Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μετά από ένα πυρηνικό πόλεμο, μόνο οι κατσαρίδες και οι Macintosh θα επιβιώσουν.
Τετάρτη, 22 Μαΐου

τι είναι ο νεοναζισμος;

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #88951 από panosx στις 11 Νοεμβρίου 2011, 4:56μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
παιδια δεν ειναι νεοναζι.απλα πασχει απο οξια μαλακιοτητα.προκληθικε απτην ανικανοτητα του να δημιουργισει διαολογο οπου μπορει να αιτιολογιση τα επιχειριματα του
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88954 από Pantera4 στις 11 Νοεμβρίου 2011, 5:26μμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
Έγραψε:(panosx@11 Νοεμβρίου 2011)
παιδια δεν ειναι νεοναζι.απλα πασχει απο οξια μαλακιοτητα.προκληθικε απτην ανικανοτητα του να δημιουργισει διαολογο οπου μπορει να αιτιολογιση τα επιχειριματα του



οταν ειναι η μανα σου ειναι στο σπιτι και μπορει ανα πασα στιγμη να μπει στο δωματιο και να σε δει να γραφεις τετοια τοτε ουτε και εσενα δεν θα σε ενδιεφερε τοσο το πως γραφεις. σου ζητω σιγνωμη για αυτα που ειπα πριν.   δεν ηταν ωραια η μερα μου και παραφερθηκα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88956 από johnny_95uru στις 11 Νοεμβρίου 2011, 7:20μμ

johnny_95uru

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2011
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Web, σε ευχαριστώ για τις υποδείξεις..Οφείλω να ομολογήσω ότι αρκετά πράγματα δεν τα ήξερα..Σίγουρα φταίει η απειρία μου καθώς είμαι μόλις 16 και δεν έχω ζήσει αρκετά πράγματα και καταστάσεις...όπως και να έχει σε ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88957 από bnnm4eterg στις 11 Νοεμβρίου 2011, 7:39μμ

bnnm4eterg

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Έγραψε:(HammerSkin97@10 Νοεμβρίου 2011)

προσεχε λιγο την γλωσαα σου φιλε μου. μην εισαι αγενης.

1ον: ειμαι αρειος και μου την σπανε οι μαυροι επειδι ειναι μαυροι και οι ομοφυλοφιλοι απειδι ειναι ομοφυλοφιλοι. οχι δεν το βρισκω καθολου αρωστημενο. πολυ σωστο θα ελεγα. τι σιμασια εχει? τοτε και ο β παγκοσμιος εγινε πολυ παλιααααααα. η μακεδονια απελευρεροθηκε σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα πριν απο τον β παγκοσμιο πολεμο. δηλαδη ειχαμε τουρκοκρατιααααα.

ΥΠΕΕΕΕΡ!


Σόρρυ λίγο κιόλας, αλλά σε έχασα. Δεν βρίσκεις αρρωστημένο το να σφάξουν κάποιον, απλά επειδή είναι μαύρος; Το βρίσκεις πολύ σωστό; Το να έρθει ένας μαύρος και να σου πει τις ίδιες βλακείες, θα σου φαινόταν σωστό; Και δεύτερον, πιστεύεις ότι με το να τα ρίχνεις σε κάποιον άσχετο με αυτούς που κάναν τις σφαγές/βιασμούς κ.α θα βρείς κάποιο χαμένο δίκιο σου; Ή οτι θα ικανοποιηθούν οι πρόγονοι που πολέμησαν για την ελευθερία ; Και είσαι και υπέρ της χούντας, δηλαδή του καθεστώτος που σχεδόν εκμηδενίζει την ελευθερία και εξυψώνει τα συμφέροντα; Για αυτό χύθηκε τόσο αίμα; Για να έρθει ο κάθε παπαρόπουλος και να τα γαμήσει όλα; Και μη μου πείς το κλασσικό φασιστικό τροπάριο : "χάρις τη χούντα έγινε ένα πολιτισμένο μέρος η Ελλάδα. Φτιάξαν τόσους δρόμους και μπλα μπλα μπλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88979 από Arthas στις 12 Νοεμβρίου 2011, 3:00πμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Φιλε hammerskin97 και εγω δεν τα πολυ ειχα καλα με τουρκους και πακιστανους αλλα φετος αρπαξα την ευκαιρια να σπουδασω Αγγλια και ξερεις τι?Η καλυτερη μου φιλη ειναι τουρκαλα μια αξιολατρευτη κοπελα που σεβεται απολυτα την Ελλαδα και τους Ελληνες και μου ζηταει πολλες φορες να της βαλω Ελληνικη μουσικη.Και ξερεις τι αλλο?Ενας απο τους καλυτερους μου φιλους ειναι πακιστανος ο οποιος ειναι και αυτος εξαιρετικο παιδι και αναγνωριζει την σπουδαιοτητα του πολιτισμου μας.Οσα σου ειπα ειναι αληθεια και μακαρι να σπουδασεις και εσυ στο εξωτερικο γιατι θα σου ανοιξει τα ματια οπως ανοιξε και τα δικα μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90892 από wizAA στις 15 Δεκεμβρίου 2011, 1:10πμ

wizAA

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2011
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
hammerskin ελπιζω πως σε λιγα χρονια που θα εχει οριμασει το μυαλο σου θα εχεις αλλαξει και αυτες τις τραγικες αποψεις.Πιθανον λογο ηλικιας να θελεις να το πεξεις διαφορετικος απτους αλλους δεν αξιζει να ανοιξω μεγαλη συζητηση με εσενα μιας και εισαι ακομη πιτσιρικας και αναπτυζεσε.δεν ξερω αν οι φιλοι σου ειναι μπαγλαμαδες ή οι γονεις σου παντως ξεκολα παρεες γρηγορα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90899 από Pantera4 στις 15 Δεκεμβρίου 2011, 2:41μμ

Pantera4

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2011
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
ελπιζω να μην αλλαξω στο μελλον γιατι δεν θελω να ειμαι ιδιος οπως ολοι οι αλλοι . τραγικες αποψεις ειναι για εσενα οχι για εμενα. δεν εχω φιλους που να εχουν τις ιδιες αποψεις οπως εγω, γιαυτο και δεν το λεω σε κανεναν. και οι γονεις μου μια χαρα ειναι. ισα ισα δεν ειναι και η αγαπη τους οι ναζι και οι κοουμουνιστες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90949 από Νίκος-Ρόδος στις 16 Δεκεμβρίου 2011, 3:14μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
φιλε hammerskin απο οτι καταλαβα εχεις περασει δυσκολες καταστασεις που σε εκαναν να εχεις αυτες τις αποψεις. Ομως δεν ειναι ολα ασπρο και μαυρο. Οπως αναφερεις πιο πανω κατι εγινε με κατι ομοφυλοφιλους μπροστα σου δεν καταλαβα και συγκεκριμενα ειπες οτι χαιρεσαι που πεθαναν τοσες χιλιαδες ανθρωποι επειδη ειναι σαν και αυτους..προς θεου αυτο ηταν το μεγαλυτερο λαθος που θα μπορουσες να κανεις... να βαζεις ταμπελες δηλ σε ανθρωπους επειδη καποιοι ομοιδεατες τους ειναι χτυπημενοι..και ο θανατος ειτε απο φυσικα αιτια ειτε απο τον ξεκληρισμο ενος ολοκληρου εθνους ποτε δεν πρεπει να ειναι ενα γεγονος που μας κανει χαρουμενους

Οσον αφορα το θεμα μας σχετικα με τον νεοναζισμο και την χρυση αυγη οπως το βλεπω εγω ειναι ενα τσουρμο αμορφωτοι και ανιδεοι εθνικιστες φασιστες που δεν εχουν καταλαβει ουτε στο ελαχιστο την σημασια και την ιδεολογια του ναζισμου...απλα καθοδηγουνται απο 2-3 διεστραμμενους που νομιζουν οτι η φυλη τους ειναι ανωτερη απο ολες τις αλλες και θελουν ουσιαστικα να γινει "καθαρση" των λαων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login