Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής (παλιό μήνυμα στα λεωφορεία)
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Καπνισμα

Σελ. 5
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #44661 από antreas_16 στις 12 Νοεμβρίου 2007, 8:06μμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
mega lathos t kapnisma tentwnei ta nevra ..ine diegertiko oxi xalarwtiko... ine mia 4eudesthisi p o kapnistis dimiourgei
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44670 από Utopikos_Stoxas στις 14 Νοεμβρίου 2007, 11:30πμ

Utopikos_Stoxas

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2007
μηνύματα: 151 αποδεκτές 0
Ολα στο μυαλο ειναι ....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44673 από Nikolll στις 14 Νοεμβρίου 2007, 12:22μμ

Nikolll

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2007
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Τώρα που είναι νωρίς κόψτω!!!
Κι εγώ κάπνιζα και καμιά φορά κάνω απο κανένα όταν είμαι χάλια!!
Βλέπεις μεγάλη διαφορά, όταν δεν έχεις μέσα σου το τσιγάρο νιώθεις οτι έχεις κουράγια...δεν κουράζεσαι αμέσως και είσαι όλο ενέργεια. Γιατι, να ξέρεις οτι αυτοι που καπνίζουν νιώθουν συνεχως ατονία και δεν έχουν την όρεξη μέσα τους να κάνουν πράγματα!!
Τώρα είναι νωρίς και δε μπορεις να το καταλάβεις, γιατι έχεις μόνο 3 μήνες!!!!
Αν συνεχίσεις , μετα απο καιρό θα το καταλάβεις κι εσυ...απλά ελπίζω να μην είναι αργα!!!!
Η επιλογή είναι δική σου!!!
Ααα... όσο για τα χρόνια ζωης μειώνοντε με το τσιγάρο(στατιστικά)....και τα 95 να φτάσεις κι αλλο θα θες ....η ζωή είναι πολύ γλυκιά...μη το βλέπεις τώρα έτσι....!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #44687 από papi στις 14 Νοεμβρίου 2007, 5:34μμ

papi

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2007
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
συμφωνω με τους περισσοτερους. κανεις δεν εχει λογο που το αρχισε. ειναι νωρις ακομα να ρωτας για τα αρνητικα του καπνισματος ασε που πιστευω πως τα ηξερες και πριν το αρχισεις.και οντως μοδα πλεον ειναι να μην καπνιζεις. εγω το πηρα εγωιστικα το θεμα και κανω 7-8 τσιγαρα την ημερα απο τα 30-35 που εκανα πριν απο μια εβδομαδα. να ρωτησεις αυτους που το εχουν κοψει καλυτερα.το γεγονος ειναι οτι οι επιπτωσεις δεν φαινονται αν ας πουμε σου πουνε να το κανεις με καποιον που εχει aids δεν θα το κανεις ετσι και το τσιγαρο ειναι καταστροφικο αλλα δεν το καταλαβαινεις!!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login