Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όλοι είμαστε άσχετοι, αλλά σε διαφορετικά αντικείμενα ο καθένας.
Σάββατο, 27 Απριλίου

ΣΟΣ-πανελλαδικες

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67156 από toros locos στις 15 Οκτωβρίου 2010, 11:57μμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
να σου ενα μυστικο ?
Δεν υπαρχουν σος στα μαθηματικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67161 από Τρελός_17 στις 16 Οκτωβρίου 2010, 1:18πμ

Τρελός_17

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2010
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Σήγουρα για να γράψεις 15 είναι είναι πολύ άργα και το λέω αυτό γιατί είπες ότι δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με αυτά.Πράγμα που σημένει ότι για να γράψεις καλά θα πρέπει να κάνεις ιδιαίτερα,να αποφασίσεις η μάλλον να βάλεις στο μυαλό σου ότι πρέπει να τα δώσεις όλλα στο διάβασμα και
ενοείται ότι πρέπει να φτιάξεις ένα πρόγραμμα με το οποίο να κανονίζεις τον χρόνο σου για να μήν ανχώνεσαι.
Πρίν σου είπα ότι είναι πολύ αργά αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπόρεις κιόλας.Κάνοντας ιδιαίτερα ο δάσκαλος θα σού μάθει με απίστευτη ταχύτητα τα βασίκα απο όλλες τις τάξεις ,αυτά δηλάδι που δεν ξέρεις και μετά θα δουλέψετε για τις πανελλαδίκες.Από την μεριά σου πρέπει να το πάρεις απόφαση.Το πρόγραμμα που σου είπα δεν θα είναι μόνο για τα μαθημάτικα ,θα είναι και για τα άλλα μαθήματα και θεωρώ ότι θα σε βοηθήσει πολύ.Και μήν πας με την λογική ότι πρέπει να γράψεις 15 ,να σκέφτεσαι μόνο ότι θα γράψεις οσο καλύτερα μπορείς.
Καλό διάβασμα και σήγουρα να ξέρεις ότι δεν είσαι η μόνη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67163 από allstar στις 16 Οκτωβρίου 2010, 4:01μμ

allstar

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2010
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
Μαθηματικά αν δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ κι αν δεν έχεις και κάποια έφεση,θα γράψεις μόνο αν κάνεις το διάβασμα της ζωής σου.Ξερείς όμως ότι στη σχολή που θες να περάσεις δίνουν κ αθλήματα?Τα όρια των οποίων είναι πιο σκληρά από των άλλων στρατιωτικών σχολών?Οπότε,αν και με αυτά δεν έχεις σχέσηθα πρέπει να αφιερώσεις χρόνο και σε προπόνηση.Λίγο αργά το σκέφτηκες.Αφού είσαι θεωρητική,πάρε μια βιολογία ή μια ιστορία και ξεμπέρδευε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67165 από confused στις 16 Οκτωβρίου 2010, 6:18μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
οκ δεν έχω ασχοληθεί αλλά καμια εξίσωση κλπ ξέρω να λύνω,τους βασικούς τύπους τους ξέρω...τα όρια στην αρχή που κάνουμε μου φαίνονται εύκολα...όσον αφορά τα αθλήματα,έχω καλή φυσική κατάσταση γιατί αθλούμαι,και τα χριστούγεννα έχω κανονίσει προπονήσεις με μία προπονήτρια.το σκέφτηκα για βιολογία αλλά θέλω πολύ να περάσω σε αυτή τη σχολή,μου αρέσει πολύ ο στρατός και έχω περάσει πολύ δύσκολα τόσο ψυχολογικά όσο και σωματικά με κάτι προβλήματα στην οικογένεια παλιότερα και με τον αθλητισμο οπότε όσο δύσκολη και αν είναι η σχολη έχω βάλει στοιχημα με τον εαυτό μου να αντέξω...και αν δεν περάσω με την πρώτη,είμαι διατεθιμένη να ξαναδώσω όσο και αν σε άλλους φαίνεται ντροπή,χάσιμο χρόνου ή ό,τι άλλο τελοσπάντων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67390 από 4emo στις 24 Οκτωβρίου 2010, 8:02μμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
Τα μαθηματικα γενικης ειναι σχετικα ευκολα,και πολυ μικρη υλη!!
χρειαζονται καποιες βασικες γνωσεις απο παλια ομως!!Εμενα μου φανηκαν πολυ συμπαθητικα,αν και δεν διαβαζα οσο επρεπε εγραψα 15.1..
Η επιλογη ειναι δικια σου φυσικα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login