Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou - η φράση που χρησιμοποιείς μια ζωή. Πιτσιρίκι στο κρυφτό, ενήλικος στο συνάνθρωπο, γέρος στο πεζοδρόμιο.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Λετε να του αρεσω???

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63120 από Doctoras στις 27 Ιουνίου 2010, 4:58μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Kαλα οκ δηλαδη θεωρεις πως αγορια υλικιας 15-18 ειναι ανωρημα ε?
Μαλλον δεν τα ξερεις καλα.Σαφως και υπαρχουν πολοι ανωρημοι στα 15-16 αλλα αυτο δεν σημενει πως ενα 20αρης δεν ειναι.Επισης πως μπορεις να λες οτι τα κοριτσια οριμαζουν πιο γρηγορα αυτο ειναι εγωιστικο και το λες επιδη το λενε ολοι.Σε πληροφωρω πως αυτη η κινηση δηλαδη να θες σχεση με καποιον τον οποιο ουτε καν τον ξερεις και να το υπερασπιζεσαι ακομα και εδω αυτο σηγουρα δεν ειναι οριμο εκ μερος μια "οριμης" γυναικας.Ελεος 16 χρονων εισε .Δεν σου μιλαει τωρα και ο ποιο οριμος απο τα αγορια γιατι σαφως το λεω οτι κανω πραγματα που μπορει να με χαρακτηρησουν ανωρημο αλλα ειναι της υλικιας.Οπως και ανωρημο αμα το παρεις ετσι ειναι ενας 20 χρονως ο οποιος δεν ασχολειτε με τον μελον του και δεν μπορει να κανει σεξ με μια συνομιλικη και παει σε ενα και 5-6-7-8 χρονια μικροτερο του να κανει τις φαντασιοσης του και να νιωση το απολιτο αρσενικο.Δεν ειναι ετσι ομως αμ δεν ειναι ετσι.Εγω δεν ειναι ουτε πρωτη ουτε δευτερη φορα που μιλαω για τετιο θεμα καθως εχω συζητισει με πολλες φιλες μου για αυτο και καμια μα καμια ειπαν εχω δικιο δεν εκανε το σωστο.
Και ολλες ειπαν την ιστορια με την οριμοτητα και λιγες παραδεκτηκαν οτι τους αρεσει οτι εχει μηχανακι και αλλα πολλα (πια ειναι αυτα δεν ξερω) το μονο σηγουρο ειναι τοι αθ πληγωθεις καπια στιγμη υπογεγραμμενο.Οπως λεω παντα οτι και να πουν σε μια κοπελα απο το site εδω η και στην ζωη που βρισκετε σε αναλογο δηλαμα απο τα ενα αυτη θα μπουν και απο το αλλο θα βγουν.Δηλαδη αυτη την στιγμη δεν βλεπεται και θα κανετε το δικο σας και ειστε ικανες να φτασεται ακομα και στα ακρα και αν υποκιψεται στην πρωταση του για να μην τον χασεται.Ακομα και να κανεται κατι εσεις οι δυο θα σε πιεσει με τον τροπο που θα πονας για να του δωθεις.Ενα παραδεγμα ειναι να σου πει οτι εισε μεγαλη κοπελα αλλα αυτος δεν μπορει αν συνεχισει ετσι και οτι πρεπει να σε αφησει γιατι δηθεν βασανιζετε.Ενω παραληλα θα εχει παει και με αλλες του δρομου.Τεσπα δεν σου επιτιθομαι αλλα εξωργιζομαι με τετια γιατι τα εχω ζησει και τα ζω.Το μονο που θα σου πω επιδη εσει θα ακνεις αυτο που θες (βαζω το χερι μου στην φωτια) ειναι να προσεχεις και να εισε πονυρη.Να μην κανεις κατι χωρις να τον θες και μην τον πιστεψεις αν στο πεξει θλιμενος οταν κανετε την σχεση γιατι ειναι 5 χρονια μεγαλυτερο σου και πιο εξυπνος και θα σε μαθει πολυυ γρηγορα.Θα βρει τον τροπο να σε κανει να υποκιψεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login