Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εδώ που ήρθες θα ξεχάσεις αυτά που ήξερες και θα μάθεις άλλα, καλύτερα.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Πρώτες φορες τσιγαρο|Απαντηστε στις ερωτη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142874 από Thalasinos στις 06 Φεβρουαρίου 2019, 3:53μμ

Thalasinos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/2/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στο Forum.ΘΕΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΠΝΙΣΤΕΣ.Ειμαι 14.5 χρονών και μέχρι τώρα δεν ειχα δοκιμάσει ποτέ τσιγάρο..Μου άρεσε πολύ η ιδέα του να καπνίζεις από την αρχή..Μου φαινόταν από παλιά πολύ κ@βλ@. Μια μέρα λοιπόν πηρα ένα τσιγάρο από το πακέτο της μάνας μου (btw camel Νικοτίνη 0.8 Και πίσσα 8g) Το άναψα και τραβηξα 2-3 τζούρες.Τον καπνό δεν τον κατέβασα,τον ειχα στο στόμα μου και τον έβγαλα σχετικά γρήγορα. Ακριβώς την επόμενη μέρα σκεφτηκα να πάω να παρω ένα πακέτο Marlboro Lights με την λογική οτι είναι πιο ελαφριά και είναι πακέτο αρα κάνω 1-2 και τα άλλα τα κρατάω για άλλη φορά.Πηγα στο περίπτερο και δεν μου έδωσαν.Ετσι πηρα ακόμη ένα Camel από την μάνα μου και το έκανα όλο (μέχρι τζιβανα) πάλι τον καπνό δεν τον κατέβασα.Ισως μόνο 1-2 φορές που ένιωσα ένα ελαφρύ κάψιμο και μια ευχάριστη ζαλάδα. Ακόμη και όταν κατέβασα τον καπνό ούτε εβηξα ουτε εφτισα οπως κάνουν πολλοί. Γενικα η μυρωδια και ολα τα σχετικά μου αρέσαν πολύ.Δεν το δοκιμασα μαζί με ρόλους οπως πολλοί κάνουν.Το δοκίμασα μόνος μου σε έναν άδειο δρόμο. Να πάρω ενα Marlboro Lights ώστε όποτε θέλω να κάνω και από κανένα? Αν πάρω πακέτο τελικά που να το κρύψω? Έχετε άλλες ιδεες για ελαφριά τσιγάρα,αλλά όχι στριφτα? Παντως τα Camel Νικοτίνης 0.8 και Και πίσσα 8g μου φάνηκαν αρκετά καλά άλλα αν υπάρχουν και πιο ελαφριά τα προτιμώ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΠΝΙΣΤΕΣ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142881 από Thalasinos στις 09 Φεβρουαρίου 2019, 2:55μμ

Thalasinos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/2/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Κανείς ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142897 από Cottoneyejoe στις 13 Φεβρουαρίου 2019, 9:05μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Ποια τζιβανα ρε αγορινα... Φιλτρακι . Αν το θεμα σου ειναι να το κρυψεις , αργα η γρηγορα θα το καταλαβουν οι δικοι σου . Δεν ειναι μονο το πακετο πρεπει να καλυβεις μυρωδια καθε φορα , την ανασα σου και σου αφηνει και σημαδια στο χερι σαν μικρο καψιμο μετα απο λιγο λιγο καιρο . Δεν θα σου πω οτι ειναι μαλακια και να μην το ξεκινησεις γιατι το εχεις ηδη παρει αποφαση βλεπω αλλα θα σ ελεγα να περιμενεις λιγα χρονια . Και οι δικοι σου θα το παρουν πιο κομπλε και εσυ θα δεν θα αρχισεις να σαπιζεις απο τα 14
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142904 από makedonass στις 14 Φεβρουαρίου 2019, 10:40πμ

makedonass

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σου φιλε. Πιστευω μια καλη λυση ειναι να παρεις ενα πακετο Ασσος. Ειναι μαρκα τσιγαρου. Αρκετα ωραιο και ελαφρυ. Επισης προτιμησε να κατεβαζεις τον καπνο για να μην παθεις καρκινο στη γλωσαα.


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142906 από lida στις 14 Φεβρουαρίου 2019, 3:01μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(makedonass@14 Φεβρουαρίου 2019)

προτιμησε να κατεβαζεις τον καπνο για να μην παθεις καρκινο στη γλωσαα.




για να παθει καρκινο στον πνευμονα?
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #142910 από vaggeliskaa στις 15 Φεβρουαρίου 2019, 11:53πμ

vaggeliskaa

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω σιυ προτείνω Davidoff Gold. Αλλα θα πρέπει να μην μυρίζει το στόμα σου (τσίχλα βοηθάει) και τα χέρια σου.
Για να τα βάζει στκ σπότι και να τα κρύβεις, μπαίνοντας σπίτι θα τα έχεις στο λάστιχο στο παντελόνι σου (πάνω απο την πουτσα σου) και μέτα θα τα κρύβεις πανω σε καμια ντουλαπα ή κάτω απο το ατρώνα στο κρεβατι.
Αποδεκτή αν σε κάλυψα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143029 από Photes στις 10 Μαρτίου 2019, 10:56πμ

Photes

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλά πάμε καλά λέτε συμβουλές σε ένα 14χρονο πως να καπνίζει γιατί;Για να πάθει καρκίνο στα 45 του;
Δηλαδή αν καπνίζεις θα είσαι μάγκας;Θα νιώσεις καλύτερα σαν ανθρωπος;Κοιτά να σοβαρευτείς καλύτερα,εκτός και αν όλα αυτά που λες είναι βλακείες και δεν ισχύει τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login