Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το pc μου φλόγες βγάζει, λες να είναι πετρογκάζι;
Κυριακή, 19 Μαΐου

Mπαμπας ...με το ζορι ;;;;;

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #87876 από evilnanouk στις 24 Οκτωβρίου 2011, 7:11μμ

evilnanouk

banned
μέλος από: 24/10/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
...πηξαμε στους ηθικολογους και στους γαματους / ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΡΕ ναι !!!! Τα συχενομαι τα μωρα - μου βγαινουν δολοφονικα ενστικτα και ΝΑΙ δεν δινω δεκαρα τσακιστη ουτε για τους ανθρωπους, ουτε για τιποτα - αυτα..


Ευχαριστω για τις απαντησεις αν και αναμενομενες..στο κρατος που ζουμε - χοχοχοχοχο

:P :P :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87884 από asap στις 24 Οκτωβρίου 2011, 8:22μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0

--------------------ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ----------------- **

γιατι δεν πηρε χαπι μετα την σεξουαλικη πραξη? Υποθετικε πατερα.. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87929 από egwRe στις 25 Οκτωβρίου 2011, 4:30μμ

egwRe

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2011
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
το αναγνωρισεις δεν το αναγνωρισεις η κοπελα απο την στιγμη που θα πει οτι ο πατερας του παιδιου εισαι εσυ και το παει δικαστικα και με ενα test DNA αποδιχθει η το παραδεχτεις μονος σου(που απο οτι καταλαβα δεν νομιζω να το κανεις) θα πληρωσεις και θα αναλαβεις τις ευθηνες σου αλλα αφου θα γινει ουτος η αλλος γιατι να το τραβατε μεχρι τα δικαστιρια και δεν το κανεις κανονικα αντρικια και υπευθηνα? ενα δικο σου πλασμα θα ειναι..εσυ το δημιουργησες απορω πως σου περασε απο το μυαλο οτι αν δεν το αναγνωρισεις δεν θα αναλαβεις καμια ευθηνη? τι να πω..λυπαμε την κοπελα ποτυ αφισες έγκυος και οχι γιατι εμεινε εγκυος αλλα γιατι εκανε αυτο που εκανε ΜΑΖΙ ΣΟΥ και θα γεννησει ενα ΔΙΚΟ ΣΟΥ παιδι,ελπιζω να μην παρει κατι απο εσενα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87930 από Webmaster στις 25 Οκτωβρίου 2011, 4:52μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Τι ηθικολόγοι ρε ξεφτίλα; Ηθικολόγοι όταν πρόκειται για ζωή ανθρώπου και την ποιότητά της;

Αν έχεις δολοφονικά ένστικτα για τα μωρά τότε είσαι ψυχασθενής και να πας να σε κλείσουν μέσα. Πίνεις τίποτα χάπια που ανεβάζουν την τεστοστερόνη για να κάνεις μπράτσα και έχεις ψιλοσαλτάρει;



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87967 από HiddenBoy στις 26 Οκτωβρίου 2011, 10:05πμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Λοιπον αμα δεν αναγνωρισεις το παιδι η μητερα εχει δικαιομα να σου παρει εως και τα σοβρακα αμα σε παει δικαστιριο φυσικα αμα δεν παρουσιαστεις ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ κατσει ασχημα (Στο λεω επειδι εχει τυχη με μια φιλη της αδερφης μου που ο ανεσθητος την παρατησε με μορο και τωρα πληρωνει αβασταχτα λεφτα) οσο για το κρατος ειμαι υπερ σε αυτο που κανει γιατι πολλη απλα δινει ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ δεν γινετε ο αλλος να αφηνει εγγυο και να παραταει ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΛΟΓΙΚΗ ποια ειναι αυτη?

Αμα εχεις δολοφονικες τασεις σου σινιστω να επισκεφτεις εναν ψυχιατρο (Δεν κανω πλακα εχεις σοβαρο προβλημα) Επισης περιεργο μου φενετε να μη σου αρεσουν τα μορα αφου εχουν πλακα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87990 από AmazonaToumpaLi στις 26 Οκτωβρίου 2011, 6:25μμ

AmazonaToumpaLi

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2011
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Φυσικα και εχεις ευθυνες αν δεν ηθελες αυτο το παιδι επρεπε να παρεις τα μετρα σου απο την αρχη δεν μπορεις τωρα να αναγκαζεις μια γυναικα να κανει κατι τετοιο στον εαυτο της..εχεις το δικαιωμα να κανει το σωμα της ο,τι αυτη θελει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87995 από Webmaster στις 26 Οκτωβρίου 2011, 8:35μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Το προφίλ αυτό είναι κλώνος του προφίλ aggelos_tu_dromu. Σύμφωνα με τον κανονισμό του ftou.gr, γίνονται και τα δύο banned.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88001 από AmazonaToumpaLi στις 26 Οκτωβρίου 2011, 10:47μμ

AmazonaToumpaLi

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2011
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login