Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μαρία αν διαβάζεις αυτό μην ξαναπατήσεις στο σπίτι
Κυριακή, 12 Μαΐου

μπάφος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89093 από manolio4 στις 13 Νοεμβρίου 2011, 11:09μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
δεν ξέρω αν επιτρέπετε η συζήτηση για ένα θέμα σαν κι αυτό αλλά απλά ήθελα να μάθω τι είναι και τι σου προκαλεί με όλες τις λεπτομέριες..δεν εχω κανει και ούτε θέλω να κάνω πότε στη ζωή μου γιατί σίγουρα ξέρω ότι αυτό ούτε θα με τιμήσει, ούτε μάγκα θα με κανει ούτε και καλό θα μου κανει(χωρίς να θέλω να προσβάλω κανένα ο οποίος τυχαίνει να κανει και να έχει άλλες απόψεις) επίσης θέλω να μάθω πως νιώθεις εκείνη τη στιγμή και πόσο μπορείς να αντέξεις..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #89132 από spacemonkey στις 14 Νοεμβρίου 2011, 3:49μμ

spacemonkey

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/11/2011
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
είναι σαν καπνός τσιγάρου απλα μαστουρώνεις αν αυτο εννοεις. Δέν έχω κάνει αλλά ξέρω απο φίλους πως σε κάνει να νιώθεις ωραία και σε αν σε πιάσει τότε ενώ ξέρεις τι κάνεις δεν σε νοιάζει καθόλου.


Αν το καπνίσεις κανονικά ( με φιλτράκι και σε τσιγάρο ) αντέχεις γλυρω στα 5 τσιγάρα πρίν μαστουρώσεις για τα καλά.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #93971 από fadasma στις 28 Ιανουαρίου 2012, 11:47μμ

fadasma

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
αμα δεν εχεις σκοπο να κανεις να μην ρωτας.περιεργε..
και την πρεζα απο περιεργια την ξεκιναν.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #93976 από zevilip στις 29 Ιανουαρίου 2012, 12:15πμ

zevilip

μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
–Αύξηση του καρδιακού ρυθμού. Γενικά, αρχίζει να επιβραδύνεται και να επανέρχεται στα φυσιολογικά επίπεδα μέσα σε διάστημα περίπου 20 λεπτών
–Δάκρυα εξαιτίας της πίεσης στο βολβό του ματιού.
–Αλλαγή της αρτηριακής πίεσης
–Αίσθημα κρύου ή ζέστης στα πόδια και τα χέρια
–Το λευκό τμήμα του ματιού παίρνει ένα ροζ χρώμα εξαιτίας της διαστολής των μυών στην επιπεφυκότα του ματιού
–Χαλάρωση των μυών
–Ξηροστομία
Οι συνέπειες είναι προσωρινές και σχεδόν εξαφανίζονται μετά από περίπου δύο ώρες.
Αναδύεται ένα αίσθημα ευφορίας και αργά εξελίσσεται σε ένα ευχάριστο αίσθημα ηρεμίας και χαλάρωσης. Ντοπάρεται και το αίσθημα του χρόνου μειώνεται έτσι ώστε τα λεπτά να μοιάζουν με ώρες. Χρώματα, σχήματα, μυρωδιές γίνονται πιο έντονα και μοιάζουν διαφορετικά. Άλλες χαρακτηριστικές αντιδράσεις είναι η επιθυμία για φαγητό, ειδικά για γλυκά και μια ανεξέλεγκτη κρίση γέλιου. Πραγματικές ψευδαισθήσεις, (π.χ. το να βλέπει και να ακούει πράγματα που δεν υπάρχουν), δεν εμφανίζονται ή εμφανίζονται σπάνια μετά από χρήση κάνναβης. Μπορεί επίσης να υπάρξουν αρνητικά συμπτώματα. Η αλλαγή αντίληψης μπορεί να προκαλέσει συναισθήματα άγχους, πανικού και σύγχυσης ενώ σε ανθρώπους που δε νιώθουν καλά πριν τη χρήση είναι πιθανόν να επιδεινωθεί η αρνητική τους διάθεση.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #93989 από Broken στις 29 Ιανουαρίου 2012, 11:12πμ

Broken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ρούφα ένα τσιγάρο και θα δεις!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #102133 από Papagalosss στις 02 Ιουνίου 2012, 9:59πμ

Papagalosss

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Οτι μιριζει γυριζει.χαχαχαχα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #102195 από Gray στις 02 Ιουνίου 2012, 10:19μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
googλαρε το .
προφίλάλλα...
Μήνυμα #109950 από ansia στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 11:56μμ

ansia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
χαχαχαχαχαχ οτι μυριζει γυριζει λεει.. τελειο :Ρ

Ρε μην τον τρομαζεται τον ανθρωπο με τους καρδιακους
παλμους κι ολα αυτα..
Τιποτα κακο δεν παθαινεις .. απλα χαλαρωνεις κι οπως σου
ειπανε εκεινη τη στιγμη οτι κι αν κανεις δεν δινεις κ πολυ
σημασια.. εισαι αυτο που λενε "στον κοσμο σου"
Αλλα αν με ρωτησεις θα σου πω οτι ειναι ωραια :Ρ

προφίλάλλα...
Μήνυμα #109953 από Webmaster στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 12:20πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Πρέπει να είναι κάποιος ηλίθιος τουλάχιστον για να εμπιστευτεί την ψυχική και σωματική υγεία του στις συμβουλές της από πάνω που δεν ξέρει πού πέφτει ο τόνος στο πληκτρολόγιο, ούτε πώς γράφονται τα ρήματα στο δεύτερο πληθυντικό.

Η κάνναβη έχει αποδειχθεί πλέον ότι είναι φάρμακο εξαρτησιογόνο, καρκινογόνο, προκαλεί σχιζοφρένεια, κρίσεις πανικού, μόνιμο άγχος (για την εξισορρόπηση της σύντομης ευφορίας που λέει η από πάνω αδαής), καταστρέφει τη μνήμη δηλαδή σε κάνει άχρηστο να κάνεις οποιαδήποτε σοβαρή δουλειά και το μόνο που είσαι πλέον ικανός να κάνεις είναι να είσαι ο spammer της ουσίας, δηλαδή ανά πάσα στιγμή και σε κάθε περίπτωση να την υπερασπίζεσαι σαν να είναι θεός σου.

Δες την από πάνω και πάρε παράδειγμα.

Επίσης το τετριμμένο αυτό θέμα κλειδώνει εδώ. Αν καίγεσαι τόσο πολύ να μάθεις, ψάξε στη wikipedia.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login