Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
Κυριακή, 28 Απριλίου

ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #78285 από Nasos13 στις 31 Μαΐου 2011, 4:52μμ

Nasos13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/5/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια...Λοιπον...σε λιγες μερες βγαινουν τα μορια των πανελληνιων.....Επειδη εχω γραψει χαλια κι επειδη παραμυθιαζα εδω και 2 χρονια κατι φιλους μου οτι δηθεν θα περασω νομικη,δεν ξερω πως να κρυφτω...Τι να κανω...Να πω στην διευθυνση να μην βαλει τα μορια μου στον τοιχο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78288 από spirit στις 31 Μαΐου 2011, 4:59μμ

spirit

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
δεν νομιζω να γινεται αυτο, το να μην τα βαλουν δηλαδη. τι κατευθυνση ησουν? φετος επεσαν αρκετα τσιμπημενα θεματα. εαν ειναι οντως φιλοι σου, δεν θα σε "κατηγορησουν" αλλα θα σου συμπαρασταθουν. πες τους πως ολοι εχουμε ατυχιες, αλλα εαν εχουμε καποιο σκοπο στη ζωη μας προσπαθουμε γι αυτον.

αλλα εσυ γιατι να τους πεις τετοιο ψεμα?τους φιλους δεν τους κερδιζουμε με τα πτυχια μας, αλλα με την καρδια μας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78290 από Nasos13 στις 31 Μαΐου 2011, 5:01μμ

Nasos13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/5/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
βασικα γνωστοι μου ειναι,δεν εχω τελειες σχεσεις...Ειμαι σκραπας μαθητης...γι αυτο δεν ξερω τι να κανω...πως να κρυφτω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78292 από spirit στις 31 Μαΐου 2011, 5:04μμ

spirit

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
δεν εχεις να απολογηθεις σε κανεναν!ουτε σε φιλους, ουτε σε γνωστους, ουτε σε τπτ.γιατι να κρυφτεις?ειναι καλυτερο δηλαδη απο το να τους τα πεις σταρατα σε περιπτωση που σε ρωτησουν? πες οτι θα ξαναδωσεις γιατι ειχες μια ατυχη στιγμη. εξαλλου, απο οτι καταλαβαινω εισαι θεωρητικη. στα λατινικα και στα αρχαια σας πετσοκοψαν..

δεν εχεις να δωσεις λογαριασμο σε κανεναν!ας κοιτανε την δουλεια τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78297 από Nasos13 στις 31 Μαΐου 2011, 5:50μμ

Nasos13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/5/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
σε ολα εγραψα 4-5...εκτος απο εκθεση που εγραψα γυρω στο 11
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78302 από Jken στις 31 Μαΐου 2011, 6:01μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Δεν σου είπε κανείς να πεις ψέματα.

Μου θυμίζεις ένα παιδί που έκανα παρέα, είχε τόσο κόμπλεξ με τον εαυτό του, ένιωθε τόσο κατώτερος που συνέχεια έπλαθε ιστορίες, μόνο και μόνο για να νιώσει ο ίδιος καλύτερα.
Σήμερα πλέον απ'όσο ξέρω έχει μείνει μόνος με το laptop του.

Τέτοιες συμπεριφορές τις κατακρίνω, πολύ.

Θα σε συμβούλευα να είσαι αληθινός από εδώ και πέρα, να κάνεις κάτι δεν μπορείς όσον αφορά τους βαθμούς, καλό θα σου κάνει να γίνεις ρόμπα στους γνωστούς σου, ύστερα από ένα δυνατό σοκ επανέρχεται ο οργανισμός λένε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78304 από Nasos13 στις 31 Μαΐου 2011, 6:50μμ

Nasos13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/5/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Σε οτι αφορα το σχολειο ελεγα μπαρουφες και ψεματα για να νιωθω καλυτερα....μονο σε αυτο το θεμα ελεγα ψεματα....Κατα τ'αλλα ειμαι κοινωνικο ατομο,δεν κραταω πραγματα μεσα μου,τα βγαζω προς τα εξω...Στο σχολειο παντως τους ελεγα "ταχα" για νομικες και διαφορες αλλες σχολες....Θα παω σε τεχνικη σχολη για τεχνικος δυκτιων...και τελειωσα....
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #78317 από Sped στις 31 Μαΐου 2011, 8:46μμ

Sped

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2011
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην τους πεις τπτ και αν σου πουν τιποτα πες τους πως επεσες απο τα συννεφα και εσυ και πως θα πας σε ιδιωτικο πανεπηστιμιο στο εξωτερικο... Ρε μην σε νοιαζει... Παιζει να μην τους ξαναδεις ποτε στη ζωη σου, τελειωσες το σχολειο οποτε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login