Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μεγάλη ληστεία του τρένου έιναι η τιμή των σάντουιτς στο μπαρ.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Έξοδα σπιτιού!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134009 από Mayae στις 11 Ιουνίου 2015, 1:48μμ

Mayae

Εικονίδιο
μέλος από: 11/6/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλή καλησπέρα!
Θα είμαι σύντομη! Θα ήθελα κάποιος ο οποίος μένει μόνος του, σε ένα σπίτι με φυσιολογικά έξοδα και ζωή να μου πει πάνω κάτω τα πάγια εξοδα του.. Είναι εφικτό να την βγάλεις σε ένα δικό σου σπίτι, μονος σου (το τονίζω!) με 500 ευρώ το μήνα; Θα είναι δύσκολο, αλλά για πείτε!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134014 από TheGodfather στις 11 Ιουνίου 2015, 4:15μμ

TheGodfather

Εικονίδιο
μέλος από: 5/3/2015
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιταξε, ειναι αναλογα τις αναγκες και του σπιτιου και τις δικες σου. Για παραδειγμα αν εχεις ενα σπιτι με φυσιολογικο νοικι πχ 200 ευρω μπορει να τα καταφερεις ανετα πιστευω βγαλε και 100 καθε μηνα για λογιαριασμους δεη και νερο κααι σου μενουν 200 ευρω. Ναι θα ειναι δυσκολα αλλα μπορεις να τα καταφερεις αν δεν ξοδευεις πολλα, αν δεν χρησιμοποιες συνεχεια μεταφορικα μεσα η βγαινεις πολυ εξω και ξοδευεις χρημα κτλπ ολα παιζουν ρολο. Αρκει ομως να εισαι οργανωμενη και να εχεις πχ απο τα 200 ευρω να λες οτι μπορω να ξοδεψω μεχρι και 50 ευρω την εβδομαδα οχι παραπανω. Το ολο θεμα ειναι να εχεις οργανωση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134015 από Dieftharmenos στις 11 Ιουνίου 2015, 4:28μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αναλογα την ζωη που κανεις βρε κοριτσι μου.Εμενα οι λογαριασμοι μου πανε ολοι στους γονεις μου και παρολα αυτα την βδομαδα μπορει να ξοδεψω ενα 30ρικο και μια αλλη βδομαδα 130.Αναλογα τι εχω στην ακρη και ποσο βγαινω.Επισης παιζει ρολο το αν εχεις φαγητο σπιτι η παραγγελνεις ολη την ωρα.Εγω βαριεμαι να μαγειρευω και παραγγελνω πολυ συχνα.Βαλε μεσα και τα τσιγαρα μου,τους καφεδες,τα ποτα,το σουπερμαρκετ.Πωπω...δυσκολη η ζωη :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login