Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το Linux είναι φιλικό προς τον χρήστη. Δεν είναι φιλικό σ' αυτόν που αγνοεί και στον ηλίθιο.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Δεν θελω να σπουδασω!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99972 από The Shadowhunte στις 07 Μαΐου 2012, 12:25πμ

The Shadowhunte

Εικονίδιο
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Παιδια,ειμαστε ολοι γεννημενοι για να σπουδασουμε;γιατι δεν καταλαβαινουν πως ενας ανθρωπος μπορει να θελει κατι αλλο στη ζωη του?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #99974 από gravedigger στις 07 Μαΐου 2012, 12:42πμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γιατι ειναι κλειστομυαλοι.
κανε ο,τι θες στη ζωη σου απλα πρεπει να εχεις μισθο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99984 από high_tech στις 07 Μαΐου 2012, 2:05πμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Έγραψε:(The Shadowhunte@07 Μαΐου 2012)
Παιδια,ειμαστε ολοι γεννημενοι για να σπουδασουμε;γιατι δεν καταλαβαινουν πως ενας ανθρωπος μπορει να θελει κατι αλλο στη ζωη του?


κανονικα ενα διπλωμα σε βοηθαει να βρεις μια καλυτερη δουλεια... δυστυχως τωρα τα διπλωματα δεν εχουν πια μεγαλη αξια...
καλο ομως ειναι να μαθεις ενα επαγγελμα, δες ποιο ζητιεται και σου αρεσει και... καλη επιτυχια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100032 από The Shadowhunte στις 07 Μαΐου 2012, 12:38μμ

The Shadowhunte

Εικονίδιο
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Ολοι ειναι παρα πολυ κλειστομυαλοι!αν σου αρεσει κατι,δεν λεω,να το ακολουθησεις,εγω ομως,οσο χαζο κι αν ακουγεται,ειμαι ενας ανθρωπος χωρις επαγγελματικους στοχους,πιστευω σε αλλα πραγματα που μπορουν να σε κανουν ευτυχισμενο,να λες οτι εχεις και εσυ καποια αξια!και παλι,αν αποφασιζα τελευταια στιγμη να αλλαξω δρομο και να δωσω πανελλινιες για κατι και παλι δεν μπορω καθως δεν εχω καθολου τις γνωσεις που χρειαζονται ετσι ωστε να περασω εστω καπου,οπουδηποτε,στις πανελλινιες.τα τελευταια τρια χρονια στο λυκειο,το παραδεχομαι,ημουν τουριστας,δεν ειμαι παιδι αυτου του διαβασματος.ισως να εκανα λαθος και να επρεπε να στρωθω στο διαβασμα,αλλα γιατι να το κανω?για να παω σε μια σχολη που καν δεν θα με ενδιαφερει?γιατι ετσι γινεται συνηθως.λιγοι ειναι εκεινοι που τους αρεσει πραγματικα αυτο που κανουν.δεν θα συμβιβαστω με αυτο!θα κανω οτι μου αρεσει,θα ζησω αυθορμητα,θα βρω μια δουλεια που να μου αρεσει στα αληθεια κι ας μπορει να βγαζω χαμηλο μισθο.αρκει να μου αρεσει αυτο που θα κανω.κι αν μου αρεσει,θα το κανω καλα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100034 από The Shadowhunte στις 07 Μαΐου 2012, 12:40μμ

The Shadowhunte

Εικονίδιο
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Συγνωμη για τα ορθογραφικα μου στη λεξη ''πανελληνιες''.απο βιασυνη και μονο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116552 από kostas_jkl στις 24 Ιανουαρίου 2013, 11:30μμ

kostas_jkl

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κοιτά ότι μαθαίνεις ειναι καλό,αν πάρεις ενα πτυχίο ακόμα καλυτερα,αν όμως δεν σπουδασεις κάτι εκμεταλευσου τον χρόνο αυτόν δουλεύοντας και να αποκτήσεις εμπειρία ,αυτό θέλουν όλοι οι εργοδότες.εχω προσλάβει αρκετούς όχι για το πτυχίο τους αλλά για την προϋπηρεσία τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116562 από Freeze στις 25 Ιανουαρίου 2013, 2:36μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
τι θελεις να κανεις στη ζωη σου; πως θελεις να εισαι σε 15 χρονια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116688 από Deadsell στις 28 Ιανουαρίου 2013, 11:45πμ

Deadsell

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/1/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0
πρέπει να σκεφτείς όμως και το μέλλον σου κάπως πρέπει να βγάλεις λεφτά γιατί δυστιχώς ή ευτιχώς ετσι μπορούμε να ζήσουμε χωρίς δουλειά είναι πολύ δύσκολο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login