Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Θες να σ' αφήσουν ήσυχο; Ξεκίνα να καθαρίζεις το σπίτι.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Eurabia: θα μετατραπεί η Ευρώπη σε παράρτ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35745 από ZOGRAFOS στις 06 Αυγούστου 2006, 7:40πμ

ZOGRAFOS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/8/2006
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Eurabia: θα μετατραπεί η Ευρώπη σε παράρτημα της Μέσης Ανατολής;

Η παρουσία εκατομμυρίων μουσουλμάνων μεταναστών στα εδάφη της Ευρώπης, προκαλεί ιδιαίτερη ανησυχία στους πολίτες της. Ο δημογραφικός καλπασμός του ισλαμικού κόσμου, που περικλείει ασφυκτικά την Ευρώπη από το νότο και την ανατολή, δημιουργεί επιπρόσθετη ανασφάλεια. Μέχρι τα μέσα του 21ου αιώνα ο πληθυσμός των μουσουλμάνων του πλανήτη μας αναμένεται να υπεριδιπλασιαστεί. Την ίδια περίοδο ο πληθυσμός της χριστιανικής Ευρώπης θα μείνει στάσιμος και θα μειωθεί κατά 10-20%.

Όλο και περισσότεροι Ευρωπαίοι ανησυχούν μήπως η εγκατάσταση μουσουλμάνων μεταναστών στις ευρωπαϊκές μητροπόλεις οδηγήσει στο βαθμιαίο εξισλαμισμό της Ευρώπης. Ανησυχούν επίσης και για τη δράση των ισλαμιστικών τρομοκρατικών οργανώσεων στο έδαφος της. Η υψηλή γονιμότητα των μουσουλμάνων γυναικών, που μεταναστεύουν στην Ευρώπη, αυξάνει ακόμη περισσότερο τις φοβίες των Ευρωπαίων για ενδεχόμενη μελλοντική δημογραφική υποταγή της γηραιάς ηπείρου από τους μουσουλμάνους.

Οι φανατικοί μουσουλμάνοι μετανάστες χρησιμοποιούν τα γόνιμα σώματα των γυναικών τους, προκειμένου να εξισλαμίσουν μακροπρόθεσμα την Ευρώπη. Αυτό υποστηρίζει η γνωστή Ιταλίδα συγγραφέας Οριάνα Φαλάτσι στο νέο της βιβλίο με τίτλο Η Δύναμη της Λογικής. Σύμφωνα με την ίδια μέσα σε κάθε ευρωπαϊκή πόλη, από το Βλαδιβοστόκ μέχρι το Γιβραλτάρ, υπάρχει ήδη μια δεύτερη μουσουλμανική πόλη, όπου κυριαρχεί το Κοράνι. Ο στόχος των μουσουλμάνων μεταναστών είναι, σύμφωνα με τη Φαλάτσι, η κατάκτηση της χριστιανικής Ευρώπης εκ των έσω. Πρόκειται «για μια βαθμίδα της ισλαμικής επεκτατικής πολιτικής, για τη μοναδική τέχνη στην οποία οι γιοι του Αλλάχ ήταν πάντοτε αξεπέραστοι: η τέχνη να εισβάλουν, να κατακτούν και να υποτάσσουν». Αυτή τη φορά όμως για την κατάκτηση της Ευρώπης θα χρησιμοποιηθούν τα γόνιμα σώματα των μουσουλμάνων γυναικών, που γενούν αξιοζήλευτα: τα νεογέννητα των μουσουλμάνων φθάνουν ήδη στο 30% των γεννήσεων στις Βρυξέλλες και στο 60% στη Μασσαλία. Μ’ αυτό τον τρόπο η Ευρώπη εξισλαμίζεται, μετατρέπεται σε «Ευραμπία», δηλαδή σε μια επαρχία του αραβικού κόσμου. Για την Οριάνα Φαλάτσι αυτό που πρέπει να γίνει είναι να δοθεί επιτέλους το δικαίωμα στους Δυτικούς να αμυνθούν, «αλλιώς είναι χαμένοι».

Ίσως τελικά η Ευρώπη του 21ου αιώνα να αποδειχθεί μια πετυχημένη χριστιανο-ισλαμική σύνθεση στη βάση του αλληλοσεβασμού και της δημοκρατίας. Υπάρχει όμως και η περίπτωση όλες οι ευρωπαϊκές χώρες θα διαιρούνται σε χριστιανικές και μουσουλμανικές κοινότητες. Το ότι θα φορέσει η Ευρώπη «φερετζέ» αυτό είναι μαθηματικά βέβαιο. Το μόνο που μένει να απαντηθεί είναι σε τι ποσοστό κι αν κάτι τέτοιο μεταμορφώσει τον ευρωπαϊκό πολιτισμό.

Η γνωμη σας???
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #35747 από deathsinger... στις 06 Αυγούστου 2006, 10:27πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

όλο αυτό το έγραψες εσύ ή το έκανες copy-paste? (μάλλον το δεύτερο). Που λες έτσι είναι...στην Γαλλία (η χώρα με τους περισσότερους μουσουλμάνους στην Ευρώπη) ζούνε περίπου 7 εκατομύρια μουσουλμάνοι...χρόνο με τον χρόνο ο αριθμός των μουσουλμάνως της ευρώπης αυξάνεται με αποτέλεσμα το πολύ σε 5 χρόνια να υπάρχουν πιο πολύ μουσουλμάνοι στην Ευρώπη παρά Χριστιανοί...τώρα κατα την γνωμη μου δεν μπορεί να γίνει κάτι πάνω σε αυτό...αρκετοί μουσουλμάνοι ζούνε εδώ στο Ηράκλειο (Κρήτης)...άνθρωποι με οικογένειες και αξίες....δεν μπορώ να καταλάβω...άνθρωποι δεν είναι και αυτοι? τι και αν τον θεό τους τον λένε Αλαχ? σαν πως όταν πεθαίνουμε το ίδιο χώμα δεν τρώμε όλοι? και τι βλακείες είναι αυτά που διάβασα...:" οι φανατικοί μουσουλμάνοι χρησιμοποιούν τα γόνιμα σώματα των γυναικών τους για να υποτάξουν την ευρώπη"...έλεος δηλαδή....από που το έκανες copy paste αυτό? μήπως απο το www.ethnikismos.org? xaxaxa
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35756 από ZOGRAFOS στις 06 Αυγούστου 2006, 12:20μμ

ZOGRAFOS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/8/2006
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Φιλε μου δεν μιλαω για απλους οικογενιαρχες που σαν σκοπο εχουν την δουλεια του και τιποτε αλλο,αλλα για τους στοχους του πακγοσμιου ισλαμ που θελουν να φερουν οι ηγετες τους.......

Η Ισλαμική Απειλή

..........Έχω ερθει στο αναποφευκτο συμπερασμα ότι το Ισλαμ αποτελει την μεγαλυτερη απειλη που εχει υπάρξει ποτε για τον Ιουδαιο-Χριστιανικό Δυτικό Πολιτισμο. Στην Ισλαμική ιδεολογία ο κοσμος διαιρείται στα δύο: Στο Ισλαμικό «Νταρ ε-Σαλαάμ» (Οίκος του Ισλάμ ή Οίκος της Ειρήνης) και στον αντίποδά του είναι το «Νταρ ε-Χάρμπ» (Οίκος του Πολέμου) στον οποίο όλοι οι άπιστοι περιλαμβάνονται. Δεν μπορεί να υπάρξει καθόλου ειρήνη για το Ισλάμ, μέχρι όλο το «Νταρ ε-Χάρμπ» πέσει στο «Νταρ ε-Σαλαάμ». Έτσι αυτή είναι μια μάχη μέχρις εσχάτων. Το Ισλάμ πρέπει να νικήσει ή να νικηθεί.

Επειδή η νίκη του Ισλάμ καλεί για την αναπόφευκτη καταστροφή όλων των απίστων,πρεπει να καταλαβουμε οτι δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.Είτε ο κόσμος θα πραγματευθεί με το Ισλάμ, ή το Ισλάμ θα πραγματευτεί με τον κόσμο. Με αυτή την έννοια, δεν υπάρχει διαφορά μεταξύ Ισλάμ, Ναζισμού και Κομμουνισμού σαν ολοκληρωτικά συστήματα παγκόσμιας κυριαρχίας.

Οι Ιουδαίοι και οι Χριστιανοί έχουμε τον ίδιο Θεό, την ίδια Βίβλο και ο Μεσσίας δεν είναι ένας Μουσουλμάνος, Βουδιστής ή Ινδουιστής, αλλά ένας Ιουδαίος που μιλάει Εβραϊκά. Οι Ιουδαίοι και οι Χριστιανοί είναι γνωστοί στις Ισλαμικές χώρες σαν ο «Λαός του Βιβλίου», κι όχι σαν οι λαοί του Βιβλίου. Η μόνη μας συζήτηση είναι σχετικά με την ειδική θέση του Ιησού του Ναζωραίου. Το Ισλαμικό «Χαντίθ» διδάσκει ότι ο Ιησούς θα επιστρέψει για δεύτερη φορά. Αλλά αυτός ο Ιησούς είναι λίγο διαφορετικός απ’ αυτόν που οι Χριστιανοί λατρεύουν. Ο Ισλαμικός Ιησούς επιστρέφει δεύτερη φορά σαν Μουσουλμάνος. Ο Γιασέρ Αραφάτ έχει αναφερθεί να λέει ότι ο «Ιησούς ήταν ο πρώτος Παλαιστίνιος Μουσουλμάνος επαναστάτης».

Έπειτα, ο Ιησούς σκοτώνει τον Αντίχριστο με ένα ακόντιο σε μια μάχη έξω απ’ την πόλη του Λοντ. Αυτός προχωράει στην Ιερουσαλήμ, όπου συμμετέχει στην πρωϊνή Ισλαμική λατρεία στο Όρος του Ναού με 400.000 Μουσουλμάνους. Μετά απ’ αυτό, αυτός κατεβαίνει απ’ το Όρος του Ναού, σπάζει όλους τούς σταυρούς, καταστρέφει τις εκκλησίες των Χριστιανών και τις συναγωγές των Ιουδαίων. Κι εκείνη την ημέρα, όλοι οι Ιουδαίοι και οι Χριστιανοί, ο Λαός του Βιβλίου, που δεν έχουν μεταστραφεί στο Ισλάμ, ασπαζόμενοι τον Αλλάχ ως τον Θεό, και τον Μωάμεθ σαν τον μεγαλύτερο όλων των προφητών, θα σφαγούν απ’ το σπαθί του Ιησού του Μουσουλμάνου.

Καθώς ακούμε προσεκτικά στο ραδιόφωνο εγώ και η σύζυγός μου, Ισλαμιστές κληρικούς να κηρύττουν στα τζαμιά, ακούμε όλο και συχνότερα: «Σκοτώστε τον Ιουδαίο, Σκοτώστε τον Χριστιανό. Σκοτώστε τον Ισραηλινό, Σκοτώστε τον Αμερικάνο». Όλο αυτό εκστομίζεται με μια ανάσα! Αν και αυτό είναι να γίνει μετά τον φόνο όλων των ειδωλολατρών, τέτοιων όπως τούς Ινδουιστές και τούς Βουδιστές.

Έτσι το Ισλάμ είναι μια παγκόσμια απειλή και όλη η ανθρωπότητα πρέπει να ενωθεί για να αντιταχθεί και να νικηθεί το Ισλάμ. Οι Μουσουλμάνοι είναι καλοί άνθρωποι, σαν τούς Γερμανούς και τούς Ρώσους, αλλά το Ισλάμ ως σύστημα είναι κακό όπως ο Ναζισμός και ο Κομμουνισμός.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35759 από McAntonio στις 06 Αυγούστου 2006, 2:53μμ

McAntonio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2006
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
Πες τα Deathsinger πες τα. Το τι ρατσισμός υπάρχει στις μέρες μας δε λέγεται. Και μην ακούω μλκίες του στυλ ο κομμουνισμός είναι κακός ο Αλβανός είναι κακός και ο τούρκος πιο κακός. Αυτές είναι ναζιστικές φασιστικές απόψεις.
(όχι deathsinger δεν το κατέβασε απο το www.ethnikismos.org αλλά από το www.hrisiavgi.org ή www.ellinaras.GR αν με πιάνεις )
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35760 από ZOGRAFOS στις 06 Αυγούστου 2006, 3:38μμ

ZOGRAFOS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/8/2006
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ο ιμπεριαλισμος ειναι κακος η και αυτο δεν το αντεχεις??

McAntonio μηπως εισαι λιγο υποκρητουλης.


Ξερεις πολους χρυσαυγιτες να αγαπουν τον εβραικο λαο ....οχι αμα ξερεις να μου πεις και εμενα να τους γνωρισω.....


εγω φιλαρακο δεν ειμαι και ουτε ανηκω σε καποιο κομμα ,αλλα ανηκω στον Ιησου χριστο.Δεν εμπιστευωμε και δεν προσκηναω ανθρωπους,τελεια και παυλα.


Καταλαβες η δεν καταλαβε,οχι στο ξαναλεω Καταλαβες?????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35763 από Webmaster στις 06 Αυγούστου 2006, 9:53μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Φίλε μας έχεις πρήξει τα αρχίδια και τελοσπάντων το ftou.gr δεν προσφέρεται για ανορθόγραφα φασιστο/αντι-εβραιο(σημιτο)/αντι-μουσουλμανο-εθνικοθρησκευτικά εκτρώματα.

Εμείς είμαστε αυτό που φοβάσαι. Φύγε.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35767 από deathsinger... στις 06 Αυγούστου 2006, 10:56μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Στην σημερινή κοινωνία δεν κάνουμε λόγο για σταυρομαχίες και εθνικισμούς...τα πάντα τα ελνέχγει το χρήμα...ποιός νοιάζεται για τι θα γίνει σε 10 ή 50 χρόνια....εξάλλου όλοι τώρα έχουμε πάρει την ημερομηνία λήξης μας από τις υπερδυνάμεις......όλοι ένα Α.Φ.Μ είμαστε....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35772 από deathsinger... στις 07 Αυγούστου 2006, 1:27πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
30,000 νέοι πεθαίνουν τον χρόνο στους αιματοχυμένους δρόμουυς της Ελλάδας....άλλοι τόσοι από ναρκωτικά και αυτοκτονίες....ανασαίνουμε full καρκινογόνο αέρα απο την μέρα που γεννηθήκαμε...το κεφάλι μας ψήνεται από τις ακτονιβολίες των κεραιών κάθε δευτερόλεπτο...και μιλάμε τώρα για μουσουλμάνους και ιμπεριαλισμούς...τα προβλήματα είναι αλλού....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35776 από EISTE FASISTES στις 07 Αυγούστου 2006, 5:21πμ

EISTE FASISTES

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/8/2006
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
μισητο φασιστομουτρο του WebMaster καλητερα να πας να φυλας προβατα που μου θες να λεγεσε και προοδευτηκος,αμα ειναι ετσι οι δημοκρατες τοτε οι φασιστες ποιοι ειναι πουλακι μου.με ποιο δικαιωμα μου στερησες την δυνατοτητα να γραφω σαν "ζωγραφος"Αμα εχεις τα Αρ....δια αναλησε μου για ποιο παραπτωμα που εκανα σου δωθηκε το δικαιωμα αυτο,και που δεν εχει πεση κανεις απο αυτο το φορουμ.Ειστε ενα ματσο υποκριτες που το καλυτερο που εχετε να κανετε ειναι να πατε να κρυφτητε στα λαγουμια σας ζωντοβολα!!!!


Εγω ουτε αντιμουσουλμανος δηλωσα ουτε ακροδεξιος ουτε αντι εβραιος μαλον το αντιθετο.το μονο που δηλωσα ειναι πως ειμαι χριστιανος ....τοσο πολυ σε πυραξε αυτο πανηβλαξ.....τοσο τρομος για την αλλη αποψη...τι να πω ειστε για γελια και για κλαματα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35782 από deathsinger... στις 07 Αυγούστου 2006, 9:34πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
[/QUOTE](ZOGRAFOS@06 Αυγούστου 2006)
Φιλε μου δεν μιλαω για απλους οικογενιαρχες που σαν σκοπο εχουν την δουλεια του και τιποτε αλλο,αλλα για τους στοχους του πακγοσμιου ισλαμ που θελουν να φερουν οι ηγετες τους.......
[/QUOTE]

[/QUOTE](ZOGRAFOS@06 Αυγούστου 2006)
Οι φανατικοί μουσουλμάνοι μετανάστες χρησιμοποιούν τα γόνιμα σώματα των γυναικών τους, προκειμένου να εξισλαμίσουν μακροπρόθεσμα την Ευρώπη.
[/QUOTE]

[/QUOTE](ZOGRAFOS@06 Αυγούστου 2006)
..........Έχω ερθει στο αναποφευκτο συμπερασμα ότι το Ισλαμ αποτελει την μεγαλυτερη απειλη που εχει υπάρξει ποτε για τον Ιουδαιο-Χριστιανικό Δυτικό Πολιτισμο.[/QUOTE]

[/QUOTE](ZOGRAFOS@06 Αυγούστου 2006)
Δεν χρειαζεται να περιμενεις τοσο πολυ φιλαρακο το ευχονται εδω και λιγο καιρο!!!![/QUOTE]
ktl ktl ktl ktl ktl.................

Τι να πω εγώ??? άμα δεν καταλαβαίνεις γιατί έφαγες bann.......(και όπως είπε και ο webmaster μας τα έπριξες τα @@....ρε φίλε.....φιλικά σου μιλάω τώρα έτσι....μην πολύ κάνεις copy paste....κάνει κακή εντύπωση αυτό....θα σου άρεσε να κάνω το ίδιο για δυο σελίδες ανακοίνωση που έκανε ο τάδε υπουργός π.χ...? εμένα πάντως όχι...προτιμώ να γράφω ό,τι θέλω συνοπτικά (και μη) με τα χεράκια μου και πάνω απόλα να δείχνω οτι αυτά που γράφω είναι ΔΙΚΑ μου....)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login