Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο NtΑλaΡαs είναι αριστερός. Τα βάζει στην αριστερή τσέπη. (Λαζόπουλος)
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Γυναίκες οδηγοί

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52322 από Christen στις 24 Μαρτίου 2009, 2:27μμ

Christen

banned
μέλος από: 17/3/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Τι γνώμη έχετε για τις γυναίκες οδηγούς? Πως αντιδράτε όταν μια αιθέρια ύπαρξη κατευθύνεται προς το μέρος σας από την αντίθετη κατεύθυνση με ελάχιστα τρομαγμένο ύφος και τα χέρια κολλημένα στο τιμόνι? Πλειοψηφία περιπτώσεων? η απλά μεμονομένα περιστατικά?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52323 από Webmaster στις 24 Μαρτίου 2009, 7:56μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Μου δημιουργεί το ίδιο συναίσθημα με τους βλαχομπόγδανους του web. Που φτιάξανε ένα website και τρέξανε με τα δύο χέρια στο πληκτρολόγιο να μπουν στο (πλέον ακατάλληλο) ftou.gr να φτιάξουν ένα προφίλ και να βάλουν το (πλέον πολυπαιγμένο glossy) λόγκο τους στην υπογραφή τους να ξεγελάσουν τους (και καλά) μούσκαρους χρήστες μας και να τους μάσουν στα μέρη τους.

Η απάντηση (κατά το τράβα μωρή στην κουζίνα σου): Τράβα μωρή στο φόρουμ σου.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54010 από stick στις 21 Αυγούστου 2009, 12:38μμ

stick

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2009
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
hahaha swstos
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55779 από 8anasakis-akis- στις 14 Νοεμβρίου 2009, 5:52μμ

8anasakis-akis-

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/10/2009
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
ou lala
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64924 από DAINOS στις 18 Αυγούστου 2010, 9:17πμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Γα**σετα... οταν είμαι στο αμαξι του πατέρα μου συχνα βλεπουμε γυναικες οδηγους να κανουν διάφορα... είναι και μερικες που οδηγουνε σωστα... το 5% περιπου των γυνεκων οδηγαει σωστα χαχα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64928 από VeTeRaNoS στις 18 Αυγούστου 2010, 10:01πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Ο χάρος βγήκε παγανιά!

Χωρίς πλακα πολλές γυναίκες ξέρουν να οδηγούν καλύτερα και από τους τους άντρες.Αυτά που οι γυναίκες δεν ξέρουν να οδηγούν είναι μύθος.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66208 από akyritsis στις 14 Σεπτεμβρίου 2010, 10:23πμ

akyritsis

banned
μέλος από: 5/9/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εγώ, από τον στενό μου κύκλο, έχω παρατηρήσει το εξής: Οι γυναίκες, όταν πρωτομαθαίνουν να οδηγούν, πάνε ποοοολύ αργά.

Αφού όμως περάσει αυτό το πρώτο διάστημα, έχω δει πολλές γυναίκες που το γυρνάνε στο εντελώς ανάποδο, πολύ γρήγορη και επιθετική οδήγηση. Η ίδια μου η κοπέλα, την πέτυχα σε φάση να περνάει φανάρια που είχαν ανάψει 3-4 δευτερόλεπτα κόκκινο (όχι σε κεντρικούς δρόμους, προφανώς).

Από εκεί και πέρα, η μάνα μου και μανάδες φίλων μου οδηγούν καλά.

Έχω βέβαια πετύχει και γυναίκα στη Μεσογείων, στο ύψος της σχολής της αστυνομίας, στη μεσαία λωρίδα, σε μηχανάκι χωρίς κράνος, να μιλάει στο κινητό... Αλλά αυτό είναι η θεωρία της εξέλιξης στην πράξη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68955 από kyle στις 13 Δεκεμβρίου 2010, 12:23μμ

kyle

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 80 αποδεκτές 0
εγώ έχω ακούσει ότι το ότι οι γυναίκες δεν οδηγούν σαν τους άνδρες είναι στο αίμα τους και δεν αλλάζει..υπάρχουν βέβαια και εξεραίσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68959 από Whalfyin στις 13 Δεκεμβρίου 2010, 3:07μμ

Whalfyin

μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 181 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@24 Μαρτίου 2009)

Η απάντηση (κατά το τράβα μωρή στην κουζίνα σου): Τράβα μωρή στο φόρουμ σου.




Έλιωσα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68962 από Σηπτικό Βόδι στις 13 Δεκεμβρίου 2010, 3:12μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Βλακείες παιδιά. Τουλάχιστον όσο ν' αφορά σε δικούς μου συγγενείς και γνωστούς, οι μεν γυναίκες κάνουν πολύ προσεκτική οδήγηση (και αργή, ναι, μερικές φορές) ενώ οι άντρες το σανιδώνουν σχεδόν πάντα για να φτάσουν εκεί που θέλουν. Οι γονείς μου πάντως και οι θείοι μου είναι ακριβώς έτσι.
Για να σου δώσω να καταλάβεις, αν μπεις στο αμάξι με τον πατέρα μου να σε πάει κάπου (18 χιλιόμετρα μακριά πχ), μπορεί να σε φτάσει και σε 6 λεπτά, αλλά όταν βγεις απ' το αμάξι θα θες 5 λεπτά να ξαναγυρίσει η ψυχή σου στη θέση της, και άλλα 5 να συνειδητοποιήσεις ότι πατάς γη (σε ορισμένες περιπτώσεις, κι άλλα 5 για να ξεράσεις). Απ' την άλλη, η μάνα μου θα σε φτάσει σε 20 λεπτά αλλά θα 'σαι μια χαρά κουλ (άντε να 'χεις μια αγωνία αν άργησες γι' αυτό που πήγαινες)... Αυτά έχω να πω εγώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login