Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Με τις μικρές αγγελίες μπορείς να πουλήσεις και μεγάλα πράγματα
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Μερικα θεματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #74612 από LoLD στις 28 Μαρτίου 2011, 10:30μμ

LoLD

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια ειπα να αρχισω γυμναστικη και καλη διατροφη...

Λοιπον θελω να μου πειτε αν μπορειτε πως να χασω λιπος ή κιλα δεν ξερω... και πως να κανω γυμναστικη καθε μερα...

Λοιπον εχω τα εξεις μηχανηματα στο σπιτι....
Θελω να φτιαξω σωμα και να γυμνασω ολο το σωμα μου...

Και τι να τρωω?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #74643 από I Am Who I Am στις 29 Μαρτίου 2011, 3:23μμ

I Am Who I Am

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/3/2011
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να κανεις κοιλιακους ραχιαιους και πουσαπς.Αν μπορεις επισης βαθια καθισματα και εκρηκτικοτητες.Κοιλιακους να κανεις 20 κανονικους 20 πλαγιους και 20 μεχρι την μεση με εικοσι στοπ αναμεσα στα εικοσαρια. Οπως προχωρας οταν νιωσεις ετοιμος να κανεις και περισσοτερους. Πουσαπς κανε 2 δεκαρια με 15 στοπ.Παχιαιους 3 τριανταρια με 20 στοπ. 2 δεκαρια βαθια καθισματα και 2 δωδεκαρια εκρηκτικοτητες.Επισης να τρως φαγητα με πολλους υδατανθρακες πχ μακαρονια ρυζι κλπ και να πινεις πολυ νερο.Να τρως και που και που κοκκινο κρεας γιατι χρειαζεσαι τις θερμιδες αφου με την γυμναστικη τις καις.Επισης σου χρειαζεται σιδηρο γι΄αυτο να τρως πολυ συκοτι και σπανακι.Κομμενα τα γλυκα γιατι εχουν πολυ ζαχαρο.Να τρως λαχανικα και φρουτα αλλα με μετρο γιατι μερικα φρουτα εχουν και αυτα ζαχαρο.Ελπιζω να σε βοηθησα(αν μπορεις αποδεξου την απαντηση!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74644 από aLani στις 29 Μαρτίου 2011, 3:28μμ

aLani

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Έγραψε:(I Am Who I Am@29 Μαρτίου 2011)
Να κανεις κοιλιακους ραχιαιους και πουσαπς.Αν μπορεις επισης βαθια καθισματα και εκρηκτικοτητες.Κοιλιακους να κανεις 20 κανονικους 20 πλαγιους και 20 μεχρι την μεση με εικοσι στοπ αναμεσα στα εικοσαρια. Οπως προχωρας οταν νιωσεις ετοιμος να κανεις και περισσοτερους. Πουσαπς κανε 2 δεκαρια με 15 στοπ.Παχιαιους 3 τριανταρια με 20 στοπ. 2 δεκαρια βαθια καθισματα και 2 δωδεκαρια εκρηκτικοτητες.Επισης να τρως φαγητα με πολλους υδατανθρακες πχ μακαρονια ρυζι κλπ και να πινεις πολυ νερο.Να τρως και που και που κοκκινο κρεας γιατι χρειαζεσαι τις θερμιδες αφου με την γυμναστικη τις καις.Επισης σου χρειαζεται σιδηρο γι΄αυτο να τρως πολυ συκοτι και σπανακι.Κομμενα τα γλυκα γιατι εχουν πολυ ζαχαρο.Να τρως λαχανικα και φρουτα αλλα με μετρο γιατι μερικα φρουτα εχουν και αυτα ζαχαρο.Ελπιζω να σε βοηθησα(αν μπορεις αποδεξου την απαντηση!)
δωσε καμια συμβουλη και σε μενα! εχω ανοιξει και εγω θεμα στην ιδια κατηγορια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login