Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσεκτικός οδηγός είναι εκείνος που κορνάρει όταν περνάει με κόκκινο.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Αυνανισμος απο μικρη ηλικια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144912 από xaraaaaa στις 24 Απριλίου 2020, 5:49μμ

xaraaaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας! Ειμαι 13ων το ξρ ειμαι πολυ μικρη αλλα θα ηθελα να σας ρωτησω.. Εχω αρχισει και αναρωτιέμαι για το σωμα μου και για το θεμα του αυνανισμού.. Εχω αρχισει να θέλω να πειράζω με αυτον τον τρόπο το σωμα μου και δεν ξερω αν ειναι καλο αφού είμαι τοσο μικρη.. Και φοβαμαι μην κανω ζημιά με τον παρθενικο υμενα.. Θα ηθελα να με βοηθησετε και να μου πειτε αν κανω κατι λαθος για την ηλικία μου κ αν υπαρχει κίνδυνος.. Εχω διαβασει πολλα στο ίντερνετ αλλα δεν εχω δει για αυτην την ηλικια και ανησυχώ.. Θελω βοηθειαα πλζζ είμαι μπερδεμένη

Ευχαριστωω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144914 από lida στις 25 Απριλίου 2020, 2:22μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όχι δεν εισαι καθολου μικρη. Εισαι στην ηλικια που η φυση σε ωθει τι να κανεις. Τα 13 δεν είναι μικρη ηλικια για να αυνανίζεσαι. Τα πιο πολλα κορίτσια εχουν αρχισει πολύ πιο πριν ασχετα αν δεν το λενε. Καποια κορίτσια στα 13 εχουν ηδη κανονικες σεξουαλικες σχεσεις. Παιξε ελευθερα με το σωμα σου και μην ανησυχεις είσαι απολυτα φυσιολογικη. Ευχαριστησου το οσο μπορεις. Δεν υπάρχει κανενας κίνδυνος μην ανησυχεις. Για ζημια με τον παρθενικο υμενα μην φοβάσαι. Δεν θα βαλεις μεσα σου κανένα αντικειμενο. Μπορεις να χαιδευεσαι εξωτερικα και στην κλειτοριδα. Αλλα και ο παρθενικος υμενας ακομα δεν πρεπει να σε απασχολει. Δεν ζουμε στο μεσαιωνα και δεν νομίζω ποτε καποιος να σου τον ελεγξει. Μην εχεις λοιπον φοβιες και αναστολες αλλα απολαυσε τους αυνανισμους σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144929 από Aporioulis στις 28 Απριλίου 2020, 8:30πμ

Aporioulis

μέλος από: 28/4/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Lida εσύ ποτε άρχισες και πως;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login