Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο δάσκαλος να ρίχνει ξύλο και βρισίδια στους μαθητές. Όχι οι μαθητές στο δάσκαλο όπως σήμερα
Παρασκευή, 3 Μαΐου

greek-καμάκι ζεις, εσύ μας οδηγείς;

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #34641 από Villon στις 06 Δεκεμβρίου 2005, 7:00μμ

Villon

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2002
μηνύματα: 775 αποδεκτές 0
Μην τσακωνόσαστε. Κάντε καμάκι!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34649 από palliroia στις 08 Δεκεμβρίου 2005, 3:04πμ

palliroia

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2005
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
re paidia!!!polus tsakomos gia to tipota!perimenete na sumfonisoune antres k gunaikes gia tetoio 8ema???an einai pote dunaton!me tipota!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34655 από cyriacuc στις 08 Δεκεμβρίου 2005, 4:23μμ

cyriacuc

μέλος από: 8/12/2005
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Οχι, δεν ξερω ποιο αρωμα σου αρεσει. Ουτε ξερω αν το ασπρο ειναι το αγαπημενο σου χρωμα.
Οχι δεν ξερω, αν σ αρεσουν οι τυποι που τρωνε με τα χερια, η οι τυποι που χρησιμοποιουν μαχαιροπηρουνα.
Δεν ξερω αν θεωρεις την πορδη θεμα υγειας η αν σε αηδιαζει.
Δεν ξερω αν προτιμας τις γραβατες η τα adidas.
Ουτε ξερω τι εννοεις οταν μιλας για πρωτοτυπια, και ετσι απλα και ευκολα απαιτεις.

Μηπως τελικα το πηρες πολυ πανω σου, οτι εισαι καμια ντιβα ?
Η ντιβα της μικροπρεπειας.

προφίλάλλα...
Μήνυμα #34675 από tatiana στις 09 Δεκεμβρίου 2005, 12:38μμ

tatiana

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2005
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Ρε παιδια ουτε ειπα οτι ειμαι η γκομενα που περναει και πεφτουν ολοι κατω ουτε καμια ντιβα το παιζω.Ειναι τοσο παραλογο στα 25 χρονια που ζω να εχω δεχτει 5 καμακια στην ζωη μου?Και πατσαβουρα να ειμαι 5 καμακια θα μου εχουν κανει!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34863 από MIKROULA στις 16 Φεβρουαρίου 2006, 5:40μμ

MIKROULA

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2006
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πιστεύω πως το καμάκι οταν ειναι εντος ορίων και εξυπνο σε κανει να νιώθεις περισσότερο γυναίκα... Νιώθεις οτι υπαρχουν άνθρωποι που παρατηρούν τους γυρω τους σε μια εποχή που όλοι εχουμε γίνει λίγο πολύ "εαυτούληδες"... Απ'την άλλη, νομιζω οτι για να φτασει μια γυναίκα σε σημείο να κάνει καμακι ή το παλικαρι θα ειναι ΘΕΟΣ ή αυτή θα ειναι πολυ δυναμικη γενικοτερα κ δεν κολλαει πουθενα...
Αλλά δυστυχως τα άτομα που το "εξασκούν" ειναι πλέον μετρημενα στα δαχτυλα... Οποιος/α νομιζει οτι αν του/της εκανε καποιος/α καμακι (εξυπνο κ καλοπροαιρετο) θα μπορουσε να αντισταθει, να απαξιει τελειως και να μην ριξει ουτε ενα βλεμμα, ανυπομονω να τον/την γνωρισω!!
Παντως γενικοτερα "τα παλια τα χρονια ηταν ο αντρας κυνηγος..." που λεει κ η γνωστη αοιδος!! :-)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34864 από tHoDwRiS στις 18 Φεβρουαρίου 2006, 7:20πμ

tHoDwRiS

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2006
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
Mikroula,αναφέρεις στο post σου πως ο άντρας παλιότερα ήταν κυνηγός...ναι,συμφωνώ και ακόμη όταν βρεθεί κάποια κοπέλα που πραγματικά μου αρέσει(όχι απαραίτητα θεά μιας και ο "αέρας" της κοπέλας,οι κινήσεις της και γενικότερα αυτό που βγάζει προς τα έξω μετράει και όχι αυτή καθ'εαυτή η εμφάνισή της) θα κάνω κατά πάσα πιθανότητα κάποια κίνηση να την πλησιάσω...αλλά το θέμα δεν είναι τι κάνω εγώ,το θέμα είναι αυτό που γενικότερα επικρατεί...πέρα λοιπόν απ τις προσωπικές μου πράξεις,υπάρχει λόγος τώρα πια ένας άντρας να πλησιάσει μια κοπέλα με καμάκι?γιατί να το κάνω όταν η άλλη ενώ εγώ θα της δώσω αξία με τον καλό λόγο που θα της πω,θα με θεωρήσει απλά λιγούρη?γιατί να το κάνω όταν ξέρω οτι η κοπέλα θα με αντιμετωπίσει σαν ένα άτομο κατώτερης νοημοσύνης αντί να κολακευτεί και να καθήσει να συζητήσει σε normal ύφος μαζί μου?γιατί να το κάνω όταν η κοπέλα δεν ξέρει πως να απορρίψει κάποιον?γιατί ο λόγος που τα αγόρια φοβούνται την απόρριψη είναι οτι οι κοπέλες δε μπορούν στην ουσία να απορρίψουν κάποιον,αλλά πρέπει να τον κάνουν ρεζίλι με τη στάση τους η απλά να τον μειώσουν με τα λόγια τους...γιατί λοιπόν κάποιος που βιώνει κάτι τέτοιο να ξαναδοκιμάσει να "καμακώσει" μια κοπέλα?γιατι δεν είστε όλες ίδιες θα μου πεις...ναι,δεν είστε όλες ίδιες,αλλά απορρίπτετε με τον ίδιο άσχημο/άσεμνο τρόπο κάποιον που μπορεί να σας κάνει καμάκι αλλά να μη σας αρέσει....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34937 από sessi στις 05 Απριλίου 2006, 2:37μμ

sessi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2006
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
pleon kanoun oi gomenes kamaki para oi antres...telos pantwn omos tha itan se kamakia genikotera na min apantas giati esy ipovivazeis ton eafto sou...kai eimai sigouri pws oi perissoteroi antres otan kanoun kamaki se kapoia den theloun tipota parapanw apo to na tin peiraksoun..ego prosopika den dino kan simasia se kamakia giati den me anevazoun oi tipoi pou tha petaksoun mia mala.... ston dromo mono kai mono gia na pun oti kati ekanan...spania mou exei tyxei na poun kati poli omorfo sto dromo ennoo kati pou den einai xidaio alla kai pali ksenerono me to kamaki...emena mou aresei na me anevazoun dikoi mou anthropoi kai oxi ksekarfotoi pou o skopos tou einai ena tipota/...
kala i kaka afta eixa na pw..ta leme
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34938 από sessi στις 05 Απριλίου 2006, 2:38μμ

sessi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2006
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
leipei to kalitera apo tin proti seira...xi xi
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login