Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέφτουν τα φύλλα απ' τα κλαριά, κι εγώ είμ' άρρωστος βαριά...
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Πιστευεις στα πνευματα και στο διαολο?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #85552 από M1k3y στις 09 Σεπτεμβρίου 2011, 8:32μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Όχι, δεν πιστεύω σε πνεύματα, διότι δεν μου αρέσει να "πιστεύω" γενικότερα.

Α, και οι μόνοι δαίμονες (daemons) που γνωρίζω ότι υπάρχουν, είναι αυτοί που τρέχουν αυτή τη στιγμή στο Linux μηχανάκι μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85557 από Legolasss στις 09 Σεπτεμβρίου 2011, 10:30μμ

Legolasss

banned
μέλος από: 5/9/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
παιδια για τη μορα νομιζω οτι την προκαλεισ οταν πεφτεις στο κρεβατι για υπνο και σκεφτεσε οτι δεν υπαρχει αλλα δεν ξερω αν ειναι αληθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85642 από lina15 στις 11 Σεπτεμβρίου 2011, 3:02μμ

lina15

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
παρτο και ετσι αν υπαρχει ο θεοσ υπαρχει και ο διαολος και αφοσων ειπαρχουν υπερδιναμεις του καλου και του κακου σιγουρα θα ειπαρχουν και δεμονες και τετια οντα οταν πιστεβεις πιστεβεις σε ολλα αυτα αν οχι σε τιποτα απο τα παραπανω εγω ανοικω στην 2η κατιγωρια ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87782 από Pantera4 στις 23 Οκτωβρίου 2011, 1:35μμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
εγω ουτε στον χριστο πιστευω ουτε στα πνευματα και σε αυτα τα πραγματα.
η μονη φορα που ενιωθα οτι καποιος ειναι στο σπιτι ενω δεν ηταν κανεις ηταν οταν ειχα δει το ρεζιντεντ ιβιλ. κυκλοφορουσα με μαχαιρι μεσα στο σπιτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120107 από jackali στις 09 Μαΐου 2013, 5:03μμ

jackali

μέλος από: 9/5/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια,ισως λιγο αργα για αυτο εδω αλλα θα ημουν χαρουμενος αμα καποιος απαντουσε και διαβασε το post.Λοιπον,εχω να σας πω πως συμφωνω σε καποια πλαισια στο οτι υπαρχουν.Τωρα η οντοτητα ΜΟΡΑ που καποιοι βλεπουμε στον υπνο μας ειναι ενα διαστημα 10 λεπτων μεταξυ απλου υπνου και βαριου υπνου.Μεσα σε εκεινο το διαστημα γινεται αυτο.Ξυπναμε παραλυτοι ουσιαστικα και βλεπουμε οντοτητες να ερχονται προς τα πανω μας κι εμεις να μην μπορουμε να κανουμε κατι.Επισης αν υπαρχει καποιος διπλα μας δεν μπορει να δει οτι εχουμε ανοιχτα τα ματια.Επειδη ακριβως μου εχει τυχει αρκετες φορες μπορω να σας πω 2 τροπους με τους οποιους το ξεπερνατε εκεινη την στιγμη.Η μια λυση ειναι να κλεισετε τα ματια σας και να προσπαθησετε ηρεμα να το ξεχασετε και μεσα σε δευτερολεπτα κοιμαστε και ο 2ος ειναι να ζωριστητε αρκετα και ξυπνατε κυριολεκτικα μετα.Απο εκει και περα δεν ξερω ποτε θα ξανασυμβει εχω ειχα να το παθω καμποσους μηνες και το ξαναεπαθα σημερα.Anyway,αν σας εχει συμβει κατι διαφορετικο γραψτε το!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120114 από Luscious στις 09 Μαΐου 2013, 6:14μμ

Luscious

μέλος από: 24/11/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Είναι ενδιαφέροντα όσα λες...σε τι ηλικία σου συνέβει πρώτη φορά κάτι τέτοιο και πότε εμφανίστηκε ξανά;
Και εμένα μου συνέβει κάτι απίστευτο αλλά καλύτερα να μην το γράψω εδώ γιατί δεν είμαι σίγουρη τι ακριβώς ήταν. Τώρα πια πιστεύω και εγώ πως υπάρχουν αυτές οι οντότητες.
Πάντως φοβήθηκα τόσο που τώρα πια πριν κοιμηθώ κάνω το σταυρό μου οπωσδήποτε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120451 από jackali στις 23 Μαΐου 2013, 1:44μμ

jackali

μέλος από: 9/5/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Για πρωτη μου φορα εχει γινει στα 12(τωρα ειμαι 15)..μετα απο συζητησεις και με τους γονεις μου εμαθα πως και στην μαμα μου συνεβαινε το ιδιο και ειχανε φωναξει ιερεα,τις συνεβει και πριν 3 μερες ξανα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login