Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H ζωή χωρίζεται σε τρεις φάσεις: Επανάσταση, περισυλλογή, τηλεόραση. Ξεκινάς ν' αλλάξεις τον κόσμο και καταλήγεις να αλλάζεις κανάλια.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

μονο γυναικες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #48582 από arsenn στις 02 Μαΐου 2008, 4:27μμ

arsenn

μέλος από: 2/5/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
χτες μαλωσα με τη κοπελα μου και βριστηκαμε ασχημα.σε καποια φαση ηρθε να με αγκαλιασει αλλα μου εριξε γονατια στα...με ολη της τη δυναμη.διπλωσα και επεσα κατω απο το πονο.γιατι το κανετε αυτο?το χει κανει αυτο ποτε καμια σε κανεναν?αν ναι γιατι ,πως ,και τι αντιδραση ειχε?
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #48583 από spirooos στις 02 Μαΐου 2008, 4:49μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Pooo re file... Sorry kiolas alla poly malakismenh h kopela sou... Egw 8a thn eixa xwrisei meta apo ayto... Poly anwrimo...
Dn nomizw na ma8eis tpt apo to forum... mono ypo8eseis 8a kanoume. Phgene na ths milhseis, parthn thl h estw steile sms. Na to syzhthsete omws... Kai an epitrepete... Gt tsakw8hkate toso asxhma?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48584 από Antre στις 02 Μαΐου 2008, 6:15μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Δεν νομίζω ότι έχει να κάνει αυτό με το φύλο, ώστε να ρωτάς αν κάποια το χει κάνει, αλλά με τον άνθρωπο.

Χωρίς να γνωρίζω τι ειπώθηκε (γιατί η γλώσσα κόκαλα δεν έχει αλλά κόκαλα τσακίζει) αν ο άλλος είναι λοξός ότι φύλο και να είναι θα την κάνει την μαλακία του. Άλλωστε, ακόμα και ορμονικά να το πας, ο άνδρας έχει μεγαλύτερες τάσεις βιαιότητας

Και αν όντως θεωρείς ότι δεν την τσάκισες με αυτά που είπες, τότε ο μόνος που φταίει σε αυτή τη περίπτωση είσαι εσύ που τα έφτιαξες με μια λοξή. Χαθήκαν οι καλές κοπέλες;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48593 από little_lady! στις 02 Μαΐου 2008, 10:53μμ

little_lady!

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2007
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Εγώ προσωπικά,όσο και να μ έχει φέρει ο άλλος στο αμήν σε τέτοιες πράξεις δεν καταφεύγω...
Τώρα τι να σου πω....μήπως κι εσύ της είπες κάτι παρατραβηγμένο,κάτι που δεν έπρεπε??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48645 από DimK στις 04 Μαΐου 2008, 5:24μμ

DimK

banned
μέλος από: 3/2/2008
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Ωραια. Μετα υποθετω ότι την πλακωσες στο ξυλο (αμα δεν το εκανες, πηγαινε τωρα), και την χωρισες? Σωστα? Οταν ο συντροφος τσου καταφευγει στην βια, ακομα και οικογενεια και παιδια να χεις, (πολλώ μαλλον μια σχεση καθαρα γκομενικη) πρεπει να τελειωσει συντομα, καθως σημαινει ότι ολα πια εχουν παρει μια εχθρικη διασταση.

Αμα οντως στο κανε αυτο, χωρις εσυ να την δειρεις πρωτα, (ότι και να της ειπες, δεν εχεις σημασια) τοτε η γκομενα εχει προβληματα κατα την γνωμη μου, που δεν εισαι υποχρεωμενος να υποστεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48656 από lelipi στις 04 Μαΐου 2008, 5:54μμ

lelipi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2008
μηνύματα: 133 αποδεκτές 0
1ον: Απαράδεχτη κίνηση, ντροπή της, όσο θυμό και να είχε δεν σκέφτηκε οτι μπορεί να σου κάνει ζημιά? Ακόμα την ανέχεσαι?

2ον: Μήπως κιεσύ την προσέβαλες? όσο και να διαφωνούμε με τον σύντροφό μας δεν φτάνουμε να πούμε λόγια που πληγώνουν τον άλλον (πόσο μάλλον όταν δεν του αξίζουν). Ας προσέχουμε λίγο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48721 από arsenn στις 05 Μαΐου 2008, 2:51μμ

arsenn

μέλος από: 2/5/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
εννοειτε οτι τη χωρισα.αυτη με προσβαλε πρωτη κι εγω απλα απαντησα λιγο ασχημα.αλλα οχι για να με χτυπησει εκει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48732 από Antre στις 05 Μαΐου 2008, 4:03μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Κοίτα, όπως είπα και παραπάνω, η γλώσσα κόκαλα δεν έχει και κόκαλα τσακίζει. Το τι τις είπες και κατά πόσο προσβλητικό ήταν για αυτή αυτό το ξέρετε μόνο οι δύο σας.

Όμως μια βίαιη συμπεριφορά δεν προκύπτει έτσι από το πουθενά... πόσο καιρό ήσασταν μαζί; Ότι ήταν ζωάκι μόνο όταν σε χτύπησε το ανακάλυψες;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48833 από White Angel στις 08 Μαΐου 2008, 1:23μμ

White Angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/5/2008
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Έγραψε:(DimK@04 Μαΐου 2008)
Ωραια. Μετα υποθετω ότι την πλακωσες στο ξυλο (αμα δεν το εκανες, πηγαινε τωρα), και την χωρισες? Σωστα? Οταν ο συντροφος τσου καταφευγει στην βια, ακομα και οικογενεια και παιδια να χεις, (πολλώ μαλλον μια σχεση καθαρα γκομενικη) πρεπει να τελειωσει συντομα, καθως σημαινει ότι ολα πια εχουν παρει μια εχθρικη διασταση.

Αμα οντως στο κανε αυτο, χωρις εσυ να την δειρεις πρωτα, (ότι και να της ειπες, δεν εχεις σημασια) τοτε η γκομενα εχει προβληματα κατα την γνωμη μου, που δεν εισαι υποχρεωμενος να υποστεις.

Μπράβο! Ωραία λύση! Και μετά τι γίνεται; Αρχίζουν και πλακώνονται και βρίζονται....τι ωραία!
Δεν επικροτώ αυτό που έκανε, αν και δεν ξέρω τι μπορεί να προηγήθηκε...
Αλλά σε κάθε περίπτωση ένας άντρας δεν πρέπει να χτυπάει μια γυναίκα, αυτό θεωρείται ανανδρία!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48834 από White Angel στις 08 Μαΐου 2008, 1:24μμ

White Angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/5/2008
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Έγραψε:(arsenn@05 Μαΐου 2008)
εννοειτε οτι τη χωρισα.αυτη με προσβαλε πρωτη κι εγω απλα απαντησα λιγο ασχημα.αλλα οχι για να με χτυπησει εκει

Τι της απάντησες όμως; Μήπως ήταν κάτι πάρα πολύ βαρύ;
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login