και μινι και τετοια αλλα δεν ειναι θεμα ηλικιας ΓΙΑΤΙ τα φορας κυρια μου? Για να προκαλεις τους αλλους? Εφοσον εχει αγορι δεν χριαζετε να ειναι προκλητικη να διασκεδαση παει ΑΠλη λογικη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86965 από bnnm4eterg στις 09 Οκτωβρίου 2011, 4:47μμ

bnnm4eterg

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Ρε verus, χαλάρωσε. Απλά ρώτησα επειδή το συζητούσαμε με κάτι φίλους, μην αρχίζεις να επιτίθεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86974 από Verus στις 09 Οκτωβρίου 2011, 7:05μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Δεν είναι επίθεση @bnnm4eterg, και φυσικά δεν μιλάω σε εσένα προσωπικά. Μην το παίρνεις έτσι. Μιλάω γενικότερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86975 από lagouditos στις 09 Οκτωβρίου 2011, 7:17μμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Verus@09 Οκτωβρίου 2011)
Συγγνώμη κι΄όλας, αλλά γιατί να σε ρωτήσει για να βγει σε club;
Δεν κατάλαβα, γκόμενος της είσαι, όχι πατέρας της.
Και στην τελική, ακόμη κι'αν σε ρωτήσει, γιατί να μη την αφήσεις;


Θα σε ρωτήσει με το δικαίωμα που μια γυναίκα κάνει σαν τρελή όταν σου έρθει sms στο κινητό σου, όταν κάθετε και μετράει μια μια της κοππέλες φίλες σου στο φβ και "στην λέει" για το πόσες είναι, όταν χερετας μια φίλη σου στον δρόμο και αυτή κάνει σαν υστερική, όταν όταν όταν....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86976 από Webmaster στις 09 Οκτωβρίου 2011, 7:17μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Το clubbing είναι στην πραγματικότητα καλυμμένο καμάκι και φλερτ με σκοπό το πήδημα. Όποιος λέει το αντίθετο είναι απλά εκτός πραγματικότητας.

Οι γκόμενες τσαντίζονται όταν τις αντιμετωπίζουμε με αυτή τη λογική διότι πολύ απλά ξεσκεπάζονται. Ναι μεν δεν είναι ιδιοκτησία μας και δεν έχουμε δικαίωμα να τις απαγορέψουμε από το να πάνε clubbing, έχουμε όμως μια χαρά το δικαίωμα να καταλάβουμε ότι μια που πολυψάχνεται για clubbing μάλλον την τρώει ο κώλος της για να φασωθεί οπότε κυριλέ και όμορφα ψάχνουμε για να την αντικαταστήσουμε με κάποια που δεν θα έχει τέτοιες φαγούρες.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login