Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ζωή είναι αυτό που μας συμβαίνει την ώρα που εμείς κάνουμε άλλα σχέδια.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

παιδια βοηθηστε με :(

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125528 από pi8hkos97 στις 20 Φεβρουαρίου 2014, 9:36μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Συγνώμη έκανε καυγά για το αθώο φλερτ; Σοβαρά τώρα; Δεν υπάρχει άλλη λύση κάντα ΜΑΖΕΜΕΝΑ. Πίσττεψέ με θα είναι λυτρωτικό θα έχει αποτέλεσμα πραγματικά τώρα είμαι εξοργησμένος και το πήρα προσωπικά το θέμα!!! Σε παρακαλώ κάνε αυτό που πρότεινα και θα με θυμηθείς. Εκτός αν θες να σε ελέγχουν μέχρι να γίνει; 18, να πρέπει να δίνεις άδεια για το που θα πηγαίνεις, για το αν θα έχεις αγόρι, να σου σπάνε τα νεύρα , να ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125529 από lenaki1 στις 20 Φεβρουαρίου 2014, 9:43μμ

lenaki1

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ηταν το πρωτο μ αγορι..κ δεν τον ειχα συνηθισει τον πατερα μ σε τετοια..επισης τ αγορι ηταν 3-4 χρονια μεγαλυτερο κ ο μπαμπας φοβοταν... με την μαμα μ ειμαστε φιλες..της τα λεω, μιλαμε, ανταλλαζουμε αποψεις.. κοιταξε δν θλω ν τους εξοργησω.. συμφωνω μ αυτο π λες, αλλα δν μπορω ν το κνω..εχω φερει αρκετες φορες την μανα μ σε σημειο ν κλαιει γ αυτον το λογο..δν θλω ν τους ξανα παω κοντρα :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125566 από pi8hkos97 στις 22 Φεβρουαρίου 2014, 9:41πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
1ον δεν μπορεί να είστε φίλες ενώ σου φαίρεται τόσο σκληρά. 2ον κλαίει ε και; γιατί να περνάς εσύ χάλια και η μάνα σου να έχει το πάνω χαίρι και να καταστρέφει τη ζωή σου; Εγώ πάντος σου προτείνω να το πάρεις απόφαση γιατί μετά η ζωή σου θα αλλάξει αλλά κάντα όλα μαζεμένα. και θα με θυμηθείς. Τώρα αν εσύ δεν θες για δικούς σου λόγους μάλλον θα τους έχεις από πάνω σου για πολύ καιρό ακόμα... και πιστεύω ότι είναι κάτι που δεν το θες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125637 από lele54 στις 26 Φεβρουαρίου 2014, 3:24μμ

lele54

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/2/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γοριλα.. εδω μεσα προσπαθω να βρω μια λογικη λυση...
1ον το οτι ημαστε φιλες δν σημαινει πως θ με εχει σαν ''αδεσποτο σκυλι'' χωρις ορια.. βλεπω κατι τετοια παιδια κ τα λυπαμαι διοτι αυτο δειχνει κ την εικονα ολοκληρης της οικογενειας.. εγω ειμαι απο ενα κανονικο σπιτι κ χαιρομαι για οσα μου εχουν μαθει οι γονεις μου (συμπεριφορα κ τετοια)...
2ον δεν θλω να πληγωνω τους γονεις μου..προτειμψ μια ηρεμη λυση.. γιατι με το να πηγαινω κοντρα σημαινει πως δεν τους εκτιμαω... αυτοι οι ανθρωποι αφιερωσαν τη ζωη τους για να με μεγαλωσουν και να μην μου λειψει τιποτα...;)
αυτο που ζηταω ειναι μια λυση η οποια να ειναι λογικη, δοκιμασμενη και αποτελεσματικη.. επιχειρηματα που θα τους κανουν να καταλαβουν τι ακριβως θελω, με τι τροπο το ζηταω κ τι εχω αναγκη ν κνω!
αυτα! θενξ για την βοηθεια!;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login