Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Πάντα βάζουμε πλούσιο δικηγόρο αλλά ποτέ δεν αγοράζουμε από πλούσιο έμπορο.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Χρυση Αυγη!!?

Σελ. 12
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99728 από XxXGreGXxX στις 03 Μαΐου 2012, 6:43μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Τιποτα. Και καλα κανεις :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99751 από Stand by me στις 03 Μαΐου 2012, 11:59μμ

Stand by me

Εικονίδιο
μέλος από: 17/3/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Τωρα μετα απο ολο αυτο μπορω να πω οτι δεν καλυφθηκα??
Εγω συμφνωνω στην αποψη οτι η χρυση αυγη ειναι ΦΑ ΣΙ ΣΤΕΣ!! Αυτο και τιποτα αλλο! ΦΑΣΙΣΤΕΣ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99755 από rhgas στις 04 Μαΐου 2012, 12:35πμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Λοιπον μετα απο όλο αυτό το παραλήρημα των παιδιών παραπάνω που δηλώνουν τόσο περήφανα οτι επειδή ειναι έλληνες θα ψηφίσουν χρυσή αυγή ή αλλιώς έλληνες-ναζί μπορώ να πώ οτι την γαμίσαμε.Όλο και περισσότερα νεα παιδιά υποστηρίζουν το ναζισμό ο οποίος αφάνισε τοσους ανθρώπους.Τέλος όποιος νομίζει οτι σκοτώνοντας τους μετανάστες-λαθρομετανάστες-ξένους-ασχημους που κλεβουν τις δουλείες μας θα σωθεί η χώρα απο την διαφθορά του συστήματος και το χρέος των ταμείων τοτε ειναι αγράματος,άσχετος και παράλογος ή τόσο ηλίθιος που ενώ ειναι αγράματος,άσχετος και παράλογος νομίζει οτι ειναι έξυπνος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99794 από zifeis στις 04 Μαΐου 2012, 7:12μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
Και εγω αυτο λεω
Δε λεω αμορφωτους αυτους που εχουν διαφορετικες αποψεις αμο εμενα
λεω αμορφωτους τους ρατσιστες
Γιατι ο ρατσισμος δεν αιτιολογειται με λογικα επιχειρηματα
το ιδιο και ο εθνικισμος καθως ειναι καταστασεις που επιβαλλουν τη βια προς τους αλλους αρα δε μπορει να αποτελουν τεκμηριωμενες αποψεις ενος υγιους ατόμου
Γιατι οπως εχουν πει και σπουδαιοι πνευματικοι ανθρωποι:
"Η ελευθερία του ενός σταματα εκεί που αρχίσει η ελευθερία του άλλου"

και
"Ας μην εγκαταλείψουμε τη θεμελιώδη αυτή αρχή, ότι ο άνθρωπος πριν ακόμη εγκλωβιστεί στη μια ή στην άλλη γλώσσα, προτού γίνει μέλος της μιας ή της άλλης φυλής, πριν ασπαστεί τον ένα ή τον άλλο πολιτισμό, ήταν και είναι πάνω απ’ όλα ένα ον λογικό και ηθικό"

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99795 από LittleMonster στις 04 Μαΐου 2012, 7:26μμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
Εγώ πιστεύω, ότι οι περισσότεροι που πιστεύουν ότι η Χρυσή Αυγή είναι η λύση, είναι νέοι.. Οι μεγαλύτεροι όμως που ξέρουν από Ναζισμό, Χούντα κλπ, δεν πρόκειται να το ψηφίσουν. Ένα μήνυμα δικό μου προς τους νέους είναι να μην ψηφίσουν επιπόλαια αλλά να σκεφτούνε πολύ καλά τί θα κάνουν.. Εγώ είμαι ανήλικος και δεν μπορώ να ψηφίσω..αλλά και να μπορούσα, δεν θα ψήφιζα ποτέ Χρυσή Αυγή...

(ΥΣ το όνομα "Χρυσή Αυγή" Δεν σας θυμίζει το intro των Κηπουρών του Mega με τα παιδάκια που έμοιαζαν με τα teletubbies? xD)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100907 από tsakantarhs στις 18 Μαΐου 2012, 8:54μμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
χαχαχαχα μπηκα εδω μεσα και περιμενα οτι θα γινει αυτο το αλαλλουμ!!! ο ζιφης γαματος ομως με ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ τον εβαζε στη θεση του ενω ο αλλος ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΜΑΘΑΝΕ αρχισε τις απειλες χαχαχαχα...καταρχην να πω και εγω κατι σε αυτο..αυτοι που ψηφισαν χρυση αυγη το κανανε απο αγανακτηση και μονο οι περισσοτεροι ενω μια μικρη μειοψηφια πιστευε πιστευει και θα πιστευει στη ΄΄γραμμη΄΄ της χρυσης αυγης.Επειδη ετυχε να ακουσω ολες τις γραμμες των περισσοτερων κομματων δε σας κρυβω οτι μερικα πραγματα που ελεγε η ΧΑ ειχε δικιο κ μου αρεζαν ΟΜΩΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ δε μου αρεζε καθολου.Μου θυμιζε τον καθαρα τον φασιστικο τροπο σκεψης : ή ειστε μαζι μου ή εναντιον μου και θα υποστειτε τις συνεπειες.Σε εναν λαο που του ριχνουνε το ηθικο λογω οικονομικων δυσκολιων και λαθος τροπου μαθησης για αυτο λεω παντα Ελλαδα δν ειναι μπουρδελο ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΗΣ, ειναι πιο ευκολο να συμπαρασυρεις και να τον κουμανταρεις ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ.Εννοειται οι νεοι μας ειναι οι περισσοτεροι που ψηφισαν ΧΑ γτ και βιολογικα εχουνε περισσοτερες ορμες που βγαζουνε σε βια,μισος και θυμο τις περισσοτερες φορες.Θα συμφωνησω σε πολλα με αυτα που προειπε ο ζιφης περι παιδειας{δειτε ποια παιδια τη σημερον ημερα εχουν διαβασει ενα αξιολογο βιβλιο για παρεδειγμα}περι λαικισμου στα περισσοτερα κομματα {και αυτο γινεται παντα προεκλογικα} αλλα θελω να δωσω ενα ερωτημα βασικα προς τους νεους της χωρας μας ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΕΓΩ αμα ΚΑΤΑΛΑΒΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ:

ΕΡΩΤΗΣΗ:1} Ειστε σιγουροι πως οταν μεγαλωσετε{πολλοι απο εδω μεσα μιλουσαν σαν εκπρωσωποι κομματων και δεν ειχαν τελειωσει ουτε το σχολειο και τα βαζανε με τους πανεπιστιμιακους χαχαχαχα} και αλλαξετε μυαλα και πειτε κατι διαφορετικο απο αυτους {οι οποιοι ισως να βρισκονται στην εξουσια} δε θα μαζευτουνε 5 γλομποι να σας σπασουνε το κεφαλι και να απειλουνε εσας και την οικογενεια σας;

2}Στη καθε δημοκρατια οταν δεν γουσταρεις το τροπο που σε κυβερνανε εχεις μια 4ετια να κανεις υπομονη μεχρι να τον στειλεις απο εκει που ηρθε,η ΧΑ θα σας δωσει την επομενη μερα εκλογης της το δικαιωμα να ΨΗΦΙΖΕΤΕ;;!!!

3} ειστε τοσο σιγουροι οτι εκεινοι οι προδοτες{που σε αυτο συμφωνω μαζι του,γιατι λαικιζει} που ανεφερε ο Νικολαρας ο Μιχαλοβλακακος και αναφερεται στους τωρινους πολιτικους μας,μην γυρισει μπουμερανγκ και σας πει κ ΕΣΑΣ που τον υποστηριζατε τοσα χρονια προδοτες του κρατους και σας φυλακισει,χτυπισει,βιασει κ χιλια δυο;

Υ.Γ διαβαστε κανα βιβλιο γαμω τη τρελα μου μεσα και αφηστε τα ιντερνετια και τις παπαρολογιες του καθε παπατζη.Ακομα και την ιστορια καλο θα ηταν να μην τη διαβαζουμε απο ενα μονο βιβλιο..υπαρχουνε τοσα αλλα που μπορουνε να μας βαλουνε σε σκεψη και ερευνα για να ακονισουμε και την κριτικη μας ικανοτητα αλλα και να εχουμε σωστη αποψη επι των πραγματων,κατι το οποιο δυστυχως το κανουμε στα πανεπιστημια{οχι παντα} και δε το καναμε στα σχολεια γαμω τα μπουρδελα μας μεσα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104151 από Pro Gamer στις 01 Ιουλίου 2012, 7:26μμ

Pro Gamer

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2012
μηνύματα: 121 αποδεκτές 0
Εσεις οι αντρες που τα ξερετε τι εγινε στο πολυτεχνειο ΡΕ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105768 από paokaideneimaik στις 21 Ιουλίου 2012, 11:38μμ

paokaideneimaik

banned
μέλος από: 17/7/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ΑΝΤΕ χτυμηστε καμια γυναικουλα ρε!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105769 από PaizeiKanenasLO στις 21 Ιουλίου 2012, 11:44μμ

PaizeiKanenasLO

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 137 αποδεκτές 0
Παιδια χρυση αυγη πσιγιζουν γιατι τους ταζουν εξηπηρετησεις

Κια χτυπανε κυρ ιως στα χωρια οπως κανανε και στο δικο μ...ολοι χρυση αυγα κια χτυπανε εκει γιατι ειναι αμορφωτοι οι ανθρωποι καιδ εν ξερουν αλλα το χειροτερο ειναι πως δεν ξερουν οτι: Η χρυση αυγη δεν δερνει και κακοποιει μονο τους μταναστες αλλα καια υτους που πανε κοντρα σ αυτα που λενε δηλεδε οι ωεοι τους ψηφιζουν ααλλα μολις κανουν μια διδηλωση και τους γαμισουν(σορρυ γ τν τροπο που εκφραζομαι) στο ξυλο(αν βγει ποτε) και εκει που ελεγε 10 τραυμτιες λεει 100 θα κλενε

Απο ΜΑΚΡΙΑ κ αγαπημενοι (λεμε τρ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login