Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η αντίσταση είναι μάταιη. Κάποια στιγμή θα κάνεις logout.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Αλλάγη στυλ (εικονας) μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89467 από daro_k στις 19 Νοεμβρίου 2011, 4:31μμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Γειά σας..Θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να γίνω σαν τα αγόρια που το παίζουν μαγκάκια,που καπνίζουν,που ειναι διάσημοι,που τους συμπαθουν σχεδον όλοι και τους θαυμάζουν..Δεν θέλω να μου πείτε να είμαι ο ευατός μου γιατί είμαι και δεν έχω καταφ΄ςερει τίποτα θετικό..όλο αρνητικά..!Καπνίζω εδω και 2 μήνες αλλά μόνος μου..δεν το ξέρει κανείς..μα κανεις..!Μπορείτε να μου πείτε πως μπορω να γίνω σαν και αυτά τα παιδία,να με ξέρουν όλοι να έχω και στο φβ σε κα9ε φωτο 300 λικες??
Σας παρακαλω βοηθήστε με...Μην μου κατακρίνετε αυτην την αποφασή μου...(με κακό τρόπο) αλλά προσπαθήστε σας παρακαλώ να με βοηθήσετεε..!Πως να πλησιασω τα παιδιά που είναι έτσι...!Κορίτσια και αγόρια..~!Να γίνω σαν και αυτούς...Πως να ντυνομαι..κ.λ.π

Στοιχεία μου:
Μάτια:Σκούρα πράσινα
Ύψος: 1,78
Κιλά: 73 κιλά
Μαλλίά:Καστανά πολλή σκουρα
Δέρμα: Άσπρο
Ηλικία: 16 (Α' Λυκειου) --εχω μεινει μια φορα..!
Ημερομηνία γεννησεώς μου: 23 Οκτωβριου 1995
Πέος: 17 και κάτι εκατοστά..


Ευχαριστώ...το ονομά μου επίσης ειναι Ραφαήλος..!Θα ήθελα επίσης να μου πείτε ενα υποχωριστικό καλό όμως..Το ραφακος το έχω χρησιμοποιησει αλλά δεν με τρελένει,οπως και το άκος...Σκέφτομαι το Άκης αλλά δεν ξέρω αμά ειναι τόσο καλό εσείς τι λέτε? ?


Ευχαριστω εκ τον προταιρον..<3 Περιμένω την βοηθειά σας..γτι είστε ο καθένας από εσενας καλύτερος απο τον άλλον..Επίσης θα ήθελα να πω ενα ΜΕγάλο μπράβο στο Δημιουργο του σιτε..(Δεν γλυφω...απλως εντυπωσιαστηκα) Ευχαριστω και πάλι.!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89468 από johnny_95uru στις 19 Νοεμβρίου 2011, 5:21μμ

johnny_95uru

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2011
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Kοίτα φίλε..Θα σου πω κάτι αλλά μπορεί να μην σου αρέσει...ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ. Ξέρω ότι μπορεί να λες ότι δεν έχεις καταφέρει κάτι αλλά πόσο θα αντέξεις να προσποιήσε κάποιον άλλον; Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν άτομα που σε εκτιμούν γι'αυτό που είσαι! Δεν χρειάζεται να μιμήσε κανέναν άλλον γιατί έτσι υποβαθμίζεις την προσωπικότητά σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89470 από daro_k στις 19 Νοεμβρίου 2011, 5:39μμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Μπορεί κάποιος να μου πεις πως να γινω αυτο που ζητάω χωρις να με κατακρίνει...Ευχαριστω παντως για τον χρονο σου αλλα με νευριασες..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89471 από makis92 στις 19 Νοεμβρίου 2011, 5:44μμ

makis92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
Καταρχήν ΜΗΝ καπνίζεις για να αρέσεις στους άλλους ή επειδή καπνίζουν εκείνοι που "σ'αρέσουν", μόνο κακό θα σου κάνεις.Θα συμφωνήσω με τον johnny_95uru να είσαι ο εαυτός σου.Αλλά αφού δεν θες συμπερηφέρσου όπως αυτοί.Πλησίασε κάποιον και ετσι σιγά σιγά θα μπαίνεις στην παρέα τους.Επίσης άρχισε να τους μιλάς στο φέισμπουκ και αφού δεθείς μαζί τους κανόνισε να βγείτε καμιά μέρα για να δεις και που συχνάζουν.Αυτοί/αυτές που έχουν 300+ λαίκς στο φέισμπουκ είναι γιατί τα βγάζουν όλα έξω(τα αγόρια μπλούζες, τα κορίτσια δείχνουν στήθος κ.α) και επίσης έχουν 600+ φίλους από τους οποίους παίζει να ξέρουν τους 200.Αν θες να ντύνεσαι σαν αυτούς δες τι φοράνε και αγόρασε παρόμοια.Για το όνομα τώρα ή το κανονικό σου ή το Άκης ότι σ'αρέσει πιο πολύ και με όποιο νιώθεις πιο άνετα.Φιλικά Μάκης :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89472 από daro_k στις 19 Νοεμβρίου 2011, 5:53μμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ ρε....Απλώς επειδη ήμουν ο ευατος μεριοκα απο αυτα τα παιδια δεν με πάνεε..Και τα αγόρια απο το φβ θα τους μιλήσω???Λολ δεν νμζω..και καπνιζω επιδη μαρέσει..Δεν μπορείτε να μου πείτε πως να μιλαω και πως να ειμαι....πως να συμπεριφέρομαι και τι να λέω..και γενικα πως να ειμαι..Το ΄Άκης βγαίνει απο το Ραφαήλος??? και μπορώ να με φωνάζουν έτσι σε τέτοια ηλικία να αλλάξω στην ουσια το ονομά μου?Ευχαριστώ οποιος μ το πει αυτο παίρνει αποδεκτη..θα έδινα και στους αλλους..αλλα δεν με βοηθησατε πολλή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89473 από daro_k στις 19 Νοεμβρίου 2011, 5:56μμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Κανείς αλλος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89474 από Verus στις 19 Νοεμβρίου 2011, 6:05μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Όντως το "να είσαι ο εαυτός σου" δε δουλεύει πάντα. Ωστόσο, αν προσπαθείς να γίνεις κάτι που εξ'αρχής δεν είσαι και δεν σου πάει, ΘΑ ΑΠΟΤΥΧΕΙΣ. Αν ενταχθείς σε μια παρέα που δεν σου ταιριάζει θα νιώθεις "έξω απ'τα νερά σου" και στα μάτια των άλλων αυτό σε ρίχνει πολύ. Έχε υπ'όψιν σου ότι κανείς δεν εκτιμά το δήθεν. Αν το κάπνισμα, οι "μαγκιές" και τα παντελόνια με χαμηλό καβάλο νομίζεις οτι εξυψώνουν τον ανδρισμό σου, ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ. Δεν θα σου πω την κοινότυπη ατάκα "be yourself", θα σου πω μόνο να κοιτάξεις να συμφιλιωθείς με την πάρτη σου και τη φάτσα σου γιατί αυτό είναι το κλειδί. Όταν νιώσεις άνετα ΕΣΥ με αυτό που είσαι και που δείχνεις, θα έχεις αυτά που θες (παρέες και γκόμενες).
Αν ακόμα επιμένεις, απλά παρατήρησε τους, και με ανάλογη συμπεριφορά πλησίασε τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89476 από daro_k στις 19 Νοεμβρίου 2011, 6:10μμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Κοιτάχτε ποιο πάνω τι ρωτάω..Ευχαριστω και πάλι πάντως..αλλα δεν μπορω σε αυτες τις απαντήσεις να δωσω αποδεκτη,...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89478 από daro_k στις 19 Νοεμβρίου 2011, 6:39μμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89479 από makis92 στις 19 Νοεμβρίου 2011, 6:40μμ

makis92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
Κοίτα άμα όλου σε ξέρουν ως Ραφαήλο καλύτερα μην το αλλάξεις τώρα.Να σου πω έχεις δοκιμάσει να κάνεις κάτι σαν παρτυ? Να καλέσεις μερικά άτομα απο εκείνη την παρέα και άλλους φίλους σου όταν ας πούμε λείπουν οι γονείς σου.Θα μπορούσες αν θεσ να το κάνεις αυτό και δεν θες να τους το πεις να δοκιμάσεις στο φέισμπουκ να τους καλέσεις από εκει που λέει εκδήλωση αλλα συγκεκριμένα άτομα μην πατάνε όλοι οτι θα έρθουν.Δεν σου λέω ότι αυτό είναι κάτι καλό ή ότι θα πετύχει απλά μια ιδέα σου δίνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login