Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είσαι μεσήλικας όταν έχεις συναντήσει τόσο πολύ κόσμο ώστε κάθε άνθρωπος που γνωρίζεις σου θυμίζει κάποιον άλλο.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Περί θεμάτων στο sex

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
4
Μήνυμα #39080 από Astraxan16 στις 11 Απριλίου 2007, 6:39μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εμένα γιατί μου διέγραψε το πόστ?Επειδή είχα μια τόση δα βρισιά ή γιατί το παιδάκι το δούλεψα λιγάκι??

Υ.Γ Βρε Κατερινάκι είσαι και ξανθιά σαΝ την πρώην μου?Δεν εξηγείτε αλλιώς...και αυτή τέτοιες περίεργες ερωτήσεις έκανε..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39085 από Webmaster στις 11 Απριλίου 2007, 10:29μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Ευχαριστούμε για τις υποδείξεις αλλά μη σπαταλάτε το χρόνο σας. Ξέρουμε πώς να κάνουμε διαχείριση στο φόρουμ και πώς να μετακινούμε τα θέματα εκεί που ταιριάζει. Αν έχετε σοβαρή απάντηση στο θέμα δώστε την και μη μας κάνετε επίδειξη των οργανωτικών ή τσαμπουκαλίστικων προσόντων σας.

Επίσης όλοι οι χρήστες εδώ μέσα είναι αλεξιπτωτιστές. Δε γνωρίζετε βρε ταλαίπωροι ότι εκείνοι που έφαγαν τα πιο ηχηρά ban σ' αυτό το website ήταν οι μόνιμοι και οι παλιοί με τη μεγαλύτερη συμμετοχή;

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39086 από Astraxan16 στις 11 Απριλίου 2007, 10:53μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Webmaster και να κάνεις μπαν νομίζεις ότι δεν μπορούν να ξαναμπούν με διαφορετικό account?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39089 από Webmaster στις 12 Απριλίου 2007, 6:11μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Η περίπτωσή σου καλύπτεται από τη βοήθεια του ftou.gr - κατηγορία "θέλω παπάκι". Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σου.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39095 από Astraxan16 στις 12 Απριλίου 2007, 9:27μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
meta apo ayto pou ekanes ston aka dn mporw para na kanw kai egw kati!!
dn mou les re?apo ta posa sou katalabes oti eisai toooosssooo ma tooosssooo malakas?
eisai eleos...o aka einai o monos pou mporouse na dwsei apandiseis se ayto to forum se emas tous 16arides kai tous 13arides..eipame kaname mia malakia kai milisame kapws apotoma sto mikro alla ti na kanoume?Esi gt ton petakses?nomizeis oti tha vreis allon malaka na grafei sto poutsosite sou?Na kanoume kai ena diko mas sto katw katw.
Bannarwntas ton aka twra perneis ton mpoulo malaka!!
mpaineis pou kai pou kai epeidi eisai kai to afendiko mas to paizeis kai eidikos!
Afoy dn ksereis re tsoglani ti to ekanes to forum?eleos diladi!!
Mathe na paizeis to poulaki sou sto katw katw!eisai eleos!!
meta apo ayto dn perimenw tpt..etsi kai alliws mpainontas ematha kai kati alla oxi apo tis dikes sou malakies!!!
kane me ban re pousti alla na ksereis oti tha ksanampainw kai tha se vrizw!!
pousti!psixanomale@@

υ.γ min mou diagrafeis to post re pousti apla apandise!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39103 από evoulini στις 12 Απριλίου 2007, 11:47μμ

evoulini

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2006
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
καλά βρε webmaster δεν έχεις τον θεό σου τον akatanomasto πήγες και bannαρισες?? δίκιο έχει ο astraxan16 και σου τα λέει έτσι....

please akatanomaste μπες με άλλο acount σε ικετεύουμε!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39107 από Astraxan16 στις 12 Απριλίου 2007, 11:59μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
katse re evi gt tha fas ban kai esi ban se ligo!!
emena kati ekane me bannare kai meta apo ligo mpika kai dn ksanaeixa!!
eleos pia!!

kai kati pou eida twra!!to katerinaki re gt to bannares?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39109 από evoulini στις 13 Απριλίου 2007, 12:13πμ

evoulini

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2006
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
den me noiaei as me bannarei ua xanampo!!!!! mpa se kati tetoia themata o webmaster den apantaei to theorei hamilou epipedou
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39125 από puke-lerry στις 13 Απριλίου 2007, 3:23μμ

puke-lerry

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2007
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
ο ακατονόμαστος δεν νομίζω ότι θα ξαναμπεί μετά από αυτό απ'όσο καταλαβαίνω,γιατί ήταν και απόφαση δικιά του να φύγει από αυτό το φόρουμ, προφανώς για πολλούς και συσσωρευμένους λόγους. το bannarisma το θεωρώ υπέρτατη μαλακία ειδικά σε αυτόν ανάλογα με το τι έχει προσφέρει στο site. με τον webmaster συμφωνώ στις επιπλήξεις που έγιναν για λόγους σεβασμού προς τους άλλους νεότερους σε ηλικία χρήστες γιατί και εμένα με χάλασε η εικόνα που υπήρχε στο sex τον τελευταίο καιρο. αν απαξιείς για το θέμα που θέτει ο άλλος, απλά μην απαντάς και τον προσβάλλεις. αυτό δεν δικαιλογει το ban του ακατονόμαστου όμως, ο οποίος είναι συνειδητοποιημένος χρήστης με τεράστια συνεισφορά στην κίνηση και το επίπεδο του φόρουμ, και έχει και δίκιο όσον αφορά την συμμετοχή του webmaster σε ορισμένα θέματα, η οποία κατ'εμέ θα έπρεπε να περιορίζεται σε υποδείξεις και μόνο. πάντως η διαμάχη αυτή μεταξύ σας νομίζω ότι έχει βαθύτερες αιτίες και αυτό ήταν απλά η αφορμή και για τους δύο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39143 από evoulini στις 13 Απριλίου 2007, 10:40μμ

evoulini

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2006
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
puke-lerry αυτη ειναι η γνωμη σου . δεν σημαινει οτι πρεπει να εκφρασει και εμας.. ο akatanomastos πιστευω οτι ηταν απο τους πιο ενεργους χρηστες .....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login