Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε ζητάνε από το χωριό σου. Θέλουν τον τρελό τους πίσω.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Αεροδρόμιο-Έλεγχος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119250 από Periptero στις 31 Μαρτίου 2013, 11:37μμ

Periptero

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Είμαι 3η λυκείου και παμε 5ημερη σε 4 μέρες Θεσσαλονίκη.Θα παμε με αεροπλανο και κατι παιδια που γενικα μιλαω,κανω παρεα(οχι η παρεα μου) εχουν βαλθει να περασουν χορτο.Εχουμε βαλει στοιχημα οτι θα τη πατησουν,γιατι τους τα χω πριξει μη κανουν καμια μ@@@ια και μπλεξουν ασχημα...Με βαλαν να ψαξω στο ιντερνετ ποσο ευκολο εινε και να διαπιστωσω και ο ιδιος οτι δεν ειναι και τιποτα τρομερο..Γιαυτο λοιπον σας ρωταω(επειδη εχω ξαναταξιδεψει εξωτερικο 3 φορες στο παρελθον)...Γινεται να περασεις τοσο ευκολα>?Ενας ελεγε να το βαλει στη βαλιτσα κρυμμενο καπου πολυ καλα,μεσα στο καπακι κλειστης συσκευης κινητου(αφου αφαιρεσει τη μπαταρια) η κατι τετοιο,και κατι αλλοι στα τετοια τους,η στο παπουτσι τους,η ακομα και πολυ μικρη ποσοτητα στο στομα τους και να το παιξουν οσο πιο χου μπορουν στον ελεγχο μη το παρουν χαμπαρι.Επισης μια απορια που εχβ.το μηχανημα που περνας ο ιδιος που βρισκει πανω σου σιδερικα,μπορει να εντοπισει και χορτο η γενικα οτιδηποτε,η ειναι μονο για μεταλλα?Και τελος υπαρχει κανεις που να το χει δοκιμασει?Αυτα..

Υ.Γ. μη μου πειτε σας ικετευω δηλαδη,οτι ειναι ηλιθιοι η να τους πεισω να μη κανουν καμια βλακεια...Το τελευταιο μηνα οποτε συζηταμε γιαυτο,αυτο τους λεω και τους τα χω πριξει,αλα χαμπαρι...
Σημείωση moderator: Banned σύμφωνα με τους όρους χρήσης.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #119253 από Jken στις 01 Απριλίου 2013, 2:14πμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Μαλλον έχεις σκοπό να χορέψεις στον χορό. Αυτό που έχουν βαλθεί οι "φίλοι" σου να κάνουν είναι παράνομο. Πόσο μάλλον ο τρόπος μεταφοράς του. Θα μπλέξετε άσχημα γιατί η μπάλα θα σας πάρει όλους.

Θα σου αναφέρω ένα παρόμοιο γεγόνος. Γνωστή γνωστής μου (5ήμερη φάση όλος τυχαίος, με λεωφορίο, 1η λυκείου) σπάνε στο ξενοδοχείο μέσα, τα σκάει άσχημα σε μια κοπέλα και να η πουτανα η τύχη πως τα φέρνει, ανεβάζει παλμούς καρδιάς, να προκαλεί ένας πανικός και ένα χάος (να έχεις το 16χρςνο αληφή). Να μην πολυλογώ την μετέφεραν σε νοσοκομείο όπου ξέρασε όλη την αληθεία. Αποτέλεσμα? τα άτομα όπου είχαν εμπλακεί έπρεπε να άλλαξουν σχολείο.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login