Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν ξέρεις πόση τριχόπτωση έχεις, μέχρι να χρειαστεί να καθαρίσεις το πληκτρολόγιό σου.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Για κοπέλες μόνο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #47286 από giorgakis στις 03 Μαρτίου 2008, 1:29πμ

giorgakis

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
koritsia ola auta kala pou lete gia ta agoria alla peite mou ti tha thelate na koitan oi antres pano sas to stithos sas ton pisino sas h tin eksypnada sas?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47304 από marshal στις 03 Μαρτίου 2008, 8:59μμ

marshal

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2007
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
kai ta dio..simple as that
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47329 από ritoula στις 04 Μαρτίου 2008, 8:54μμ

ritoula

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
οτι και να σας δινουμε στο τελος κανετε την βλακεια σας.δεν υπαρχει εκτιμηση και σεβασμος.εγω προσωπικα εδωσα τα παντα σε εναν ανθρωπο που αγαπησα απιστευτα εκανα οτι τρελα υπαρχει εμεινα στην ιδια ταξη απο μαθηματα επειδη δεν διαβαζα καθολου για να ειμαι συνεχως μαζι του και να του προσφερω τα παντα.γυρισα σε ολους την πλατη και στο τελος με κερατωσε.πως να ξαναεμπιστευτω ανθρωπο εγω μετα απο αυτα?
που τα ακουγα απο αλλες κοπελες και ελεγα σε εμενα δεν θα συμβει ποτε αυτο και ημουν σιγουρη εβαζα το χερι μου στην φωτια αλλα...πρεπει να ξερεις τι ακριβως θες και να εισαι σωστος.να σεβαισαι τον ανθρωπο που εχεις διπλα σου να τον εκτιμας και να τον αγαπας με ολη σου την ψυχη.(εναν ανθρωπο θα αγαπησεις στην ζωη σου,ουτε δυο ουτε 1000)και αυτο θα ερθει απο μονο του.δεν χρειαζετε ψαξιμο ερχεται εκει που δεν το περιμενεις.και αυτο που θα σε τραβηξει δεν θα ειναι η εξωτερικη του εμφανιση αλλα κατι που θα νιωσεις για μια φορα στην ζωη σου οταν τον πρωτο δεις που δεν θα μπορεσεις ποτε να εξηγησεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47335 από Bluejack στις 05 Μαρτίου 2008, 7:29μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ritoula@04 Μαρτίου 2008)
οτι και να σας δινουμε στο τελος κανετε την βλακεια σας.δεν υπαρχει εκτιμηση και σεβασμος

ritoula γιατί να έχω την ίδια άποψη και για εσάς ? (χωρίς να θέλω να αποκλείσω αυτό που είπες για εμάς)
Δεν υπάρχει σήμερα ΕΚΤΙΜΗΣΗ και ΣΕΒΑΣΜΟΣ πουθενά..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47339 από *fatsa* στις 05 Μαρτίου 2008, 10:55μμ

*fatsa*

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2008
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
δυστυχως εχεις δικιο αλλα αν ψαξει καποιος στα σωστα ατομα ειμαι σιγουρη οτι θα βρει αυτό που επιθυμεί..οσο για αυτο που ρωτησες για το τι θελουμε να προσεχουν οι αντρες πανω μας...εγω θα προτειμουσα να μου έλεγαν πχ εισαι πολυ όμορφη σήμερα. ή εισαι πολυ γλυκια παρα να μου πουν εχεις ωραιο κώλο ΄ςραιο στήθος...αρκετα ακουμε οταν κοικλοφορουμε στο δρόμο...απο το αγορι που θα θελε να με προσεγγισει δεν θα θελα να ακουσω κατι τετοιο γιατι θα εφευγε πριν ερθει...προσωπικη αποψη ειναι αυτη αλλες σκεφτονται αλλιως...!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47345 από mariacat στις 06 Μαρτίου 2008, 2:07μμ

mariacat

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2007
μηνύματα: 109 αποδεκτές 0
e nai eleos.mia gunaika gia na meinei me kapoion xreiazetai na kserei oti tin vlepei san kati perissotero apo ena "stithos"i ena "kwlo"!!!!ta exoume kai ta vlepoume kathe mera!ta upoloipa omws mporoun na mas ta dwsoun mono oi alloi,kai an to kanoun...dikes sas gia panta! eks allou an thes na deis ena wraio "stithos",to kratas ena,duo,tria vradia kai telos.de dineis sto "stithos"ta aisthimata sou!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47354 από lusifer στις 06 Μαρτίου 2008, 4:39μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
και αυτο που θα σε τραβηξει δεν θα ειναι η εξωτερικη του εμφανιση αλλα κατι που θα νιωσεις για μια φορα στην ζωη σου οταν τον πρωτο δεις που δεν θα μπορεσεις ποτε να εξηγησεις.

ritulla dn fantazese poso simfono mazi s...les k ine ena tsimpima sti kardia s..ma t ginete otan akoma k i kardia s kani la8os...?tlp,,megalo la8os omos p emines akoma k stin idia ta3i g xari t,,apla spatalises ena olokliro xrono apti zoi s xoris logo k tora pali aptin arxi.
oso giafto p rotas giorgaki oles 8elume n 3erume ps aresume sto agori ms apla kamia dn 8eli n akui tetia sxolia apafton..ine les k t mioni,les k t 8eori apla ena oreo,,komati kreas.otan sizitas mazi ts k dixnis n endiaferese g tn apo4i ts afto tn kolakevi gt katalaveni ps tn vriskis endiaferusa k sosti safta p lei k kanontas ts sxolia xoris kapio idietero logo otan tn kitazis oti simera ine poli orea ktl 8 tn kanis n trella8i mazi s
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47385 από anastasia!! LP στις 07 Μαρτίου 2008, 4:58μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Παιδιά...η διαφορά μεταξύ αντρών και γυναικών είναι πως οι γυναίκες αγαπούν κι ερωτεύονται με την καρδιά...ενώ οι άντρες με το μυαλό!Τεράστια διαφορά...Και εντάξει,δεν είναι όλοι ίδιοι,ούτε όλοι κάνουν βλακείες...αρκεί να βρεις το σωστό άτομο!Σίγουρα δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο!!
ritoula,ξέρω πως μετά απ'αυτό πολύ δύσκολα θα εμπιστευτείς και πάλι κάποιον αλλά την επόμενη φορά τσέκαρε τον πρώτα πριν του δωθείς ολοκληρωτικά!Ποτέ δεν ξέρεις...
Ακόμη...ποια κοπέλα δεν θέλει να ξέρει πως το αγόρι που την συνοδεύει λιώνει γι'αυτήν?Και δεν μιλάω μόνο για τα...προσόντα της αλλά και για την ίδια!Προσωπικά,δεν αντέχω να ξέρω πως κάποιος είναι μαζί μου γιατί απλά του αρέσει το σώμα μου ενώ δεν νοιάζεται για το τι υπάρχει μέσα...Πιστεύω είναι πολύ βασικό να σε θέλει κάποιος γι'αυτό που είσαι...Και δεν είναι μόνο τα σχόλια που θα κολακέψουν μια κοπέλα...ακόμα κι ένα βλέμμα ή μια σωστή συμπεριφορά αρκεί και με το παραπάνω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47408 από Bluejack στις 08 Μαρτίου 2008, 1:09μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Έγραψε:(anastasia!! LP@07 Μαρτίου 2008)
Παιδιά...η διαφορά μεταξύ αντρών και γυναικών είναι πως οι γυναίκες αγαπούν κι ερωτεύονται με την καρδιά...ενώ οι άντρες με το μυαλό!

Εγω νομίζω πως εσείς οι γυναίκες δύσκολα αγαπάτε, απλά υπάρχει ένας ενθουσιασμός.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #47430 από lusifer στις 10 Μαρτίου 2008, 10:31μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
emis i ginekes diskola agapame alla otan agapisume,,,dn exume oria..simfono apolitos me osa grafi i anastasia
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login