Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι γάτες είναι πιο έξυπνες από τα σκυλιά. Είδατε ποτέ οχτώ γάτες να τραβάνε ένα έλκυθρο στο χιόνι;
Κυριακή, 5 Μαΐου

Για κοπέλες μόνο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #47185 από Bluejack στις 26 Φεβρουαρίου 2008, 11:36μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Θέλω να μου πείτε τι ζητάτε εσείς οι γυναίκες από έναν άντρα
Τι είναι αυτό που πρωτοκοιτάτε μόλις τον δείτε.
Θέλετε να είναι μάγκας ? να είναι κούκλος ? να σας δώσει αγάπη ? εμπιστοσύνη? να είναι καλός στο bed ?
Πείτε μου λεπτομέρειες.

Προσπαθώ να καταλάβω την ψυχολογία γυναίκας
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #47188 από lusifer στις 27 Φεβρουαρίου 2008, 1:20πμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

poli aplo ola afta+n ine romantikos mazi ms alla k antras m oli tn simmasia ts le3is opote xriazete
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47194 από marshal στις 27 Φεβρουαρίου 2008, 1:59μμ

marshal

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2007
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
oso nane otan vlepis kapion g prwti fora afto p s travaei einai i emfanisi.opote 1o) na ine emfanisimos. meta o ka8enas exei t dika t xaraxtiristika p s kapia gineka 8 aresun,s kapia alli oxi. pistevw oti kalo ine n exi xioumor.t agoria p ine magkes ontws exun kati t elkistiko ofilw n omologisw..akrivws t anti8eto isxi g aftous p t PEZUN magkes! sigoura ena sin sta agoria (toulaxiston g mena) ine o romantismos..k akoma n exi t 8arros n s krataei apto xeri mprosta stous filous t k oxi n ine ena telios diaforetiko atomo mprosta tous oso g t krevati..ama s aresi t atomo,k metrios n ine dn nmz n s pira3i!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47197 από little_lady! στις 27 Φεβρουαρίου 2008, 2:24μμ

little_lady!

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2007
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
κοίτα,όταν προσωπικά όταν κοιτάω κάποιον πρώτη φορά,πρώτα βλέπω τον εξωτερικό του κόσμο,πόσο όμορφος είναι,πόσο με ενθουσιάζει,πως ντύνεται κτλ.αργότερα ψάνω να δω τι γίνεται στον εσωτερικό του κόσμο,αν είναι καλό παιδί,πώς φέρεται και γενικά τα εσωτερικά του χαρακτηριστικά κι αυτά είναι που μετράνε περισσότερο.
τι να το κάνεις κάποιον που είναι ωραίος και έχει χάλια χαρακτήρα?να ''πουλάς μούρη''?πάνω από όλα είναι ο σεβασμός,η ελικρίνεια,η αγάπη,το ενδιαφέρον που δείχνει,γενικά τα καλά του χαρακτήρα του που κάνουν μια κοπέλα να νιώθει όμορφα,να την κάνει να νιώθει μοναδική...πάντα όμως για τις περισσότερες κοπέλες ένα ρόλο,εστω και μικρό,παίζει και η εμφάνιση.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47198 από lusifer στις 27 Φεβρουαρίου 2008, 4:44μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
oxi k mikro...i perissoteres an exi kapio elattoma tn dioxnun m t mia i pu prospa8un n tn alla3un analogos m t gusta ts les k ine kanena pexnidi i piramatozoo
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47203 από _evita_ στις 27 Φεβρουαρίου 2008, 5:03μμ

_evita_

Εικονίδιο
μέλος από: 25/2/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
για μενα μετραει
1.ο χαρακτηρας
2.η ηλικια
3.η ομορφια
4.να με εμπιστευεται και να τον εμπιστευομαι
5.να με αγαπά
6.να μου μιλα και να μου συμπεριφερεται σωστα
7. και αλλα πολλ\α!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47209 από mariacat στις 27 Φεβρουαρίου 2008, 8:38μμ

mariacat

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2007
μηνύματα: 109 αποδεκτές 0
Auto gia tin emfanisi einai alitheia alla proswpika mou xei tuxei na thewrisw kouklo kapoion pou arxika den evriska elkustiko mono kai mono epeidi me trelane o xaraktiras tou.O antras prepei na nai antras.Na min prospoieitai.Na min to paizei eksupnos,na min to paizei magkas,na min to paizei erastis.An einai ok alla to pseftiko rixnei enan antra kata polu sta matia tis gunaikas.Apo kei k pera i gunaika zitaei tin prosoxi sas agapite mou.Enas kalos logos,mia zesti kinisi kai panw ap ola na thes esu o idios na dilwneis oti eisai mazi tis.En oligois na niwthei oti metraei kai oti katexei simantiki thesi stis proteraiotites sou.Auta einai.Twra an peseis se gunaika-periptwsi tou stul"thelw na me plirwneis,na mou pairneis dwra,na sai mes ti moda kai na moiazeis me topo model apo tin italia..."ti na s pw..!egw arkoumai se liga alla ousiastika.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47214 από marilia στις 27 Φεβρουαρίου 2008, 10:09μμ

marilia

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Να μην είναι μαλάκας και σπάστης
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47220 από anastasia!! LP στις 28 Φεβρουαρίου 2008, 3:44μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Ζητάμε σίγουρα όσα ανέφερες...Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο όμως την πρώτη γνώμη παίρνει η εμφάνιση.Ξέρεις...ειδικά η πρώτη είναι σημαντική!Και μετά όλα παίζουν ρόλο...ο χαρακτήρας,ο ψυχικός κόσμος...τα ενδιαφέροντα!Κάθε άνθρωπος έχει άλλο τρόπο σκέψεις,άλλη νοοτροπία...Βλέπεις αν τα συνδιάζεται...Προσωπικά προσπαθώ να μην κρίνω κάποιον μόνο απ'την εμφάνιση,αλλά χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν δίνω καθόλου βάση...Κυριώς με ενδιαφέρουν οι απόψεις τους...

ΥΓ.Πάντως δεν είμαστε όλες το ίδιο,στον τρόπο σκέψεις εννοώ...Καθεμιά τα βλέπει αλλιώς...Ξέρεις..γούστα είναι αυτά!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47238 από *fatsa* στις 29 Φεβρουαρίου 2008, 3:38μμ

*fatsa*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2008
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
συνφωνώ με την anastasia!! LP που λέει οτι η κάθε γυναικα διαφέρει..προσωπικα εγώ κοιτάω..
1)το παρουσιαστικό του και κυρίως το βλέμμα του το πώς με κοιτάει και με τι τρόπο..ανεξαρτείτου χρώματος..
2)το πώς συμπεριφέρεται στους γύρω του,στην παρέα του και σε μένα αν τον έχω γνωρίσει..
3)να είναι ο εαυτός του,να μην το παίζει δήθεν και πουλάει μούρη..
4)να έχει χιούμορ και να με κάνει να γελάω..
5)τελευταίο και κυριότερο..Να είναι ΑΝΤΡΑΣ με όλη τη συμασία..και τι εννοώ?Να ξέρει να κάνει μια γυναικα να νιώθει ασφαλής μαζί του,να την προσέχει,να μην είναι χέστης(συγνώμη για τη λέξη),να φροντίζει κ να σέβεται τη καλή τ..

Αυτά..Γενικα δεν έχω standarts στους άντρες απλα είναι κάποιοι που σου κάνουν κλικ..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login