Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ζητούνται αναρχικοί για κατεδάφιση πολυκατοικίας.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

Πείτε το εδώ!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #43659 από royla 23 στις 08 Οκτωβρίου 2007, 8:23μμ

royla 23

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2007
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Πότε φοβηθήκατε πιο πολύ στην ζωή σας?
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #43667 από provoskida στις 08 Οκτωβρίου 2007, 11:28μμ

provoskida

banned
μέλος από: 18/3/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όταν γεννήθηκα. Αφού να φανταστείς έβαλα τα κλάματα. Μετά σιγά σιγά το συνήθισα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43672 από spirooos στις 09 Οκτωβρίου 2007, 3:20μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Kai egw tote. Alla dysthxws eixe megalyteres epiptwseis apo esena. Egw ekana 3 xronia na milhsw...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43675 από death στις 09 Οκτωβρίου 2007, 5:15μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
οταν νομιζα οτι θα χασω τον μονο ανθρωπο που αγαπουσα.... αλλα τελικα αυτος με εχασε.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43708 από royla 23 στις 10 Οκτωβρίου 2007, 11:46μμ

royla 23

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2007
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Εγώ πάλι φοβήθηκα πολύ ένα βράδυ πριν 4 χρόνια.Ηταν 12 και κάτι το βράδυ...
Καθόμασταν με την παρέα μου στο σπίτι στο χωριό και πίναμε μπύρες κάνοντας χαβαλέ. Κάποια στιγμή χτυπάει το κινητό της Μ και ξεκινάει να μαλώνει. Πριν το κλείσει στέλνει τον άλλο στον ..... Μετά από λίγο αρχίζει να μην αισθάνεται καλά,την είχε πιάσει η αναπνοή της και λιποθυμάει(παρεμπιπτόντως ήταν η μοναδική που δεν έπινε ποτό),την πάμε στο κρεβάτι και προσπαθούμε να την συνεφέρουμε.Μετά από κάνα 2λεπτο ξυπνάει και μας μιλάει με το ζόρι αλλά ήταν καλά.Τουλάχιστον έτσι έδειχνε....

Καθώς μιλούσαμε και προσπαθούσαμε να την ηρεμήσουμε,ξανά λιποθυμάει για μερικά δευτερόλεπτα και συνέρχεται πάλι μόνη της πριν προλάβουμε να κάνουμε κάτι εμείς...    


Μόνο που τώρα δεν μας γνώριζε και μας ΈΒΡΙΖΕ !!!!! Μας έλεγε να πάμε να γαμι.. και μας έστελνε στον ...,στην αρχή νομίζαμε
ότι μας έκανε πλάκα και μάλιστα έφυγαν όλοι και με άφησαν      
μόνη μαζί της(ήμουνα η μόνη κοπέλα εκτός της Μ),μετά από λίγο
λιποθυμάει πάλι και όταν ξυπνάει δεν θυμόταν τίποτα και
μου ζήταγε μια εικόνα και τον Αγιασμό. Την στιγμή που έβγαινα από το δωμάτιο ακούω πίσω μου μια άγρια αντρική φωνή να μου λέει -Μην πας πουθενά και μην φέρεις τίποτα! Αν κάνεις κάτι θα την πάρω για πάντα μαζί μου!!!!
Περιττό να πω πως χέστηκα πάνω μου.Τελικά φώναξα στα παιδιά και μου έφεραν τον Αγιασμό και την εικόνα.Μόλις όμως της έριξα Αγιασμό έκανε σαν Θηριο και όπου ακούμπαγα τον σταυρό
που φορούσα έμενε ένα σημάδι σαν κάψιμο.Ήμουνα έτσι 2
ώρες(να πέταω Αγιασμό και να λέω το Πιστεύω ακουμπώντας τον Σταυρό πάνω στην Μ, και μάλιστα μόνη μου γιάτι οι υπόλοιποι
φοβήθηκαν και πήγαν στο σαλόνι να κάτσουν),και τους έλεγα να πάνε πάνω από το σπίτι στην Εκκλησία να πουν στον παπά τι έχει γίνει,για να μας πει τι να κάνουμε και αυτοί ντρεπόντουσαν να πάνε.Στο τέλος μην έχοντας άλλη λύση πήγαναν
και ο παπάς τους είπε να την πάμε αμέσως εκεί. Την σηκώνουμε
αγκαλιά και ξεκινάμε για το σπίτι του παπά που ήταν δίπλα από την εκκλησία.΄Ημασταν 6 άτομα και την κρατάγαμε αλλά παρόλα αυτά όταν φτάναμε στην εκκλησία δεν μπορούσαμε να την κάνουμε
καλά με τίποτα,κοπανιόταν όπως το ψάρι έξω από το νερό.
Φτάνουμε στο σπίτι του παπά και ξεκινάει να τον βρίζει με τα χειρότερα λόγια που έχω ακούσει να λένε.Οσο ο παπάς της διάβαζε προσευχές και της ακουμπούσε στο κεφάλι το Πετραχήλι(δεν ξέρω ακριβώς τι ήταν αυτό που φορούσε)και
τον Σταυρό τόσο αυτή να φωνάζει και να βρίζει.Μέτα από κάνα
45λεπτο η Μ συνήλθε και φίλησε τον Σταυρό,ο παπάς μας είπε να την πάμε στο σπίτι να ξαπλώσει και να μείνει κάποιος
μαζί της μην χρειαστεί τίποτα το βράδυ.Είπε ακόμα ότι είχε   
μπει μέσα της απόστολος του δ.... και να της πούμε να μην
ξανά βρίσει με αυτή την κουβέντα γιατί έτσι είναι σαν να τον
καλείς να μπει στο σώμα σου.
Την άλλη μέρα της είπαμε τι έγινε και η Μ μας είπε ότι θυμόταν μέχρι την πρώτη φορά που λιποθύμησε μετά νόμιζε ότι την πήρε ο ύπνος. Περιττό να σας πω ότι έχω να βρίσω 4χρόνια.
Εσείς θα ξανά βρίσετε?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43710 από Killerforyou στις 10 Οκτωβρίου 2007, 11:59μμ

Killerforyou

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Etsi p t e8eses akoma k an evriza ligo nomizw 8a t stamathsw dia pantws..........
προφίλάλλα...
Μήνυμα #43840 από ksanthoulla στις 12 Οκτωβρίου 2007, 8:07μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
re roula ti les??pwpw...eleos...



egw i moni fora p fovi8ika toso poly itan prin 8 xronia..otan imoun 9...
itan 8imame peripou 17 tou flevari kai eixame figei apo mia giorti enos xwriou kai epistrefame spiti apo ena dasos,peripou 6 km apostasi asfalto kai ka8ws pigename eniwsa mia skia na pernaei apo dipla m kai na pigenei pros ta pisw,konta sto kapo tou avtokinitou..kai koita3a pisw na dw an eixe figei kai eida ena mikro fws kokkino anamesa se 2 pevkous..kai evala ton patera mou na paei pisw ekei p einai ta dentra...e enta3ei..itan aplws ena avtokinito honda aspro karfwmeno anamesa se 2 dentra,me kokines riges..apo aima.....o odigos eixe ginei epipedos opws kai t kefali tou kai epeze akoma to tragoudi vrexei fwtia stin strata mou,an den kanw la8os...

egw 9,i aderfi m 7 kai i mana m egkios 5 minwn,na kaanei emetous sinexws kai i aderfi m na klaiei stin agkaliam-..ekeino ton kairo egw anais8iti den eipa tipota se kanena g to rigos p eniwsa prin dw to avtokinito kai g tin skia..den eklaya pote g ekeinon ton stratiwti p skotw8ike ekeini tin nixtaa..

aplws 8imame oti 3-4 mines evlepa efialtes kai pigena se yixologo.....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login