Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Με τον καιρό κι εσύ σκελετός θ' απομείνεις.
Τρίτη, 28 Μαΐου

Αλλάγη στυλ (εικονας) μου

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89520 από RockWave στις 20 Νοεμβρίου 2011, 6:27μμ

RockWave

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Φίλε Ραφ! Θα σου πω κάτι που ίσως σε ταράξει αλλα προτιμώ να μιλάω ξεκάθαρα!

Αρχισα να καταλαβαίνω πως η ζωή τελικά δεν είναι για όλους!

Στη ζωη υπαρχουν 2 κατηγοριες ετσι ειναι και δεν αλλαζει!

Γεννιεσαι, και σε ξαφνικα μπαινεις σε μια ομαδα!
{{Ειναι λες και σου λεει καποιος εσυ θα πας στη μια ομαδα και εσυ στην αλλη}} Δυστυχως δεν το επιλεγεις!!

Ομαδα πρώτη: ο πετυχημενος cool τυπος που εχει μια καλη ζωη!
Φιλους, σχεση, αυτοεκτιμηση, σχετικα λιγα προβληματα στη ζωη του, ειναι ωραιος και το κρινουν και οι αλλοι! Ειναι ο δημοφιλης ανθρωπος και μετραει αλλιως στα ματια των απ'εξω! με στυλ, υφος, θεωρια, με αλλα λογια ο γαματος!!!

Για να μην τα πολυλογώ δεν ειναι δυσκολο να καταλαβεις ποιος ειναι οκ και ποιος οχι? Δεν μπορώ να τα γράψω ολα ειναι πολλαααά!

Ομάδα δευτερη: Ο ανθρωπος που δεν εχει σχεση με καμια κουλτουρα!, που βρισκει την αδιεξοδο και κολλαει! Ειναι αυτος που δεν ξερει τον εαυτο του που δεν εχει αποψη και δεν μετραει!

Μην ακους τι λενε μερικοι και τι γράφουν εχει πεσει πολυ φιλοσοφια και οι συμβουλες ειναι αφορητα κουραστικες!

Ειμαστε εμεις! Εσυ εγω και αυτος που περιμενει να βγάλει μια ακρη μεσα απο ενα φορουμ! Αν ειχαμε αξιοπρεπια και ειμασταν εντάξει με τον εαυτο μας δεν θα το καναμε αυτο! Ο κλαψας ανθρωπος που δεν καταφερνει τιποτα και θέλει να μοιασει σε καποιον! με αλλα λογια???

Ο τυπος που τρογεται με τα ρουχα του!!!

Χεσε το καπνισμα και το στυλ και τον θαυμασμο! Οτι και να κανεις δεν θα καταφερεις κατιμ αυτο!
Ουτε αν εισαι ο εαυτος σου ουτε αν προσποιείσαι καποιον!!

Ο σεβασμος και η επιτυχια δυστυχως δεν κερδιζονται! Οταν εισαι ετσι εισαι ετσι παει και τελειωσε!!!

Θα αλλαξεις για λιγο και θα πεσεις ξανα στα ιδια!
Δεν θα συμφωνησεις με ολα αυτα και το ξερω...

Θα στο θέσω αλλιως τι να αλλαξεις δηλαδη??? Κατι που δεν θα σου ταιριαζει? Κατι που δεν ειναι για ολους?? Δεν κολλαει!

Κάνε αυτα που γουσταρεις και μη κολλας!

Ο χαμενος ειναι χαμενος και ο κερδισμενος παραμενει κερδισμενος!

Τι συμβουλες ψάχνεις?? Μηπως να σου πει καποιος Ολα καποτε φτιαχνουν? Καλη τυχη? Μη στεναχωριεσαι? Μη μασας? κανε εκεινο και εκεινο? Να εισαι ο εαυτος σου?

Φιλε κοίτα απλα τι συμβαινει στην εποχη του 2011 και βγάλε συμπερασμα!

Μονος σου θα βρεις μια ακρη και αν την βρεις οκ καλος αν οχι συνεχιζεις με το κεφαλι χαμηλα! Μην ακουω θα προσπαθησω ξανα!

Κ εγω ειχα προβλημα και ΝΟΜΙΖΑ οτι βοηθησε η φαση στο να μιλησω ανωνυμα ομως τιποτα! Τα ιδια σκατά!

Απλά δεν υπάρχει τρόπος να αλλάξεις! Σου ειπαν 5 λογια τα μελη του φορουμ και η απάντησεις δεν σε καλυψαν!

Βασικά δεν υπάρχει απαντηση σε τετοιου είδουν προβληματισμους! Μονο συγχιση και ξενερα!
Λεμε την απαλευτη ιστορια της ζωή μας και περιμενουνμε σε θαυματα! Πως θα ξυπνησουμε και θα μαστε αλλιως!

Φαντάζομαι το καταλαβαινεις γιατι για να φτάσει καποιος στο σημειο να γράψει σε φορουμ ειναι αρκετα σπασμένος με κάτι που ειναι αιτια στην καθημερινότητα του!

<<ελπίζω>> να βρεις μια ακρη ρε μεγάλε και να καταφέρεις αυτα που θελεις πραγματικά!

Υ.Γ Το ελπίζω το εβαλα σε εισαγωγικα για δικους μου λογους γιατι δεν πιστευώ σε αυτη τη λεξη! Μη παρεξηγήσεις την όλη φάση!


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89682 από daro_k στις 23 Νοεμβρίου 2011, 8:52μμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Δεν σχολιάζω καν την απάντηση σου...Έχω αρχίσει και κάνω με κάποια παιδιά που καπνιζουν..αλλά στην ουσια π μιλάνε εγω δεν ξέρω τι να πω..πως να μιλήσω και πως να μπω και εγω στην συζητηση..Μαρέσει πολλη αυτα που λένε (δεν μπορω να πω τα ίδια,λενε για απιδια π δεν τσα ξερω και για το λολ )..Αυριο μ ειπε ένα κορίτσι που καπνιζει..(που μου αρέσει...πολλη αλλα δεν της την πεφτω ακομα--πρωτα πρεπει να πλησιασω τα παιδια π κανει παρέα νμζω) να πάμε να καπνισουμε αυριο μαζι στο σχολειο..(Αυτή ποιο πριν με κορόιδευε και μ ελεγε συνέχεια σκάσε..κ.λ.π) Το καπνισμα δεν το εχω αρχίσει τωρα αλλα 4-6 μηνες απλως δεν το ήξερε κανεις..!Κανω ελαρια στριφτα....Και θα ήθελε να μου πείτε τι να συζητήσω αυριο μαζι τής με αυτό το κορίτσι?¨?Με είχε στην μπουκα και μπορει και τωρα να ψαχνει αφορμη για αυτποοο..γ αυτο πειτε μ πως να μιλαω τι να λεω και γενικα τέτοια με το κορίτσι αυτο ...(καπνιζει ακι κανει παρεα μονο με μαγκακια) και επίσης τι να συζητω με τα παιδια που καπνιζουν γενικα και εχω αρχισει σχολειο και κανω παρέα μαζί τους...Kαι το στυλάκι..Αμά δεν τα ακταφέρω και σε αυτό το στάδιο της ζωής μου..Θα αυτοκτονησω και δεν ειναι απλειλη για να μου απαντήσετε..απλώς δεν μπορω να καταφέρω τίποτα στην ζωή μου...( Μόνο μια φίλη έχω ) Που δεν καπνιζει και ειναι απουσιολογος...! Ευχαριστώ....Εκ τον προτέρον και ελπίζω να με βοηθήσετε και να απαντήσετε σε αυτό που ρωτάω..Δεν αλλάζω γνωμη..αυτο που θα καταφέρετε να κανετε αν δεν μ απαντησετε σε αυτα και μ πειτε αν ειμαι ο ευατος μ ειναι να γινω ρεζιλι σε αυτα τα παιδια και το κορίτσι και να με κοροιδευουνν..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89689 από daro_k στις 23 Νοεμβρίου 2011, 10:09μμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Κανείςςςς??? Ευχαριστω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89693 από daro_k στις 23 Νοεμβρίου 2011, 10:30μμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
????please παιδια..!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89695 από daro_k στις 23 Νοεμβρίου 2011, 10:40μμ

daro_k

μέλος από: 17/9/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login