Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Προσπαθώ να βγω από το ψυχολογικό αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού μπήκα.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Εθνικη Ελλαδος γεια σου!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41218 από anon75432 στις 25 Ιουλίου 2007, 11:23πμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ!!!Στηριζουμε την Εθνικη μας νεων!!
Τι ειναι αυτο το πραγμα ρε?
Τα παιδια του Νικου Νιοπλια εχουν !@#$% ολη την Ευρωπη και εμεις κοιμομαστε!
Γιατι να μην επαναληφθει το euro2004?
Ειμαι σιγουρος οτι τα παιδια θα μας σηκωσουν για 3η φορα στην κορυφη της Ευρωπης!!!
Θυμαμαι οταν ο Δελλας καρφωσε τον Barthez εμεις μεχρι την επομενη μερα ημασταν εξω και φωναζαμε ενω τωρα μεσα και στην τηλεοραση με την μπυρα...και μετα τη νικη αλλαζουμε καναλι
ΕΛΕΟΣ!
Δηλαδη στον τελικο τι θα γινει?
Συνιδητοποιοειτε τι εχουμε καταφερει?
1.euro2004:κατοχος Ελλαδα
2.eurobasket2005:κατοχος Ελλαδα
3.mudobasket2006:(no commemts...)
4.euro2007(κατω των 19 χρονων):κατοχος πιθανον Ελλαδα

Αυτη ειναι μια απαντηση για οποιους αμφιβαλουν γα το μελλον
και το ταλεντο της Εθνικης μας.
Το μονο πραγμα που μας εμποδιζει απ'το να ειμαστε παρομοιοι
και στο πρωταθλημα ειναι οι παραγοντες και οι προπονητες οι οποιοι σκοτωνουν κατι ταλενταρες και τα βαζουν να παιξουν στα
22 ενω εχουν παει σε τελικο ευρωπαικου στα 18 τους(Αυτο θα συμβει να ειστε σιγουροι για πολλους)

Τι καθομαστε λοιπον? Καθε χρονο και μια επιτυχια, ποιος ξερει στο euro2008 ο θα γινει...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41226 από arkas στις 25 Ιουλίου 2007, 2:46μμ

arkas

Εικονίδιο
μέλος από: 22/7/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
egw pisteuw oti h ellada mporei na kanei thavmata an to thelei... ayto pou xreiazetai einai na a3iopoihsoume ta talenta pou yparxoun kai na ta balloume na paiksoun olla se mia omada... kai ayto den isxeiei mono sthn ethnikh elladas alla se kathe omada sthn ellada... parte gia paradeigma ton geka sthn ellada den eixe kanei sxedon tipota sxetika me thn germania pou bghke prwtos skorer sthn budesleuge...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41808 από Vicky_17 στις 19 Αυγούστου 2007, 12:04πμ

Vicky_17

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Η απάντηση μου ήρθε μετά τον αγώνα ^^" Δε ξέρω το πως θα πάρεις ότι μιλάει κορίτσι αλλά θέλω να πω και εγώ τη γνώμη μου. Λοιπόν ο αγώνας έχει γίνει και έχουμε χάσει. Για άλλη μια φορά το πήρε η Ισπανία. Το θέμα είναι ότι μας άξιζε να το πάρουμε. Ο Ισπανός που έβαλε το γκολ, δε θυμάμαι και όνομα τώρα, με είχε σπάσει τα νεύρα. Καλά είχε πει ο δημοσιογράφος ότι πέρασε από τη θεατρική σχολή της Real. Τώρα για το Euro 2008, δεν ξέρω τι θα γίνει. Ελπίζω να περάσουμε...Ο Ρεχάγκελ πήγε και είδε του μικρούς του Νιόπλια κιόλας (ΘΑΥΜΑ! Αλλά θα πάρει κανέναν). Ο Ρεχάγκελ είναι καλός αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν έψαχνε πολύ. Βασιζόταν μόνο στους παίκτες που είχε στο Euro. Τον Σαμαρά το πήρε γιατί τον πιέσαν, αλλά τον Τζιόλη τι τον κάνει; Τον έχει στο πάγκο...Ο Νιόπλιας έψαξε για να βρει του μικρούς...ας ψάξει και αυτός...δε θα είναι πάντα νέοι οι υπόλοιποι...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41813 από ArisMas! στις 19 Αυγούστου 2007, 2:04πμ

ArisMas!

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2007
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Και τι σημαινει οτι εισαι κοριτσι, πλακα κανεις?
Σε παιχνιδια ελπιδων το σημαντικο ειναι το να παιξει καλα η ομαδα οχι τοσο ο τιτλος(που επαιξε φοβερα)...και αυτο πιστευω δεν σηκωνει αμφισβητηση!!!!!
Αυτο που με τρελαινει ειναι η αδιαφορια...
Και στο basket τι εγινε? Τελικο οι νεοι...τον ειδες τον Κουφο?
NBA θα παει αυτος.....εχεις δικιο και συμφωνω μαζι σου για τον Γερμανο.
Τα λεμε
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41853 από Vicky_17 στις 19 Αυγούστου 2007, 11:44μμ

Vicky_17

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Πράγματι δε μετράει ο τίτλος, έχεις απόλυτο δίκιο. Τώρα μπάσκετ δεν είδα...^^" Δεν τρελαίνομαι για μπάσκετ. Πες μου για ποδόσφαιρο και τρελαίνομαι αλλά ο πατέρας μου είπε ότι ήταν φοβεροί. Τα λέμε
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login