Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκτός του σκύλου, το βιβλίο είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου. Εντός του σκύλου είναι πολύ σκοτεινά για να διαβάσει κανείς.
Δευτέρα, 15 Απριλίου

Αδύναμα-χαλαρά μπράτσα και σώμα αχλάδι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137153 από Elav2 στις 10 Ιουνίου 2016, 4:57μμ

Elav2

Εικονίδιο
μέλος από: 10/6/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδιά μπορεί κάποιος α με βοηθήσει.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ότι τρώω πάει στους γλουτούς ενώ σαν άντρας θέλω να πάει στα μπράτσα για να γυμναστώ.Είμαι 17 ,ύψος 1,86 και 78 κιλά γενικά δεν τρώω πολύ , μπορεί και 3φορές τη μέρα για να μην παχύνω στους γλουτούς
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137155 από τραγικός στις 12 Ιουνίου 2016, 2:19πμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν φίλε μου για να κάνεις μπράτσα όπως λες δεν επαρκεί μόνο το φαγητό,πρέπει να γυμνάζεσαι κίολας,ξεκίνα να γυμνάζεσαι και παράληλα να τρώς και κοίτα πως θα γίνεις σε 1-2 μήνες,μην φανταστείς μεγαλη διαφορά αλλά θα βάλεις στα μπράτσα που θέλεις.
Αποδεκτή αν βοήθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137157 από Bloodborn στις 12 Ιουνίου 2016, 2:34πμ

Bloodborn

μέλος από: 28/12/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Αυτα που λες δεν βγαζουν νοημα...Πως ακριβως αμα παει το λιπος στα μπρατσα σου θα γυμναστεις?Το φαι δεν σε γυμναζει, αν θες να αποκτησεις μυς στα χερια αγορασε 2 βαρακια κανε push ups,ελξεις και γενικα ασκησεις ενδυναμωσης.Επισης αμα δεν θελεις να περνεις βαρος τοτε θα μπορουσες να πηγαινεις για τρεξιμο οποτε εχεις ελευθερο χρονο ετσι ωστε να καις τις θερμιδες που περνεις απο το φαγητο.Προσπαθησε να περιορισεις τους υδατανθρακες και τρωγε προτεινες για να φτιαξεις μυς με την προυποθεση οτι σηκωνεις βαρη,σε καμια περιπτωση δεν προκειτε να γινει αυτο μονο με το φαγητο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137168 από Elav2 στις 12 Ιουνίου 2016, 11:51μμ

Elav2

Εικονίδιο
μέλος από: 10/6/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
   Έχω δοκιμάσει το τρέξιμο και ασκήσεις φυσικά αλλά οι γλουτοί παραμένουν, έπειτα βλέπω πως όλη μου η οικογένεια έχει ακριβώς τον ίδιο σωματότυπο. Ευχαριστώ και τους δύο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login