Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το pc μου φλόγες βγάζει, λες να είναι πετρογκάζι;
Σάββατο, 27 Απριλίου

ρινοπλαστικη...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58408 από melissoula στις 07 Φεβρουαρίου 2010, 2:52μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να κανω ρινοπλαστικη...εχω αρκετα στραβο διαφραγμα κ δεν αναπνευω καλα...εκτος απο αυτο ομως θα ηθελα να διωρθοθει η μυτη μου κ απο αισθητικης πλευρας...δεν εινα κατι πολυ ασχημο απλα εγω δεν θα ηθελα να υπαρχει αυτη η μικρη καμπουριτσα...εχει κανει κανεις απο εσας ρινοπλαστικη να μιραστει την εμειρια του...πως ηταν μετα το χειρουργειο...αν εμεινε ευχαριστιμενος με το αποτελεσμα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58436 από melissoula στις 08 Φεβρουαρίου 2010, 3:12μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
ας απαντησει καποιος βρε παιδια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58448 από antreas_14 στις 08 Φεβρουαρίου 2010, 8:21μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
Το διαφραγμα ειναι εσσωτερικο αποτι ξερω και δεν θα επιφερει προβληματα στην αισθητικη πλευρα της μυτης σου.. Τωρα αν θελεις να διορθωσεις την μυτη σου ,και εχεις την οικονομικη ευχερια, ζητησε συμβουλες απο εναν πλαστικο χειρουργο. Και δεν νομιζω να βρεις κανενα εδω μεσα να σου πει την ''εμπειρια του'' γιατι δεν κανουμε και ολοι πλαστικες επεμβασεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59384 από vasgian στις 15 Μαρτίου 2010, 5:56μμ

vasgian

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Melissoula γενικά όπως θα έχεις δεί σε τηλεόραση, ταινίες κλπ είναι μια αρκετά επώδυνη εγχείριση και η άποψή μου είναι ότι πρέπει να κάνουμε μια τέτοια εγχείριση μόνο εάν δημιουργείται παθολογικό πρόβλημα ή υπάρχει πολύ μεγάλο αισθητικό πρόβλημα. Θα το ψάξω λίγο παραπάνω και θα επανέλθω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59392 από 123lolita456 στις 15 Μαρτίου 2010, 7:47μμ

123lolita456

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2009
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
melissoula εγω εχω ακουσει το να διορθωσεις την καμπουριτσα(της μυτης) δεν ειναι δυσκολη εγχειρηση και γινεται σε λιγα λεπτα,ουσιαστικα σου ''σπανε'' αυτο το σημειο.το δυσκολο να διορθωθουν οι μυτες ''γουρουνια''
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59395 από nathalie στις 15 Μαρτίου 2010, 8:07μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Αφου εχεις προβλημα με το διαφραγμα σου τοτε να την κανεις την επεμβαση κι ενω οκ σωμα σου ειναι ο,τι θες το κανεις,γενικα δεν ειμαι και πολυ υπερ των πλαστικων επεμβασεων χωρις λογο,ετσι απλα για το αισθητικο μερος. Προσωπικη σου αποφαση βεβαια κι αν δε νιωθεις ανετα με το προσωπο σου κανε ο,τι πιστευεις απλα συνηθως αυτα που μας δινει η φυση ειναι αυτα που μας ταιριαζουν περισσοτερο,για μενα παντα ( δε λεω να ειναι ο αλλος τερας-μιλαω για κανονικους ανθρωπους). Κι εκτος αυτου, κι εγω νομιζω πως ειναι αρκετα επωδυνη διαδικασια...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #59401 από Bluejack στις 16 Μαρτίου 2010, 12:37πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Βασικά έχω την εντύπωση πως δεν σε ενοχλεί καθόλου η αναπνοή σου και απλά αυτό είναι η αφορμή.
Συγνώμη αν κάνω λάθος ε..?
Ούτε εγώ είμαι υπέρ των πλαστικών εγχειρίσεων εκτός φυσικά αν είναι κάτι απαραίτητο, αλλιώς σε όποιον αρέσεις.
Τώρα δικό σου το σώμα, "δικά σου" τα λεφτά, εσύ αποφασίζεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59435 από melissoula στις 18 Μαρτίου 2010, 9:21μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
bluejack οντως εχεις δικιο..αρχικα με ενοχλουσε αυτη η μικρη καμπουριτσα που υπαρχει στη μυτη μου..επισκευτικα με την μητερα μου εναν πλαστικο χειρουργο και μου ειπε οτι εχω αρκετα στραβο διαφραγμα και αυτο παροτρινε και εμενα αλλα και τν μητερα μου που αρχικα διαφονουσε να προχωρισω τελικα σε αυτη την επεμβαση..εκτος απροοπτου λεω να κανω την ενχηρηση στα τελοι του αυγουστου..κατα την γνωμη μου θεωρω την ρινοπλαστικη μια ανωδινη επεμβαση και εκτος απο αυτο το τελευταιο πραγμα που με απασχολει ειναι ο πονος..για το αποτελεσμα ας πουμε οτι εχω μια μικρη ανισυχια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59700 από vasgian στις 30 Μαρτίου 2010, 3:49μμ

vasgian

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλή επιτυχία στην εγχείρησή όλα θα πάνε καλά! Επέστρεψα με κάποιες επιπλέον πληροφορίες δες τες και εσύ να έχεις μια ιδέα και συζήτησε τα πάντα με τον γιατρό σου!

Εδώ οι πληροφορίες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59734 από melissoula στις 31 Μαρτίου 2010, 5:28μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
vasgian σε ευχαριστω πολυ για αυτες τις πληροφοριες να σαι καλα...επισης απο οτι εχω διαβασει ειναι καλυτερα να εμπιστευτεις οτορινολαριγγολογο που ειναι εξιδικευμενος στην ρινοπλαστικη και οχι εναν οπιοδιποτε πλαστικο χειρουργο τοτε λογικα το αποτελεσμα απο μια τετοια επεμβαση συνιθως ειναι ικανοποιητικο και η 'αποτυχια' ειναι σπανια ισχυει αυτο...?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login