Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αναζητείται ο καθηγητής που εξαφανίστηκε μετά το πείραμα της Πέμπτης
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Λετε να του αρεσω???

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63007 από xrisaki στις 23 Ιουνίου 2010, 5:07μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
προσφατα γνορισα ενα παιδι απο το φβ πραγματικα το εχω συμπα8ισει πολυ μενουμε στην ιδια γειτονια παρα πολυ κοντα δηλαδη..ειναι 20 χρονων αμεσως μολις μπανιε στο φβ μου μιλαει και ειναι πολυ γλικος μαζι μου..φενετε παρα πολυ καλο παιδι..προς το παρον δεν εχουμε ανταλαξει τηλεφωνα αλλα μου πεταει διαφορες σποντες..πρεπει ομως να ψιλο δισταζει λογω της ηλικιας μου απο την αλλη λεει πως για την ηλικια μου 15 δλδ ειμαι αρκετα ωριμη και αυτο του αρεσει με μιλαει με διαφορα χαιδευτικα γλικουλα μου μικρουλα μου και τετοια...εσεις τι λετε παιζει να του αρεσω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63009 από Leoboy στις 23 Ιουνίου 2010, 6:00μμ

Leoboy

banned
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
βασικα μπορει να κανω και λαθος αλλα πεζει να θελει απλα να κανει σεξ και σε βρεικε μικρη.αλλα το τονιζω οτι μπορει να κανω λαθος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63010 από panagiotiC στις 23 Ιουνίου 2010, 7:06μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Πήγαινε στο θέμα με τίτλο: Διαφορά ηλικίας 5 χρόνια που βρίσκεται λίγο πιο κάτω και θα βρεις τις απαντήσεις σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63014 από Pelvic_Thrust στις 23 Ιουνίου 2010, 7:59μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Εγω πιστευω οτι απλως του αρεσεις.

Αφου ομως εσυ εισαι ακομα ανηλικη καλα θα κανεις να βρεις ενα αγορι στην ηλικια σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63047 από Havers στις 25 Ιουνίου 2010, 9:22μμ

Havers

μέλος από: 25/6/2010
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
πηγαινε διακοπες και βρες ενα αγορακι για φιλακια και χουφτωματα..εισαι πολυ μικρη και επικυνδυνο ειναι να κανεις σεξ απο αυτη την ηλικια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63053 από Doctoras στις 25 Ιουνίου 2010, 10:51μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Κλασικη περριπτωση 20αρηδων που τα φτιαχνουν με 14χρλονες,15χρονες,16χρονες σηγουρα αμα θες θα θελει και αυτος να προχωρισετε γιατι του αρεσεις αλιως θα σε ειχε σουταρει μιας και ειστε ιδια γειτονια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63092 από glikoula.... στις 26 Ιουνίου 2010, 8:57μμ

glikoula....

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
παιδια κ εγω εχω κατι παρομοιο!!!!! ειναι ομως 24 κ εγω 15 κ γαμισε τα........κ μ λεει σινεχεια γ σεξ κ απο την αλλη το παιζει ωριμος........κ ειναι οτι δεν εχω ολοκληρωσει.!!!!!!!!!!!!!! τ ν κανω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63094 από Doctoras στις 26 Ιουνίου 2010, 11:10μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(glikoula....@26 Ιουνίου 2010)
παιδια κ εγω εχω κατι παρομοιο!!!!! ειναι ομως 24 κ εγω 15 κ γαμισε τα........κ μ λεει σινεχεια γ σεξ κ απο την αλλη το παιζει ωριμος........κ ειναι οτι δεν εχω ολοκληρωσει.!!!!!!!!!!!!!! τ ν κανω??

Εισε 15 και σου το ζηταει 24 και το σκεφτεσαι?Οχι βεβαια η διαφορα ειναι πολυ μεγαλη και δεν θα ξερει πως να σου φερθει.Αμα ηξερε δεν θα στο ζηταγε θα το αγηνε να κανετε σχεση και θα ειχε υπομωνει.Να σας πω σαν απορια ψαχνεται τετια υλικια εναν οριμο αντρα σωστα?Αμα το ψαχνετε τωρα που ειστε σχετικα μην το παρεις προσωπικα "ανωριμες"οπως ειμε εγω
14-17 χρονων δηλαδη οταν πας εσυ 24 θα κοιτας να βρεις καποιον ανοριμο επιδι θα εχεις βαρεθει την δηθεν οριμοτητα καποιον.Καντε οτι σας βγει
δεν ειστε υποχρεομενες να ακουσετε κανεναν.Συνιθος τετια ατομα εχουν αυτο στο μυαλο τους ειτε γιατι δεν μπορουν να κανουν σχεση με συνομιλικες τους γιατι ειναι παιδια ακομα ητε γιατι απλα θελουν να
το παιξουν αντρες πανω σε μια πιτσιρικα για να τονωσουν το ιθικοτους και να νιωσουν εραστες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63113 από nathalie στις 27 Ιουνίου 2010, 2:39μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Και οκ σου λεω εγω επειδη ειναι στη φυση μας ως κοριτσακια να ψαχνουμε τους ωριμους κι αυτο δεν αλλαζει λεω στις κοπελες που εχουν τις αποριες να σκεφτουν και το αλλο,αν ο 20 ή 24 ειναι οντως ωριμος, με μια κοπελα 15 χρονων θα παει να τα φτιαξει? Γιατι μπορει μεν να ειναι πιο ωριμος απο αγορια της ηλικιας σας αλλα δεν ειναι δυνατον να ειναι σοβαρο ατομο και να θελει σχεση απο ενα κοριτσακι ανηλικο. Κι επειδη ακουω διαφορα κουλα κατα καιρους απο κοριτσια της ηλικιας μου(16-17) τα συνομηλικα μας αγορια μπορει να ειναι ανωριμα αλλα παντου υπαρχουν αγορια που θα εχουν αυτη τη στοιχειωδη ωριμοτητα που χρειαζεται αναλογα με την περισταση και παντου υπαρχουν αγορια που μπορουν να κανουν σοβαρες συζητησεις. Και δηλαδη τι,θα προτιμουσαμε να ειμαστε με καποιον που ειναι οοολη την ωρα σοβαρος και δεν κανει καμια μ@@κια που και που?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63119 από xrisaki στις 27 Ιουνίου 2010, 4:20μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Ναι ομως ως γνωστον τα κοριτσια οριμαζουν πιο γρηγορα απο οτι τα αγορια οποτε κατα την γνωμη μου ενα κοριτσι 15-16 χρονων θα μπορουσε να εχει σχεση με εναν αντρα 20 χρονων γιατι και μια σοβαρη συζυτηση θα μπορουσαν να κανουν μαζι αλλα και αλλα πραγματα που να ικανοποιοουν και τους 2 οπως ας πουμε να πανε να δουνε μα ταινια μαζι αλλα και αλλα διαφορα...απο την αλλη ειναι και ο χαραχτηρας του καθενος..δεν μπορουμε να πουμε πως ολοι οι 20-22 αντρες θελουν να εχουν σχεση με μια κοπελα 15-16 μονο και μονο για να ικανοποιουν τις σεξουαλικες τους αναγκες..οκ δεν αντιλεγω το σεχ ειναι πολυ σημαντικο για εκεινους αλλα αν η 15 χρονη κοπελα που θα εχουν σχεση τους ικανοποιει και στο θεμα του σεχ δεν βρισκω τον λογο να ψαξουν για κατι αλλο..και οσο αναφορα τις εξοδους εμενα προσωπικα οι γονεις μου με αφηνουν να ειμαι εξω ως τις μια το βραδυ..και με αφηνουν να παω σχεδον παντου οταν ξερουν οτι το ατομο με το οπιο θα ειμαι ειναι εμπιστοσυνης..οποτε υπο αυτες τις συνθικες νομιζω πως θα μπορουσε να υπαρχει σχεση μεταξυ μιας κοπελας 15-16 χρονων με εναν αντρα 20-22!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login