Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συμπέρασμα είναι το μέρος όπου σταματάμε όταν κουραστούμε να σκεφτόμαστε.
Σάββατο, 18 Μαΐου

δεν υπάρχουν άνδρες σήμερα; μπα;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56425 από mastoras78 στις 13 Δεκεμβρίου 2009, 2:53πμ

mastoras78

μέλος από: 5/12/2009
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Είπα να ξεκινήσω αυτό το θέμα γιατί ακούμε συχνά από τις γυναίκες να λένε ότι δεν υπάρχουν άντρες σήμερα.Εννοώντας είτε ότι είναι πολλοί οι gey είτε ότι οι άντρες πλέον δεν αποδίδουν στο σεξ και δεν έχουν όσο ανδρισμό θα έπρεπε.
Λοιπόν κυρίες μου δεν καταλάβατε καλά.
Καταρχήν όταν μία γυναίκα κατα την επαφή δε μπορεί να τελειώσει, όλο το βάρος για την αποτυχία πέφτει στον άντρα: ότι δεν έκανε καλά τη δουλειά του! Δεν είναι όμως έτσι.
Οι γυναίκες τη σήμερον ημέρα έχουν φορτωθεί πάρα πολλά πράγματα σε σχέση με το παρελθόν συν κάποιες συνήθειες ( κάπνισμα, αλκοόλ,κακή διατροφή, ξενύχτι, αντισυλληπτικά κλπ.) τα οποία έχουν επιβαρύνει υπερβολικά τον οργανισμό τους, με αποτέλεσμα να είναι πολύ δύσκολο να ικανοποιηθούν σεξουαλικά. Για παράδειγμα μια γυναίκα που δουλέυει 8 ώρες τη μέρα, κάνει τα ψώνια, και την υπόλοιπη μέρα την περνάει κάνοντας δουλειές στο σπίτι και φροντίζοντας τα παιδιά της,έχοντας μόνο λίγες ώρες ύπνου για να ξεκουραστεί, θα μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση αν μου έλεγε ότι μετά από όλα αυτά έχει καλή σεξουαλική ζωή.
Επίσης παλιά οι γυναίκες έκαναν και 7 και 8 παιδιά και δεν είχαν κανένα γυναικολογικό πρόβλημα. Τώρα τα προβλήματα αρχίζουν από την πρώτη γέννα και δε μιλάμε για τη δέυτερη και τρίτη.
Ίσως κάποιος να σκεφτεί ότι όλα αυτά είναι άσχετα με το θέμα που ξεκίνησα αλλά δεν είναι καθόλου! Από εκεί ξεκινάνε όλα.
Επίσης στους άντρες η σεξουαλική δυσλειτουργία φαίνεται (κοινώς δεν του σηκώνεται) ενώ στη γυναίκα όχι. Έτσι δε μπορείς ποτέ να κατηγορήσεις μία γυναίκα για δυσλειτουργία, ενώ τον άντρα ναι.
Γι'αυτό κυρίες μου ψάξτε αλλού για το πρόβλημα. Εμείς οι άντρες δεν χάσαμε τον ανδρισμό μας. Απλώς είμαστε λίγο γαιδούρια γιατί αντί να σας βάλουμε κάτω και να σας $%#^%$&% όλη τη μέρα σας αφήνουμε να αναλλώνεστε σε άλλα δευτερέυοντα πράγματα!       
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56426 από Webmaster στις 13 Δεκεμβρίου 2009, 7:42πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Εσύ δηλαδή είσαι άντρας που κάθεσαι σαν κατίνα και λες ότι χάθηκαν οι άντρες; Κάτι τέτοια τα λένε κάτι αμόρφωτες & απαίδευτες τσούγδες όταν τις φτύνουν οι γκόμενοι.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56430 από mastoras78 στις 13 Δεκεμβρίου 2009, 4:10μμ

mastoras78

μέλος από: 5/12/2009
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
ρε webmaster διάβασε λίγο αυτά που γράφω. Δεν είπα εγώ ότι δεν υπάρχουν άντρες, είπα ότι οι γυναίκες ισχυρίζονται ότι δεν υπάρχουν άντρες , και πού κάνουν λάθος.
Και άσε μπερδέυτηκα, αντί για να το γράψω στο υποφόρουμ sex το έγραψα εδώ.Άν γίνεται να μεταφερθεί;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56431 από Doctoras στις 13 Δεκεμβρίου 2009, 4:49μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Exει καποια βασει αλλα δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο ακομα.Ειμε μικρος
χαχαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56437 από bluebird στις 13 Δεκεμβρίου 2009, 11:41μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
ετσι οπως τα εγραψες ομως φιλε mastora ριχνεις την ευθυνη παλι στους ανδρες. γιατι οταν λες οτι η καϋμενη η γυναικα δουλευει 8 ωρες και μετα τρεχει να προλαβει και τις δουλειες του σπιτιου και τα παιδια, πως να ανταπεξελθει και στις συζυγικες υποχρεωσεις; επομενως εσυ σαν ανδρας (αφου προφανως για σενα προκειται) μηπως θα επρεπε να αναλαμβανες και εσυ καποιες δουλειες ωστε να βοηθας την γυναικα σου να μην κουραζεται τοσο και ετσι να αποδιδει περισοτερο σεξουαλικα; οποτε δεν φταιει μονο η γυναικα! οσο για το οτι πριν 60 χρονια που ανεφερες, οι γυναικες κανανε πολλα παιδια ηταν γιατι ηταν και η μονη τους ασχολια. οι γυναικες τα παιδια, οι ανδρες στην δουλεια. τωρα οι γυναικες εχουν αλλους στοχους, ειναι επιχειρηματιες, κανουν καριερα, ειναι πολυ διαφορετικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56466 από mastoras78 στις 14 Δεκεμβρίου 2009, 7:46μμ

mastoras78

μέλος από: 5/12/2009
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Εντάξει αυτό που έγραψα στο τέλος το έγραψα έτσι για πλάκα, να τις υποστιρήξω και λίγο.Το θέμα το έγραψα έτσι για να γίνει λίγο τζερτζελές ,να μας την πείτε, να σας την πούμε...
Δε φταίει κανένας συγκεκριμένα, αυτό είναι ένα αναγκαίιο κακό της εποχής.Αλλα τί λέω; Εσείς δε μπορείτε να κουμαντάρετε ένα αμάξι. Θα κουμαντάρετε ολόκληρη επιχείριση; Ρε άντε πλύντε κανα πιάτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56471 από TheOnlyOriginal στις 14 Δεκεμβρίου 2009, 9:09μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mastoras78@14 Δεκεμβρίου 2009)
Αλλα τί λέω; Εσείς δε μπορείτε να κουμαντάρετε ένα αμάξι. Θα κουμαντάρετε ολόκληρη επιχείριση; Ρε άντε πλύντε κανα πιάτο!


χαοχαοχαοχαοχα.Πες τα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56472 από MaRmO στις 14 Δεκεμβρίου 2009, 9:09μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
εισαι σεξιστης φιλε...να το κοιταξεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57709 από JohnDJs στις 16 Ιανουαρίου 2010, 1:19μμ

JohnDJs

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Προσφατα επεσα σε μια τετοια συζητηση!Απο οτι καταλαβα η γυναικα θελει τον αντρα να την βοηθαει στις δουλειες(να πλενει ρουχα,πιατα,να σκουπιζει,να σγουγγαριζει,να μαγειρευει,....) και παραλληλα να ειναι βαρβατιλα!Βεβαια κατι παρομοιο εως τωρα δεν εχω δει!Εγω πιστευω πως πρεπει να βοηθαμε μεχρι ενος σημειου τις γυναικες μα μεχρι εκει!μετα παει χαθηκες!...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58941 από F T O Y S A S στις 28 Φεβρουαρίου 2010, 4:10πμ

F T O Y S A S

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
αμα κρινετε τον αντρα τον σημερινο με βαση τους παλιους τοτε επισεις χαθηκαν και οι γηναικες με βαση τις παλιες.....βεβαια χαχαχαχα θα συνφονισω με τον webmaster γιατι οταν ακουσεις μια γηναικα να λεει χαθηκαν οι αντρες η φτυσιμω θα εχει φαει η παρατιμα κατα 90% οι υπολοιπες 10% ψιφηζουν παπαρηγα!οπως επισεις οταν λενε οι αντρες οτι ολες ειναι πουτανες θα εχουν φαει ακυρο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login