Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το καλύτερο φάρμακο για το βήχα είναι η φασολάδα. Μετά θα φοβάσαι να βήξεις.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

palio erwtima

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49706 από mantw στις 13 Ιουνίου 2008, 12:34μμ

mantw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2008
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
giati enas antas ama vrisketai me polles gunaikes einai poli koul...kai ola mia xara

enw an to kanei ayto i gynaika...ti theoreitai anithiki na to pw
ftini na to pw...poutana...to pa!!!!
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #49710 από Nezio στις 13 Ιουνίου 2008, 1:40μμ

Nezio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2008
μηνύματα: 126 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

O λόγος είναι ότι ακόμα και στην σημερινή εποχή κυριαρχεί η ηλίθια άποψη πως αν ένας άντρας έχει πολλές γυναίκες θεωρείται ο πρώτος γκόμενος και ο μάγκας της παρέας και όλοι οι υπόλοιποι τον έχουν για πρότυπο...ενώ για τη γυναίκα ισχύει το αντίθετο. Αν μια γυναίκα βρίσκεται συνεχώς με πολλούς άντρες, τότε είναι χαλαρών ηθών, δεν έχει αισθήματα κ.τ.λ. Τι να πει κανείς...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49711 από Arpagmenos στις 13 Ιουνίου 2008, 1:42μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
εγώ καταρχήν τους άντρες που έχουν δυο ή περισσότερες σχέσεις μαζί,τους απεχθάνομαι και πολύ περισσότερο αυτούς που νομίζουν ότι είναι και μάγκες για αυτο.                                
δηλαδή η δικη μου αποψη είναι ότι και οι άντρες και η γυναίκες είναι το ιδιο...μην πω τωρα...οταν απατουν.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49712 από _neraidomania_ στις 13 Ιουνίου 2008, 2:45μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
i ali8ia einai oti ta agoria skeftontai diaforetika simfono me tn nezio kai se mena simbainei auto epidi kano perissoteri parea m agoria polles blamenes me lene p!$%^&*@ ego omos exo katalabei pos aplos me zileyoun gt emena me exoun pio 3ila apo aytes etsi den tous dino simasia kai sou leo na kneis kai esu to idio dn me endiaferei ti lene piso apo tin plati m an eixan ta kotsia 8a erxontousan na ta poyn mprosta m alla oles einai kotes

giauto graftous olous kai sto kato kato ama dn pai3eis tora me t agorakia pote 8a pai3eis sta 35 s
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49714 από Juan στις 13 Ιουνίου 2008, 2:56μμ

Juan

μέλος από: 12/6/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κι εγώ Μαντώ συμφωνώ με τα παιδιά.. Έχω πολλές φιλές, χωρίς να τρέχει κάτι ερωτικό μεταξύ μας.. Ακούγονται κατά καιρούς διάφορα, αλλά δεν δίνουμε σημασία.. Να σου πω την αλήθεια, στην αρχή μάς ενοχλούσε.. Αλλά πλέον σπάμε πλάκα.. Το έχουμε "απενοχοποιήσει" και πολλές φορές αν δούμε αντιδράσεις τέτοιου είδους, όχι μόνο δεν προσπαθούμε να δείξουμε ότι είμαστα απλά φίλοι, αλλά αντιθέτως δίνουμε έδαφος για να συνεχίσουν.. Η κοπέλα μου φυσικά ξέρει ότι δεν τρέχει κάτι ερωτικό με τις φίλες μου, απλά γνωριζόμαστε 4-5 χρόνια και μια οικειότητα είναι λογική.. Άσε που κι αυτή με τους δικούς της φίλους έτσι είναι.. Μην σε νοιάζει τι λένε με λίγα λόγια.. Ζηλεύουν που δεν μπορούν να έχουν την ίδια οικειότητα με τα αγόρια..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49717 από Bluejack στις 13 Ιουνίου 2008, 3:53μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Γιατί στην κοινωνία που ζούμε μεγάλωνουμε με λάθος πρότυπα και ιδέες απο τα πρώτα χρόνια της ζωής μας
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49725 από spirooos στις 13 Ιουνίου 2008, 4:47μμ

spirooos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/2/2007
μηνύματα: 364 αποδεκτές 0
Ta la8os protipa ftaine kai oi prokatalhpseis pou akoma exoun merikoi an8rwpoi to 2008..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49728 από Antre στις 13 Ιουνίου 2008, 5:37μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Μα δεν σας φταίει κάποιος άλλος για αυτό εκτός από εσάς τις ίδιες. Γιατί η ίδια η γυναίκα τον θεωρεί cool. Πάντα στα μάτια μιας γυναίκας είναι πολύ πιο ελκυστικός ένας άντρας που πάει με πολλές από έναν που πάει με λιγότερες. Οι ίδιες οι γυναίκες είναι που έχουν περάσει αυτό το πρότυπο. Ακόμα και εσείς οι ίδιες το παραδέχεστε ότι τα κακά παιδιά είναι πιο ελκυστικά.

Όσον αφορά τις γυναίκες... με μια που πάει με πολλούς θα κάνω μόνο sex. Σχέση θα κάνω με μια λίγο πιο μαζεμένη. Τέλος. Τους λόγους τους έχω εξηγήσει άπειρες φορές. Ο άντρας κάνει sex με το σώμα , η γυναίκα με το μυαλό οπότε από αυτό συμπεραίνω και άλλα πράγματα

Υ.Γ. Εννοείτε πως εξαρτάτε και από τα πως τα κάνει αυτά. Το να κάνει sex δεν είναι κακό... το να ακολουθεί μοντέλο πουτανιάρας είναι που δεν μου αρέσει.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49744 από lelipi στις 13 Ιουνίου 2008, 6:35μμ

lelipi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2008
μηνύματα: 133 αποδεκτές 0
Μπράβο antre, επιτέλους ένας άνθρωπος που μιλάει σωστά!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49770 από mantw στις 14 Ιουνίου 2008, 11:50πμ

mantw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2008
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
euxaristw gia ton xrono sas kai tis apantiseis sas..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login