Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πωλείται αλεξίπτωτο. Μεταχειρισμένο μόνο μια φορά, δεν άνοιξε καθόλου. Μικρός λεκές.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αξίζει να σπουδάσω κάτι άλλο;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135347 από cool_guy15 στις 24 Οκτωβρίου 2015, 12:46πμ

cool_guy15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0
Καλησπέρα/μέρα..αναλόγως πότε το διαβάζετε..λοιπόν..στο θέμα μας. Αξίζει να σπουδάσω κάτι, το οποίο δεν είναι αυτό που ονειρεύομαι, όμως θα ικανοποιήσει την οικογένειά μου, θα μου εξασφαλίσει δουλειά και χρήματα και ίσως και να με ενδιαφέρει; Δεν είναι ότι οι γονείς μου με καταπιέζουν, και προς Θεού, ποτέ δε μου είπαν τι να κάνω στη ζωή μου έως τώρα. Αλλά μονίμως σκέφτομαι ότι θα μπορώ να βρίσκομαι στον τόπο μου, θα είμαι εξασφαλισμένος και είναι καλύτερα για όλους. Με λίγα λόγια, θυσία για το κοινό καλό. Εγώ κατα βάθος, κλίνω προς τον καλλιτεχνικό κόσμο, με τεράστια όμως όνειρα...όπως ταξίδια, σπουδές σε εξωτερικό σίγουρα και ενδιαφέρουσα ζωή και όχι στη ρουτίνα -_-. Αν είχα λίγο θάρρος θα τα ακολουθούσα δίχως δισταγμό..αλλά...σκέφτομαι πάντα να τελειώσω μια σχολή πανεπιστημιακή, αλλά από κει και πέρα δεν θέλω να ασχοληθώ εκτός κι αν είναι ανάγκη. Εσείς τι λέτε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login