Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να αποφεύγεις τις παράξενες γυναίκες και τις προσωρινές μεταβλητές.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

ποιο ειναι το αγαπημενο σας χομπυ?

Σελ. 5
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #42156 από moongirl στις 27 Αυγούστου 2007, 4:53μμ

moongirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας...λοιπόν εμένα με αρέσουν πολλά πράγματα....Λοιπόν ας αρχίσουμε με το ποδόσφαιρο!!! Τρελό κόλλημα με τη στρογγυλή θέα!!! Ας συνεχίσουμε με pc και video games...Τρέλα επίσης με τα video games...ποιος δεν έχει; Καλά υπάρχουν κάποιοι που δε έχουν...εντάξει, αλλά σίγουρα εγώ δε θα ξεκολλήσω ποτέ γιατί σίγουρα θα συνεχίσουν να βγάζουν καινούρια pro evolution soccer...έτσι δεν είναι; Τι άλλο, καλά...τρέλα με μουσική επίσης...rock, alter.rock, alter. metal...Και φυσικά έχω τρέλα με τα anime..για να καταλάβετε ιαπωνκά κινούμενα σχέδια και τέλος τρέλα με manga και βιβλία φαντασίας/περιπέτειας.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42200 από antreas_16 στις 28 Αυγούστου 2007, 9:10μμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Αναφορά: (moongirl@27 Αυγούστου 2007)
Γεια σας...λοιπόν εμένα με αρέσουν πολλά πράγματα....Λοιπόν ας αρχίσουμε με το ποδόσφαιρο!!! Τρελό κόλλημα με τη στρογγυλή θέα!!! Ας συνεχίσουμε με pc και video games...Τρέλα επίσης με τα video games...ποιος δεν έχει; Καλά υπάρχουν κάποιοι που δε έχουν...εντάξει, αλλά σίγουρα εγώ δε θα ξεκολλήσω ποτέ γιατί σίγουρα θα συνεχίσουν να βγάζουν καινούρια pro evolution soccer...έτσι δεν είναι; Τι άλλο, καλά...τρέλα με μουσική επίσης...rock, alter.rock, alter. metal...Και φυσικά έχω τρέλα με τα anime..για να καταλάβετε ιαπωνκά κινούμενα σχέδια και τέλος τρέλα με manga και βιβλία φαντασίας/περιπέτειας.


esi kati ipopto exeis ... me antigrafeis? :P panw katw ta idia hobby exume
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42249 από LARS στις 29 Αυγούστου 2007, 8:02μμ

LARS

μέλος από: 29/8/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΚΙΘΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ


Υ.Γ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΒΡΩ ΟΝΟΜΑ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42250 από LARS στις 29 Αυγούστου 2007, 8:04μμ

LARS

μέλος από: 29/8/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ M E T A L
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42263 από spirooos στις 29 Αυγούστου 2007, 11:22μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Ναι sonar εγω ειμαι εκεινος!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42275 από and1 στις 30 Αυγούστου 2007, 8:21πμ

and1

μέλος από: 1/8/2007
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
eides to empeiro mati mou pos se katalabe spirooo xixixi
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login