Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συμπέρασμα είναι το μέρος όπου σταματάμε όταν κουραστούμε να σκεφτόμαστε.
Κυριακή, 5 Μαΐου

ax e3etaseis....aaaaaa

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #48658 από polinaki στις 04 Μαΐου 2008, 5:57μμ

polinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
plisiazoun oi e3etaseis k egw exw poly anxos....ax k to savatokiriako dinw gallika...meta apo to ptixio twn gallika erxete to ptixio twn agglikwn k oi e3etaseis sto sxoleio....opote ta skeftomai m kovodai ta podia....oi ka8igites m lene na mn to skeftomai gt 8a ta paw teleia...alla egw....ax peite m ti na kanw....eseis p exete perasei ta idia...exete kapio tropo na katapolemisw to fovo m kai to anxos m???????

Το γράψιμο αυτό είναι απαράδεκτο γι' αυτόν που το διαβάζει και μη χρηστικό για την αναζήτηση. Παρακαλώ γράφε σε ελληνικά.

Webmaster, 4/5/2008
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48660 από spirooos στις 04 Μαΐου 2008, 6:37μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Axx klaps klaps... Egw mporei na mhn exw tosa pryxia na dwsw alla fobame pws 8a meinw istoria... Prepei na grapsw ''8'' gia na perasw kai dn to blepw...klaps klaps... To kalokari einai toso konta kai toso makria... kalytera na mhn to skeftese alla einai poly dyskolo... to kserw... ti na sou pw... kalh epeitixia sou eyxomai!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48662 από zn8246 στις 04 Μαΐου 2008, 7:00μμ

zn8246

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/5/2008
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Τι να πω εγώ που θα πρέπει να γράψω στις εξετάσεις στα μαθηματικά 7 απότι υπολογίζτw για να περάσω.Το χειρότερο μάθημα του κόσμου .Πω ρε διάβασμα που θα πέσει και φέτος!!
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #48667 από Nezio στις 04 Μαΐου 2008, 8:08μμ

Nezio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2008
μηνύματα: 126 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρε παιδιά ηρεμήστε ο καθένας εδώ έχει κι ένα παράπονο να πει!!! Έλεος!! Ο καθένας ξέρει για τις επιδόσεις του και αν δεν πιστεύετε ότι θα τα καταφέρετε με το άγχος το μόνο που θα κάνετε είναι να τα κάνετε πολύ χειρότερα τα πράγματα. Polinaki δεν ξέρω ποιο συγκεκριμένο πτυχίο αγγλικών και γαλλικών δίνεις κι έτσι δεν μπορώ να σου πω τι ακριβώς να κάνεις. Έτσι ακριβώς ήμουν κι εγώ όταν ήμουν για αγγλικά. Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι την τελευταία μέρα πριν δώσεις μη διαβάσεις καθόλου! Άκου που σου λέω.   Spyrooo, όλοι αυτοί που ξέρω την ιστορία θεωρούν το πιο δύσκολο μάθημα...έλεος, εγώ προσωπικά πιστεύω ότι είναι το πιο εύκολο μάθημα απ' όλα. Θα συμφωνήσω με τον zn8246! Τα Μαθηματικά είναι το χειρότερο μάθημα και το πιο περίπλοκο. Και αν δεν τα ξέρεις από πριν τότε στην Γ' λυκείου δεν έχει νόημα να τα διαβάσεις, Τζάμπα κόπος!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48671 από death στις 04 Μαΐου 2008, 9:43μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
αχ εγω παλι ρε παιδια δεν ανησυχω καθολου για το σχολειο γιατι με μεσο ορο 16 πιστευω οτι θα τα περασω ολα. αλλα θα δωσω κ β' ειδικο στην αρμονια κ δεν ξερω τι θα κανωγιατι δεν μπορω να τα θυμαμαι ολα κ θα ζοριστω... αν δεν περασω θα αυτοκτονισω!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48715 από polinaki στις 05 Μαΐου 2008, 2:36μμ

polinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
ok paidia thanx.....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login