Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν ένας άντρας μιλάει πρόστυχα σε μια γυναίκα, είναι σεξουαλική παρενόχληση. Όταν μια γυναίκα μιλάει πρόστυχα σε έναν άντρα, είναι €1,50 το λεπτό.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

ονειρο-περιεργο παραμιλητο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #84502 από jasmin στις 24 Αυγούστου 2011, 6:36πμ

jasmin

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Χτες το βραδυ μου συναιβει κατι που δεν ξερω αν ειναι περιεργο αλλα εμενα μου συναιβει πρωτη φορα..Ας αρχισω απ'την αρχη...Αυτες τις μερες εχω κολλησει με ενα παιχνιδι που λεγετε age of empires..για οσους δεν γνωριζουν ειναι ενα παιχνιδι στρατηγικης, τεσπα φτιαχνεις χωρικους που καλλιεργουν, μαζευουν ξυλα, φτιαχνεις στρατο κτλ κτλ.. Χτες το βραδυ λοιπον ενω κοιμομουν με πηρε το αγορι μ τηλεφωνο και το σηκωσα μεσα στον υπνο μ..Με ρωτησε τι κανω και εγω αρχισα να του λεω οτι ειμαι στο χωραφι, οτι οι χωρικοι μ μαζευουν ξυλα κτλπ.. Αυτος φυσικα μ ελεγε " μα τι λες?", "εχεις πιει" και αλλα τετοια, και εγω ειχα θυμωσει που δεν με καταλαβαινε και τ ελεγε "δεν καταλαβαινεις" θα σ εξηγησω αυριο"... Το περιεργο ειναι οτι εγω θυμαμαι ολη τη συνομιλια π καναμε, απαντουσα κανονικα στις ερωτησεις τ και θεωρούσα εντελως φυσιολογικα αυτα π τ ελεγα..Βρισκομουν σε μια κατασταση μεταξυ ονείρου και πραγματικοτητας..Δεν μ εχει ξανασυμβει αυτο και θα ηθελα να μου πει καποιος αν εχει ζησει κατι παρομοιο και πως γινεται να συμβει κατι τετοιο??????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84503 από psixakias στις 24 Αυγούστου 2011, 7:39πμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Οχι δεν μου έχει συμβεί. Όμως έχει συμβεί να ξυπνίσω και να λέω κάτι άκυρα πράματα στην μάνα μου.... τώρα τι να σου πω... κόψε λίγο απο το παιχνίδι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84627 από lagouditos στις 26 Αυγούστου 2011, 12:55μμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0
Κι εγώ είχα πάθει κάτι παρόμοιο παλιότερο, με πήραν τηλέφωνο ενώ κοιμόμουν, και το σήκωσα και έλεγα ότι να ναι . Νομίζω το απάντησες και μόνη σου με το "μεταξύ ονείρου και πραγματικότητας" . Ίσως την συγκεκριμένη στιγμή, οι εξωτερικές αισθήσεις του σώματός μας είχα "ξυπνήσει", αλλά νοητά κοιμόμασταν ακόμα και δεν μπορούσαμε να το συνειδιτοποιήσουμε.

Πάντως, κοπέλα και να παίζει παιχνίδια στρατηγικής, πρώτη φορά βλέπω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84651 από jasmin στις 26 Αυγούστου 2011, 7:20μμ

jasmin

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη!!! Μ χε φανει πολυ περιεργο!!! τεσπα γιατι να μην παιζω παιχνιδια στρατηγικής??? στο πηγαδι κατουρησα??? αααα τι ειναι αυτη η φαλοκρατικη νοοτροπια???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84659 από cornelius στις 26 Αυγούστου 2011, 8:47μμ

cornelius

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
εχω παθει κατι παρομοιο.δεν ειναι τιποτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84661 από xr1ctina 13 στις 26 Αυγούστου 2011, 9:11μμ

xr1ctina 13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/12/2010
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
εγω υπνωβατουσα κ εκανα τον power ranger πριν λιγα χρονια! :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84685 από lagouditos στις 27 Αυγούστου 2011, 10:52πμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0
Έγραψε:(jasmin@26 Αυγούστου 2011)
τεσπα γιατι να μην παιζω παιχνιδια στρατηγικής??? στο πηγαδι κατουρησα??? αααα τι ειναι αυτη η φαλοκρατικη νοοτροπια???


Συγνώμη, δεν το είπα με τέτοιο σκοπό, απλά οι γυναίκες γενικά δεν έχουν και την καλύτερη σχέση με το gaming, και ειδικά με παιχνίδια στρατηγικής. Εμένα πάντως μ'αρεσει να βλέπω γυναίκες να αχολούνται με gaming. Ειδικά άμα χάνουν και τα παίρνουν και βρίζουν... η καλύτερη μου!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84695 από tragikos στις 27 Αυγούστου 2011, 3:56μμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Μου εχει συνβει απιρες φορες ηδικα οταν με λεει η μανα μου στον υπνο ''πανε να παρεις ψωμι'' και εγω το ξεχναω ή ακομα οταν ενας φιλος μου με πηρε τηλ και μου ειπε παμε για καφε στις 12 και γω πανω στον υπνο μου τον ειπα ναι και την επομενη μερα εφαγα ενα μπηνελικι που δεν πηγα αλλα δεν θυμομουν τιποτα.... λογικα θα κοιμοσουν βαθια θα ησουν και κουρασμενοι για αυτο μην ανησηχεις δεν ειναι τιποτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84705 από lactaki19 στις 27 Αυγούστου 2011, 4:53μμ

lactaki19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
egw ena brady eblepa sto internet ena vinteoclip enos tragoudisti to eida arketes fores k meta ston ypno mou eida epeza k tragoydousa mono egw sto vinteo clip...!i moni exhghsei pou mporw na sou dwsw einai oti otan kaneis 'h blepeis 'h zeis para polles fores auto to xanazeis k ston ypno sou akoma k pragmata tis kathimerhnothtas....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85671 από lina15 στις 11 Σεπτεμβρίου 2011, 10:32μμ

lina15

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
καλα πολλα γινοντα εγω οταν ειμουν εγγιος εβλεπα συνεχια οτι γενουσα και ενιωθα τον πονο και καμια φορα ξυπναγα κλεγοντας.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login