Στείλε λεφτά στο ftou.gr

~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ξανθός, γαλανομάτης Παλαιστίνιος; Αρχηγός θρησκείας. Μαύρος, άσχημος κερατάς; Ο αντίπαλος.
Σάββατο, 21 Ιουλίου
Μήνυμα #141074 από amandus στις 16 Μαρτίου 2018, 8:26πμ

amandus

μέλος από: 23/2/2018
αποδεκτές απ.: 0
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με την φωνή μου όταν τραγουδάω.τραγουδαω ψηλά και χαμηλά.είναι σαν να έχω δύο φωνές.οταν τραγουδάω ψηλά ,τώρα τελευταία μου ήρθε στο μυαλό η ιδέα ότι τραγουδάω σαν κορίτσι(είμαι αγόρι 16χρονων)δεν μπορώνα κκαταλάβω τι συμβαίνει και πως είναι το κανονικό???

ΥΓ με βολεύει να τραγουδάω ψηλά.εχω ηχογραφήσει την φωνή μου και στης δύο περιπτώσεις και παρατήρησα ότι είναι εντελώς διαφορετική από ότι την ακούω κατά την διάρκεια που τραγουδάω.

Προφίλ: amandus Άλλα από amandusΣχολιασμός φράσης του amandus

Rohala Art Course
Μήνυμα #141239 από amandus στις 11 Απριλίου 2018, 4:35μμ

amandus

μέλος από: 23/2/2018
αποδεκτές απ.: 0
Ξέρει κανείς?συμβαίνει σε κανέναν άλλον?

Προφίλ: amandus Άλλα από amandusΣχολιασμός φράσης του amandus

Δεν μπορείς να απαντήσεις. Ο Guest δεν μπορεί να γράφει μηνύματα στο forum.
Εγγραφή - Login

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2018 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas

Το ftou.gr γράφει κούκιζ στο δίσκο σου για να σου κάνει τη ζωή εύκολη δηλαδή για να θυμάται το λογκίν σου χωρίς να σε πρήζει για να δίνεις password συνέχεια. Ως εδώ καλά.

Το Γκούγκλε του οποίου τις διαφημίσεις έχουμε στις σελίδες μας, γράφει επίσης κούκιζ και ισχυρίζεται πως το κάνει για να στοχεύει καλύτερα στη διαφήμιση. Σ' αυτά τα κούκιζ εμείς δεν έχουμε πρόσβαση, έχει όμως το Γκούγκλε.

Με τη χρήση του ftou.gr συναινείς στην εγγραφή κούκιζ στο πισί σου από μας κι από το Γκούγκλε.