Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χασμουρητό είναι μια σιωπηλή κραυγή.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ειστε ρατσιστες ?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97157 από tragikos στις 31 Μαρτίου 2012, 12:12μμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια! Εχω ενα θεμα που νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο... Ειμαι πολυ ρατσιστης με τους ανθροπους αλλης εθνικοτητας και συγκεκριμενα με τους αλβανους(δεν θελω να θηξω καποιον). Και ρωταω εγω εσεις ηστε ρατσιστες σε αυτο το θεμα ? Εγω παντως δεν μπορω θελω να παρω ενα πιστολι και να σκοτωσω οποιους μεταναστες το παιζουν μαγκες και κλεβουν και πουλαν τρελα.... φυσικα υπαρχουν και εξερεσεις πεδιον που ειναι υποδηγμα συμπεριφορας.... Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97159 από tasos41997 στις 31 Μαρτίου 2012, 12:18μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tragikos@31 Μαρτίου 2012)
Γεια σας παιδια! Εχω ενα θεμα που νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο... Ειμαι πολυ ρατσιστης με τους ανθροπους αλλης εθνικοτητας και συγκεκριμενα με τους αλβανους(δεν θελω να θηξω καποιον). Και ρωταω εγω εσεις ηστε ρατσιστες σε αυτο το θεμα ? Εγω παντως δεν μπορω θελω να παρω ενα πιστολι και να σκοτωσω οποιους μεταναστες το παιζουν μαγκες και κλεβουν και πουλαν τρελα.... φυσικα υπαρχουν και εξερεσεις πεδιον που ειναι υποδηγμα συμπεριφορας.... Ευχαριστω


Πιστευω πως οχι δεν ειμαι

Καταρχας αν ημουν ρατσιστης (ισως ειμαι ελαχιστα) θα ειμαι με τους Τουρκους διοτι απο τα παλια χρονια που τοτε ολη η Τουρκια ηταν η Ελλαδα
Ή με τα ΣΚΟΠΙΑ διοτι νομιζουν οτι ειναι η Μακεδονια δικια τους μεχρι και στο σχολειο τα παιδια το διδασχονται αυτο...

Λες οποιους μεταναστες πουλουνε τρελα δηλαδη οι μαυροι που πουλανε cd ;

Αρα κατα ενα μερος και αυτοι..

Να ξερεις οτι δεν κλεβουν μονο αλβανοι παντα αυτους κατηγορουμε ενταξει δεν λεω κατα ενα μεσο ορο κλεβουν και αυτοι αλλα γιατι νομιζεις ελληνες δεν κλεβουν;

Υ.Γ Ολα στα λεω φιλικα για να προσπαθησεις (μαζι σου κι εγω) να απαλαβουμε απο διαφορα Ταμπου της καθημερινοτητας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97161 από rhgas στις 31 Μαρτίου 2012, 12:54μμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Είσαι ρατσιστής και ΟΧΙ δεν ειναι φυσιολογικό.Τα αισθήματα σου να σκοτώσεις με ενα πιστόλι οσους 'το παιζουν μαγκες και κλεβουν και πουλαν τρελα' μονο φυσιολογικά δεν ειναι.Μόνο και μόνο απο το μίσος που τρέφεις για τους αλλοδαπούς απλα επειδή δεν ειναι έλληνες φαίνεται οτι είσαι φασίστας (οι έλληνάρες το παίζουν μάγκες,κλέβουν και πουλάν τρελα 10 φορές παραπάνω απο τους αλλοεθνής αλλα δεν ενοχλεί κανεναν αφου οι έλληνες ειναι 'δικοι' μας ενω οι αλβανοί είναι οι βάρβαροι που ήρθαν να μας διαφθείρουν).Σου προτείνω να κλείσεις την τηλεώραση και να αλλάξεις παρέα μήπως γλιτώσεις και σε μερικα χρόνια δεν έχεις πρότυπο τον κ.ΛΑΟΣ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97163 από tragikos στις 31 Μαρτίου 2012, 1:14μμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Οι μαυροι που δουλειου (πουλαν cd) δεν εχω προβλημα γιατι προσπαθουν να βγαλουν τιμια το ψωμι τους, Ακομα η αλλοδαποι μας ειναι βαρος γιατι αμα βλεπεται τηλεωραση που ανοιγει το νεο κεντρο φιλοξενιας στην νεαπολη γιατι ? γιατι να τους ταιζουμε και δεν τους στελνουμε πισω στη χωρα τους ? γιατι εμεις να πειναμε και το κρατος να ταιζει ΑΥΤΟΥΣ ? Ο καρατζαφερεις δεν εχει και αδικο σε αυτα που λεει απο την στιγμη που ηρθαν αυτοι στην χωρα μας αρχισε η εγκληματικοτητα τα φθηνα εργατικα χερια ωστε να περνουν την δουλεια του ελληνα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97166 από agnwstos97 στις 31 Μαρτίου 2012, 1:30μμ

agnwstos97

μέλος από: 18/12/2011
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
φιλε και γω ειμαι ρατσιστις με τους τουρκους τους αλβανους σκοπιανους και αλλους ...και γω τα ιδια λεω .γιατι ενω πιναει τοσοσ κοσμος να σπαταλαμε λεφτα για αλλοεθνης ενω εμεις οι ιδιοι η ελληνες δεν εχουμε να φαμε; δηλαδη θα σας αρεζε να απολιαν τους γονεις μερικον να μην εχετε να φατε και το κρατος να ταϊζει αλλοδαπους; ειμαι κατα αυτον των κεντρον γιατι θα δεις σε μερικα χρονια οτι αν γινουν ολα αυτα που λεν η ελλαδα θα σβησει θα γινει μια ποληεθνικη χωρα και αυτο δεν το θελω και μην με παρεξηγησετε αυτα κρινω σωστα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97171 από DrugFree_boy στις 31 Μαρτίου 2012, 3:01μμ

DrugFree_boy

Εικονίδιο
μέλος από: 29/2/2012
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
ρε φιλε εγω ειμαι ρατσιστης με ατομα που το παιζουν συμορητες χτυπανε παιδια χωρις λογο κλεβουν και πουλανε μαγκια παντου λες και ειναι καποιοι.εγω πιστεβω οτι εχεις σχηματισει αυτην την γνωμη επειδει υπαρχουν πολυ αλβανοι που λενε "εμεις ειμαστε αλβανοι και ειμαστε καλυτεροι απο τους ελληνες,τους πουλαμε μαγκια και αυτη δεν κανουν τιποτα απλα τρωνε ξυλο συνεχεια.και πιστεβω οτι αυτοι που το κανουν αυτο χαλανε το ονομα των αλβανων.Ξερω παιδια απο αλβανια που ειναι υποδηγματα και δεν εχουν προβλημα με εθνηκοτιτες και τετοια θεματα.για εμενα δεν θα επρεπε να εισαι ρατσιστης γιατι δινεις δικαιοματα,κανονικα με ατομα που ειναι αληταριο δεν θα επρεπε να ασχολισε καθολου(φυσηκα και δεν υπονοω οτι οι αλβανοι ειναι αληταριο)και δεν ειναι μονο αλβανοι,ειναι και ελληνες και βουλγαροι και αλγεριανοι και ολοι....καθε χωρα εχει μια μειωνοτιτα τετοιων ατομων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97179 από XalaraGr στις 31 Μαρτίου 2012, 4:35μμ

XalaraGr

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2012
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
Κατά την άποψή μου, όλοι είμαστε ρατσιστές γιατί έτσι είναι η φύση του ανθρώπου (ΆΛΛΟ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΙΣΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΜΩΣ), δεν σημαίνει ότι μισείς κάποιον, απλά μέσω της χρόνιας παρατήρησης μιας φυλής μπορεί κάποιος να πει ότι έχει κάποια γνωρίσματα. Για παράδειγμα οι Έλληνες είμαστε τεμπέληδες και κοιτάμε πως να βγάλουμε λεφτά χωρίς να κουραστούμε και επίσης είμαστε πολύ ψώνια με τον αρχαίο πολιτισμό μας. Αυτός ο ρατσισμός δεν είναι λάθος, είναι φυσιολογικός και παρατηρείται σε όλα τα μήκη και πλάτη της Γης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97180 από M1k3y στις 31 Μαρτίου 2012, 5:11μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Μερικές φορές απορώ με το πόσο ανίδεοι είναι μερικοί, προσπαθώντας να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα. Τσάμπα ήλπιζα ότι η νέα γενιά θα κάναμε κάτι καλύτερο από τους μεγάλους, τα ίδια (και χειρότερα) σκατά τελικά είμαστε.

Όχι ρε, δεν είναι φυσιολογικό να είσαι ρατσιστής, δεν είναι φυσιολογικό να μισείς το είδος σου. Άνθρωποι είμαστε όλοι, ένα μάτσο κόκκαλα, αίμα και σάρκα. Ναι, κι εσείς, "ελληναράδες", αν ονομάζεστε Έλληνες, ονομάζεστε έτσι επειδή μιλάτε Ελληνικά. Δεν κατάγεστε από το Μ. Αλέξανδρο, δεν έχετε καμία σχέση με τους αρχαίους Έλληνες (απλά έτυχε να μιλάμε την ίδια γλώσσα), και δεν έχετε τίποτα διαφορετικό από κάθε άλλο λαό στον κόσμο, χωνέψτε το. Παραπέμπω και στο ανάλογο άρθρο από τον Webmaster, εδώ.

Έγραψε:(giwrgos_291295@31 Μαρτίου 2012)
Για παράδειγμα, οι Έλληνες είμαστε τεμπέληδες και κοιτάμε πως να βγάλουμε λεφτά χωρίς να κουραστούμε και επίσης είμαστε πολύ ψώνια με τον αρχαίο πολιτισμό μας.

Μίλα για τον εαυτό σου. Εγώ (όπως και πολλοί άλλοι) δεν έχω καμία από τις ιδιότητες που ανέφερες. Αν είναι δυνατόν, να προωθείται η χυδαιότητα κάποιων λαμόγιων, για κοινά χαρακτηριστικά ενός ολόκληρου λαού.

Καταλάβετε ότι λαμόγια υπάρχουν παντού, κακοποιοί υπάρχουν παντού, σοβαροί και έξυπνοι άνθρωποι υπάρχουν παντού. Δεν μπορείς να βάζεις τους λαούς σε "σακιά", ειδικά όταν ξέρεις ότι δεν έχεις σχεδόν καμιά γενετική διαφορά με οποιονδήποτε άλλον άνθρωπο πάνω στη Γη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97181 από Χαρα_19 στις 31 Μαρτίου 2012, 5:31μμ

Χαρα_19

banned
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 196 αποδεκτές 0
η γνωμη μου ειναι πως ολοι ημαστε ρατσιστες... ο ρατσισμος δεν ειναι μονο για αλβανους ρωσσους τουρκους κλπ ειναι και γενικα στους ανθρωπους... πχ αν δεις μια κοπελα η ενα αγορι που ειναι υπερβαρο θα το σχολιασεις αρνητικα... η αμα ντυθει καπως παραξενα και δεν σου αρεσει εσενα παλι θα τον σχολιασεις... μεχρι και αυτο ειναι ρατσισμος!!! οποτε δεν μπορουμε να λεμε οτι δεν ειμαστε ρατσιστες!!! κακο πραγμα αλλα υπαρχει πλεον...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97182 από Χαρα_19 στις 31 Μαρτίου 2012, 5:45μμ

Χαρα_19

banned
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 196 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tragikos@31 Μαρτίου 2012)
Οι μαυροι που δουλειου (πουλαν cd) δεν εχω προβλημα γιατι προσπαθουν να βγαλουν τιμια το ψωμι τους, Ακομα η αλλοδαποι μας ειναι βαρος γιατι αμα βλεπεται τηλεωραση που ανοιγει το νεο κεντρο φιλοξενιας στην νεαπολη γιατι ? γιατι να τους ταιζουμε και δεν τους στελνουμε πισω στη χωρα τους ? γιατι εμεις να πειναμε και το κρατος να ταιζει ΑΥΤΟΥΣ ? Ο καρατζαφερεις δεν εχει και αδικο σε αυτα που λεει απο την στιγμη που ηρθαν αυτοι στην χωρα μας αρχισε η εγκληματικοτητα τα φθηνα εργατικα χερια ωστε να περνουν την δουλεια του ελληνα!


να σου πω κατι αγορι μου... εγκληματικοτητα ειχαμε και πριν ερθουν αυτοι... εγω πιστευω πως φταινε αυτοι που ανοιξαν τα συνορα αλλα και τους επετρεπαν να μενουν στην ελλαδα... ετσι ξεκινησαν να περνουν τις   δουλιες και τους μισθους... γτ εμεις περναμε πχ 700 τον μηνα και αυτοι δουλευαν για 500... αλλα κακα τα ψεμματα και εσυ αν ειχες επειχησηση αυτο θα εκανες... θα προτειμουσες να εδεινες 500 παρα 700... κανονικα σε καποιες χωρες επιτρεπεται η προσβαση αλλα οχι η παραμονη μεχρι καποιο οριο... ενω εμας μας ανοιξαν τα συνορα και μπηραν ολοι... πιστευω οτι τα συνορα πρεπει να κλεισουν ετσι ωστε να παει ο καθε ενας στην πατριδα του!!! να προσπαθει και να δουλευει για την δικια του χωρα... ετσι ωστε στην ελλαδα να δουλευουν και ελληνες... γτ εχουμε φτασει σε ενα σημειο στην ελλαδα να δουλευουν οι αλλοι και οι ελληνες να μην μπορουν να βρουν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login