Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Φυσικά και υπάρχει πολλή γνώση στα πανεπιστήμια. Οι πρωτοετείς φέρνουν λίγη, οι τελειόφοιτοι δεν παίρνουν πολλή κι έτσι η γνώση συσσωρεύεται.
Κυριακή, 5 Μαΐου

ονειρο-περιεργο παραμιλητο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #85688 από Doctoras στις 12 Σεπτεμβρίου 2011, 8:44πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Πριν κάτι χρόνια δευτέρα γυμνασίου ήμουν τρομερά παθιασμένος με το counter strike.Τελος πάντον και ενα καλοκαίρι είχα παίξει σχεδόν 15+ ωρες και μετα έπεσα ξερώς για ύπνο.Κάποια στιγμή σηκώθηκα για νερο (στον ύπνο μου) και με σταματάει η μάνα μου (στην real life) και μου λέει τί κάνεις εκεί?Και τις απαντάω τρέχα γιατι οι άλλοι πισω είναι καμπέριδες , πάμε απο την άλλη.Είχε και είχε στοιχια απο zombiemod εντομεταξι μεσα.Την άλλη μερα ξύπνησα και μου είπε την όλη ιστορία και μου κάνει έχω αρχήσει να ανησυχώ ξέρεις πως έκανες?Γαμ...τα.Και εγώ σαν όνειρο το θυμάμαι.Ευτυχώς δεν με έχει ξαναπιάσει γιατί πλέον δεν παίζω σχεδόν καθόλου games.Αλλά καλά να ξυπνας και να λές κάτι για ένα παιχνίδι.Για φαντάσου πχ να μίλαγες με το αγόρι σου στην περίπτωση σου και να έβλεπες ότι τον απατούσες και να του το έλεγες κιόλας....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85730 από M1k3y στις 12 Σεπτεμβρίου 2011, 4:41μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Το έχει πάθει φίλος μου, πορωμένος με τη DotA, πέρσι το Πάσχα την τελευταία μέρα των διακοπών, που είχε παίξει DotA 11,5 ώρες συνεχόμενα (είχε τουρνουά). Τον παίρνω τηλέφωνο την άλλη μέρα 7 το πρωί να τον ρωτήσω αν θα πάμε σχολείο με το μηχανάκι ή αν θα πάρουμε αστικό, και μου πετάει ένα "κάτσε εκεί, έρχομαι με teleport", του λέω: "τι;", μου λέει: "ss mid, ss, back ρε μαλάκα, πού διάολο είναι αυτή η κότα 100 ώρες;", εγώ: "τι πίνεις και δε μας δίνεις ρε μαλάκα;", αυτός: "σκάσε και πάνε bot, έρχεται η ursa", και πάει λέγοντας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87570 από Blackzero στις 20 Οκτωβρίου 2011, 11:47πμ

Blackzero

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
νομιζω οτι στα ονειρα βλεπεις οτι σκεψη υπαρχει υπαρχει στο υποσεινηδητο ειτε ειναι φοβος ειται εμμονη, ειτε μια απλη εικονα ποσο μαλλον οταν ασχολεισαι τοσο πολυ με κατι και το μυαλο σου ειναι καρφωμενο απ τον ενθουσιασμο σ'άυτο οπως με το παιχνιδι.. εγω θυμαμαι οταν ειχα πρωτοαρχισει να δουλευω σε μια καφεταιρια ειχα αγχωθει τοσο πολυ που οταν κοιμηθηκα το βραδυ ξυπνουσα φωναζα '2 καπουτσινο'(φοβηθηκα στ ονειρο μην τα χα ξεχασει) και μπαπ ξαναπεφτα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login