Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Αδάμ και η Εύα στις αγιογραφίες με αφαλούς.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Είμαστε άνθρωποι,άρα κοινωνικά όντα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53321 από Annet στις 26 Ιουνίου 2009, 3:21μμ

Annet

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2009
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
'Ανοιξα αυτό το θέμα για ν'απαντήσω στο κλειδωμένο ερώτημα του Πάο-θρησκεία και να τολμήσω μια προσέγγιση του μάστορά μας...

Κατ'αρχήν,τί ήταν αυτό μεταξύ σας με το "LOL" ως αποδεκτή απάντηση;
...Φλερτ;

Ο μάστοράς μας λοιπόν,φαινομενικά,είναι ένας αντιπαθητικός μισογύνης που επειδή έχει ταλέντο στους υπολογιστές,νομίζει ότι "έχει πιάσει και τον Πάπα από τα ******* " (και δεν είναι ο μόνος).Γι'αυτό και όσο κι αν θέλει(κατά βάθος)να είναι κοινωνικός,τόσο αντικοινωνικός και μοναχικός καταλήγει...
Λέει κάποιες αλήθειες αλλά τις λέει πολύ χοντροκομμένα,με σκοπό να εντυπωσιάσει αυτούς που εντυπωσιάζονται.
Η εικόνα του αυτή,ή είναι αυθεντική ή είναι στημένη για να έχει σουξέ το φόρουμ...

Υ.Γ.Εγώ στη θέση του δεν θα διέγραφα αυτούς που γενικά βρίζουν,αλλά τους βαριά ανορθόγραφους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53323 από pao 8riskia στις 26 Ιουνίου 2009, 3:59μμ

pao 8riskia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΥ ΣΥΜΦΡΩΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ???ΟΤΙ Ο WEBMASTER ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53330 από Webmaster στις 26 Ιουνίου 2009, 7:39μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Το ότι είσαι λάθος αποδεικνύεται εύκολα και συνήθως το βάζουμε σαν άσκηση στους πρωτοετείς αλλά μιας και βαριέμαι ας κάνω την απόδειξη εδώ να βλέπουν και οι λοιποί αργόσχολοι.

Έχουμε και λέμε:

1. Είσαι κοινωνική και πήγες και γράφτηκες στο ftou.gr - anticommunity. Δυστυχώς για σένα, ο οργανισμός αυτός (ftou.gr) φτιάχτηκε για να καταπολεμήσει και να ξεριζώσει αυτό ακριβώς που εσύ πρεσβεύεις. Για περισσότερες πληροφορίες μπες να διαβάσεις ένα παλιό μου αριστούργημα για τις online κοινότητες που έχει βραβευτεί και επικληθεί από πολλούς δύστυχους που είχαν το πρόβλημα που περιγράφεται. Ορισμένοι από αυτούς μου στέλνουν κάρτες κάθε Χριστούγεννα.

2. Φλερτ! Είσαι τσούγδω και ζηλεύεις που πήρα αποδεκτή απάντηση και σκας και ζορίζεσαι. Χαρά σ' αυτόν που θα σε πάρει. Enough said.

3. Εγώ χρησιμοποιώ δύσκολη ορολογία, δεκτό. Από αυτούς που τη διαβάζουν, ο σωστός πάει και ψάχνει στο google και βρίσκει τι θέλω να πω. Ο λάθος (πχ. εσύ) τσαντίζεται και δημιουργεί καβγά. Χαρά σ' αυτόν που θα σε πάρει, δις.

4. Δεν λέμε κάποιες αλήθειες. Λέμε ΤΗΝ αλήθεια. *Όπως φυσικά εμείς την αντιλαμβανόμαστε, αλλά έχετε κάθε λόγο να εμπιστεύεστε την κρίση μας γιατί ξέρουμε πράματα που εσείς δεν ξέρετε.

Λαμβάνοντας υπόψη αυτά, φαίνεται ξεκάθαρα ότι η εικόνα που είναι στημένη για να προκαλεί σουξέ είναι η δικιά σου που αν θες τη γνώμη μου έτσι όπως είσαι σαν ξώπλατη γλάστρα περικυκλωμένη από τα γρασίδια μάλλον πότισμα και ψέκασμα μου προκαλεί.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53334 από Bluejack στις 27 Ιουνίου 2009, 8:53μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Annet
Είναι απλό
Αν δεν σου αρέσει φεύγεις!
Γιατί το κουράζετε τόσο το θέμα ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55923 από Lilian_kills_u στις 21 Νοεμβρίου 2009, 1:57μμ

Lilian_kills_u

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/10/2009
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
1.Webmaster ένα σου λέω μόνο,ότι ο περισσότερος κόσμος στο ftou,φεύγει απ'το site εξαιτίας της κρητικής που δέχονται απο'σένα και άλλα <<κοράκια>>!

2.Το να λές πως πείρες αποδεκτή απάντηση,και να λές και απο πάνω στον κόσμο ότι ζηλεύει,Ε!

Έτσι,από μόνος σου ξεκόβεις τους users απ'το site ΣΟΥ!!



Ηθικό δίδαγμα?Μην κρίνεις για να μην χάσεις τους άλλους..εκτός αν θές να μείνεις μόνος σου!Α!Επιπλέον είσαι πολύ προσβλητικός!!!
Άντε γειά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55935 από Webmaster στις 21 Νοεμβρίου 2009, 6:26μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Εσένα τώρα σε ξέρω ή απλά θες να πεις τη μαλακία σου;


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login