Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη στιγμή ακριβώς που σκέφτεσαι ότι η ζωή είναι πουτάνα, πετάγεται κι ο νταβατζής.
Σάββατο, 11 Μαΐου

κρίμα...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #43277 από TzhmhS στις 26 Σεπτεμβρίου 2007, 2:51μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Ρε Raspoutin ελεος δεν εχεις μαθει οτι τους μεγαλυτερους τους σεβομαστε? Τι τροπος ειναι αυτος που μιλας ετσι στον Webmaster(Βασικα οι πιο πολλοι θα πουν οτι σε γλυφω,πιστευςω να με επιασες)...


Αυτα ειχα να πω πιστευω να με καταλαβατε...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43286 από Antre στις 26 Σεπτεμβρίου 2007, 4:31μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Tzhmhs , ναι τον γλύφεις.

Δεν ξέρω τι παίζεται ούτε ποιος έχει κάνει τι ούτε ποιος έχει δίκιο... αλλά ρε c Raspoutin δεν καταλαβαίνω γιατί βρίζεις... αυτός φταίει που έφτιαξε την ιστοσελίδα; Οποιοσδήποτε και αν είναι ο λόγος ή αν καυλώνει με αυτήν ή όχι δεν νομίζω ότι είσαι αναγκασμένος να γράφεις σε κάποιο forum ... Το net είναι αχανοαπαίραντο... δεν είναι δυνατόν κάθε τι που σε ενοχλεί να κάθεσαι και να βρίζεις.. απλά να αδιαφορείς

προφίλάλλα...
Μήνυμα #43287 από TzhmhS στις 26 Σεπτεμβρίου 2007, 4:34μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
ενταξει δεν λεω μπορει να πεφτω λιγος στην γνωμη του Raspountin αλλα ελεος πιστευω οτι ειναι μεγαλος ανθρωπος(απο οτι ειπε) και δεν νομιζω οτι λυνεται το προβλημα βριζοντας στο φoroum...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43291 από Raspoutin1 στις 26 Σεπτεμβρίου 2007, 7:28μμ

Raspoutin1

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/9/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ρε φίλε Antre,
έχεις δίκιο στην σκέψη σου, μα έλα στην θέση μου και πες μου πως θα αντιδρούσες εσύ. Είδες το ύφος με το οποίο διατύπωσα την πίκρα μου στο πρώτο μου ποστ, και το ύφος με το οποίο μου επιτέθηκε αναίτια. Σε κανέναν δεν επιτρέπω στα καλά καθούμενα να μου λέει "σκάσε", "στα τσακίδια", και άλλα χειρότερα. Αν με μπερδεύει με άλλους και έχει χεσμένη την φωλιά του είναι δικό του πρόβλημα.
Τα υπόλοιπα που κάνει δεν αντέχουν σε κριτική, (σβήνει κόσμια μηνύματα που δεν γουστάρει, τηρεί πολλά μέτρα και σταθμά και πολλά άλλα), αλλά τουλάχιστον οφείλει να συμπεριφέρεται κόσμια σε ανθρώπους που δεν του δίνουν αντίστοιχα δικαιώματα, γιατί σε τελική ανάλυση δεν είμαστε τέλειοι και όταν χρειαστεί ξέρουμε και μεις να βρίζουμε..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login