Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε ζητάνε από το χωριό σου. Θέλουν τον τρελό τους πίσω.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Χρυση Αυγη!!?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99550 από Stand by me στις 02 Μαΐου 2012, 6:37μμ

Stand by me

Εικονίδιο
μέλος από: 17/3/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ρε παιδια πως ειναι δυνατον να υποστιριζει κοσμος την Χρυση Αυγη? Τι θελουν δηλαδη? Να κλεισουμε ολους τους μεταναστες σε ενα δωματιο και να περιμενουμε μεχρι να πεθανουνε? Υπαρχει καποιος ανθρωπος που ειναι στα λογικα του να παει να τους ψηφισει? Δηλαδη τι να πω! Που φτασαμε! Εσας γενικα ποια ειναι η γνωμη σας για την Χρυση Αυγη? Θα τους ψηφιζατε ποτε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99553 από Gray στις 02 Μαΐου 2012, 7:12μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
αισχος και μονο που υπαρχει κατι τετοιο ...

αλλα τι περιμενεις , οταν οι ανθρωποι ειναι αμορφοτοι.... και χαμηλης νοημοσυνης και το μονο που ξερουν ειναι να νομιζουν οτι ειναι ανωτεροι ..

αχχχ αυτη η Ελλαδα ... μια ζωη πισω θα ειμαστε .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99557 από panosx στις 02 Μαΐου 2012, 8:08μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
'μια ζωη πισω θα ειμαστε' αν δεν ξερετε τι γινεται στις αλλες χωρες μην λετε 'ειμαστε πισω' στην Γαλλια το εθνικιστικο κομμα επιασε 20%.κι ναι ρε χρυση αυγη,αν ειναι να κατασουμε να μας γαμισουν οι μεταναστες να ερθουν αλλα 2.000.000. κι αυτοι ειναι εθνικιστες και τρελοι αλλα δεν θα προδοσουν.κι ειδαμε τι κανανε και 'οι δημοκρατες'
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99558 από XxXGreGXxX στις 02 Μαΐου 2012, 8:12μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Η αποψη μου ειναι οτι οι Δεξιοι οποιο κομμα και να ειναι εχουν εθνικηστικο αισθημα και πιστευω πως θελουν να σωσουν την Ελλαδα διοτι πιστευω δεν θελουν να την εκμεταλευτουν. Η χρυση αυγη απλα θελει το παραπανο να διωξει τους ΛΑΘΡΟμεταναστες. Υπαρχει μεγαλη διαφορα απο τους μεταναστες. Εγω αγαπαω την πατριδα μου και τους μεταναστες που δουλευουν και ζουν ΝΟΜΙΜΑ. Δεν αντεχω τους μη νομιμους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99559 από panosx στις 02 Μαΐου 2012, 8:18μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
@greg συμφονω.αν κι οχι για αλλους τους δεξιους... κι πιστεψε με καμια 20αρα αλβανους που εχω μιλησει που ειναι πια 'νομιμοι' παρανομα μπηκαν.για αυτο μην ακουω μαλακιες για 'δουλευταραδες' ητε το 'κι εμεις μεταναστες ημασταν' που για να παει Ελληνας στην αυστραλια του εξεταζουν κι τα δοντια.κι περα απο τους μεταναστες δεν ειναι το μονο τους θεμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99562 από o 3an8os στις 02 Μαΐου 2012, 8:42μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
ναι επισης η χρυση αυγη θα μοιρασει φαι σε ολο τον κοσμο!θα κανει πολεμο και θα επανακτισει τα συνορα προ τουρκοκρατιας!και θα κατεβει στην ομονοια να σκοτωνει τους μεταναστες!
IQ=0
ψηφιστε αυτους που θαυμαζουν τον ανθρωπο που σκοτωσε 500.000 Ελληνες κατεστρεψε χιλιαδες σπιτια και εκαψε 1.700 ΕΛΛΗΝΙΚΑ χωρια!
αυτη ειναι η ελλαδα του σημερα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99563 από panosx στις 02 Μαΐου 2012, 8:46μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
ναι ρε τον χιτλερ γουσταρουν.οι αλλοι που κανουν πιπα στη μερκελ ειναι καλυτεροι.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=35ZIT4PtD9g δες το κι πες μου πως δεν συμφωνεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99564 από Pantera4 στις 02 Μαΐου 2012, 9:05μμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
εγω παντος οταν ενιλικειωθω χρυση αυγη θα ψιφισω! @panosx συμφωνω με ολα οσα ειπες!!

πολλοι ειναι οι υπερηλικες που ψηφιζουν χρυση αυγη διοτι οι χρυσαυγητες τους βοηθανε με πολλα πραγματα οπως το να πανε στη τραπεζα να παρουν την συνταξη τους. φαντασου να εισαι 70 χρονων στο κεντρο της αθηνας και να φοβασε να πας απεναντι να παρεις την συνταξη σου μην σε κλεψουνε! λετε να τους νοιαζει αμα θα μπει ναζιστικο κομμα? οχι! γιατι ειδαν και αποειδαν με τους υποτυθεμενους "δημοκρατες"!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #99566 από zifeis στις 02 Μαΐου 2012, 9:13μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

η χρυση αυγη ειναι καθαρα ναζιστικο κομμα και αντιτιθεται στα ανθρωπινα δικαιωματα
με παρομοιο τροπο βγηκε και ο χιτλερ στη γερμανια τοτε και εκανε οτι εκανε
δυστυχως η παιδεια στην Ελλαδα ειναι απο τις χειροτερες γι αυτο και πολλοι ανθρωποι δεν εχουν την κριση και την πνευματικη καλλιεργεια που χρειαζεται ετσι προσκολλουνται σε εθνικιστικες και ρατσιστικες ιδεολογιες οντας χειραγωγημενοι απο απο κομματα οπως η χρυση αυγη αυγη

αν θελετε να ψηφισετε ενα κομμα που θα αλλαξει το πολιτευμα θα κανει νοθειες σε εκλογες για να βγαινει αυτο,
θα απαγορευει τις αντιθετες σε αυτο αποψεις, θα απαγορευει τις συγκεντρωσεις και τις εξοδους τοτε δεν εχω τι αλλο να πω

οσον αφορα στους μεταναστες
αυτοι οι ανθρωποι ειναι οι τελευταιοι που φταινε και με την πολιτικη της η χρυση αυγη δε λυνει κανενα προβλημα παρα μονο προσπαθει να κερδισει τις ψηφους των αμορφωτων ρατσιστων

και πανο αν δεν εισαι καλα ενημερωμενος μη μιλας
συγκρινεις τα συνορα Ελλαδας-Αλβανιας με Ελλαδας-Αυστραλιας????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99568 από panosx στις 02 Μαΐου 2012, 9:23μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
κι γεννικα κανουν διαφρες 'εξυπιρετισεις'.κι πιστεψε με οι αμερικανοι κανουν χειροτερα... στο ονομα της δημοκρατιας παντα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login