Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σάββατο, 11 Μαΐου

ρινοπλαστικη...

Σελ. 6
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92617 από iakovos1981 στις 06 Ιανουαρίου 2012, 8:01μμ

iakovos1981

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έχεις δίκιο, πάντα πίστευα κι εγώ ότι για να έχεις ένα καλό αισθητικό και λειτουργικό αποτέλεσμα τον πρώτο λόγο έχει ο πλαστικός χειρουργός που από σεβασμό σ αυτούς που θέλουν πλαστική μύτης συνεργάζεται μαζί με έναν ωτορινολαρυγγολόγο ειδικευμένο στα προβλήματα της αναπνοής.
Εγώ πήγα πριν πολλά χρόνια στον πλαστικό χειρουργό κύριο Γιάννη Λύρα στην Αθήνα, ο οποίος μαζί με τον ωτορινολαρυγγολόγο κύριο Τάκη Καϊάφα μου έκαναν μια άψογη αισθητικά και λειτουργικά πλαστική μύτης την οποία δεν κατάλαβε και κανένας. Πριν και μετά από τη δικιά μου επέμβαση οι συγκεκριμένοι γιατροί χειρούργησαν πολλούς φίλους και γνωστούς…όλοι καλά, χωρίς πρόβλημα.
Είμαι από την Πελοπόννησο και τρέχω κάθε μέρα 10 km για άσκηση και φυσική κατάσταση και η μύτη μου λειτουργεί τέλεια. Μετά από την εμπειρία αυτή πιστεύω ότι όσοι θέλουν να κάνουν πλαστική μύτης δεν χρειάζεται να το αναβάλλουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93174 από voliotaki στις 14 Ιανουαρίου 2012, 5:45μμ

voliotaki

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με χίλια κι εγώ για τον Ι.Λ. Στο Ιατρικό. Έχω κάνει κι εγώ ρινοπλαστικη πριν απο 9 Χρονια στον ίδιο. Όντως συνεργάζεται με ΩΡΥΛΑ αν χρειάζεται (σε μένα χρειάστηκε) Έμεινα τρομερά ευχαριστημένη. Η ταλαιπωρία ήταν ελάχιστη, πόνο δεν είχε καθόλου. Και η μύτη μου ήταν χάλια γιατί την είχα χτυπήσει και είχε χρειαστεί να ξανακανω επειγόντως σε έναν άσχετο που μου την είχε στραβώσει ακόμη περισσότερο και δεν μπορούσα ν´αναπνευσω καλα. Ο Λύρας την έκανε τέλεια αισθητικά και λειτουργικά. Και χωρίς να φαίνεται καθόλου. Κανένας ( απ´οσους δεν το ήξεραν) δεν μου είπε κάτι, μόνο ότι δείχνω κάπως μικρότερη και κάτι τέτοια. Όντως ξανανιωνει ολόκληρο το πρόσωπο και σαν να φωτίζει το χαμόγελο. Εννοείται ότι πήγαν και μια φίλη μου και ένας γνωστός μου και το εντυπωσιακό είναι ότι στον καθένα έκανε ακριβώς ό,τι ταίριαζε στο πρόσωπό του!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93176 από asap στις 14 Ιανουαρίου 2012, 7:40μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
παιδια δε λετε και καμια τιμη?? ποσο βγαινει κομπλε να κανεις μια εγχειριση?? γιατι εγω ωραια θελω να κανω αλλα με τετοια κριση αντε να βρεις 2-3-4 χιλιαρικα που ζηταν... προσωπικα εχω προβλημα μονο αισθητικο.. το κλασσικο καρουμπαλακι στη μυτη. :( και το οποιο σου !@$@! την αυτοπεποίθηση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93186 από sandy15 στις 14 Ιανουαρίου 2012, 10:20μμ

sandy15

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Αφού αυτό το πρόβλημα επιφέρει εκτός απο αισθητικές δυσκολίες και αναπνευστικές τότε ίσως να πρέπει να πάς σε ειδικό και να το συζητήσετε γιατί μπορεί οποιοσδήποτε εδώ μέσα να διαστρεβλώσει τις εμπειρίες του.Οπότε μην αρκεστείς στο ν βρείς απάντηση εδώ.Κατά την γνώμη μου πάντως αν σου εξασφαλίσει καλύτερη αναπνευστική ακεραιότητα αξίζει να προχωρήσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130854 από giraffe στις 24 Οκτωβρίου 2014, 3:00μμ

giraffe

μέλος από: 24/10/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπερα σας!!
θα ήθελα να μάθω αν μετα την αφαιρεση του ναρθηκα σας εβαλαν τανια στη μυτη.. και αν σας ειπαν να κανετε μαλλαξεις!
ευχαριστω!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136467 από lone_wolf στις 29 Φεβρουαρίου 2016, 11:08μμ

lone_wolf

Εικονίδιο
μέλος από: 29/2/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπερα!ειμαι καινουριος στο φορουμ και μπορω να πω οτι η συγκεκριμενη ενοτητα με ενδιαφερει αμεσα.
δεν εχω επισκευθει καποιον ειδικο ακομη αν και εχω κατα νου τον κυριο μουστακα δημητριο απο θεσσαλονικη που μου εχει προτεινει φιλος!
τον γνωριζει καποιος???
θα εκτιμουσα την οποια βοηθεια πανω στο θεμα!!
ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login