Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Για να σκοτώσεις αγριογούρουνο πρέπει να το χτυπήσεις άγρια.
Σάββατο, 11 Μαΐου

ligi fantasia...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41899 από sak1sdrz στις 20 Αυγούστου 2007, 7:06μμ

sak1sdrz

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
pos fantazeste ton apo pano sas??

ilikia, xaraktira, os atomo genikotera . . .

krinete me vasi to tin ipografi, ton grafiko haraktira i ap'oti allo esis thelete

gia na doume ti eikona sxhmatizete gia ton kathena kai kata poso peftete mesa . . .
an thelete arxiste me emena kai paei legontas.........
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41900 από !me! στις 20 Αυγούστου 2007, 7:20μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
για να δωωωωω.... ο χαμενος τα παιρνει ολα... νικολαϊδης, αγγελακας .... ροκας και παλιός ροκάς
να κάνουμε μια αρπαχτή μια γερή μπάζα και μετά να αράξουμε...
πάνω απο 20 αλλά κάτω από 25.... ψάχνεσαι ακόμα με το τι 8α γίνεις όταν μεγαλώσεις ή έχεις κάνει το hobby επάγγελμα.... greeklish σε site που ο webmaster ζητα ελληνικά... αντιδραστικό στοιχείο... χαχαχαχα.... για πες, είμαι σε καλό δρόμο;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41901 από sak1sdrz στις 20 Αυγούστου 2007, 7:32μμ

sak1sdrz

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
eisai se arketa kalo dromo an ekseresoume to oti den douleuo kai oti eimai 19 se ola ta alla epeses mesa,tora i seira mou loipon......arketa emfanisimi,romantiki,ilikia giro sta 25 me megali aytopepithisi kai merfosi psagmeni sti zoi kai sinfona me ta post sou prepei na exeis desmo!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41903 από !me! στις 20 Αυγούστου 2007, 7:37μμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
χαχαχα αυτό είναι κλέψιμοοοοο.... ρομαντική δεν 8α το έλεγα, οχι τουλάχιστον με την εννοια τύπου κοίτα μωρό μου τα αστέρια της πουτάνας γίνετε, ρομαντική με την λογοτεχνική έννοια, τις ουτοπικές αναζητήσεις ναι... και ξέχασες το ξανθιά που επαναλαμβάνω συνεχώς στα post μοθ χαχαχα

Έπεσες πιο μέσα από μένα....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41904 από ToFonikoAgouri στις 20 Αυγούστου 2007, 7:50μμ

ToFonikoAgouri

μέλος από: 20/8/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Sooo......

Διαφωνώ με τα σχόλια του σακη... Είσαι heavymetallou, φοράς 14κιλά αλυσίδες, αγκαθωτά βραχιόλα και περιλαίμια με καρφιά, μαλί original καστανό αλλά βαμένο πορτοκαλί ως τη ρίζα, φασαριόζα, ψοφάς για καυγά, δεν μπορείς να μήνεις πάνω από 10 δευτερόλεπτα ακίνητη και λόγω συμπεριφοράς δεν μπορείς να νοικιάσεις σπίτι

Τα γκλομπ στα μαζέψανε οι μπάτσοι πέρυσι, αλλα που θα πάει, θα πάρεις καινουργια, μεταλλικά!

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ? xD
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41905 από Webmaster στις 20 Αυγούστου 2007, 9:18μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Εμφανισιακά αποδεκτός αλλά με ελαττώματα. Ο αντι-έμο φανατισμός υποδηλώνει φονικό συνδυασμό χοντρού με σφιχτή κοιλιά ή αδύνατου με πλαδαρή, γενικά ατόμου που και να θέλει δε μπορει να γίνει έμο. Αισθητική ΤΕΕ. Κακόγουστος.

Συμβατός χαρακτήρας με πολλούς και αυτό διότι παρόλη την πρώτη επαναστατική εντύπωση τελικά υποχωρείς σε όλους και σε όλα.

Ιδανικό επάγγελμα: Αφεντικός σε εταιρεία που αισθάνεται ασφαλής με 10 πτυχία τριγύρω-γύρω, με ωράριο 9-5. Ιδανικό ζώδιο: Ιχθύς με ωροσκόπο Κριό. Κάρτα ταρό, ο τροχός της τύχης. Όχι αυτός με τον Πολυχρονίου που βαριόταν προς το τέλος της σταδιοδρομίας του αλλά κάτι πετύχαινε. Ο άλλος, με το Χαϊκάλη, που προσπαθούσε πολύ αλλά πίπες.

Ή φονικά μικροτσούτσουνος ή φονικά μεγαλοτσούτσουνος. Πικραγγουριά.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41908 από senza paura στις 20 Αυγούστου 2007, 9:36μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Λίγο πολύ Webmaster έχουμε διαβάσει για 'σένα... Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι έχεις σωστές απόψεις και τεκμηριωμένες... Αν και κάποιες φορές έχεις υπερβολικές αντιδράσεις... Θα πρέπει να είσαι όμως δίκαιος άνθρωπος και ήρεμος, ασχέτως με το τι δείχνεις εδώ... Θα πρέπει να είσαι επίσης πιστός φίλος στον οποίο μπορείς να στηριχτείς...

ΥΓ: Πολλοί θα πουν ότι σε "γλείφω" αλλά δεν πειράζει...

YΓ2: Η υπογραφή μου σημαίνει: "Μην αφήνεις το παρελθόν να σου πει ποιος είσαι... Άσ' το να σου πει ποιος θα γίνεις..."
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41910 από ToFonikoAgouri στις 20 Αυγούστου 2007, 10:08μμ

ToFonikoAgouri

μέλος από: 20/8/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Οκ, comment στα του webmaster:

ΛοΛ μια χαρά είναι οι κοιλίτσα μου :P
Eίχα υιοθετήσει την ->Ί<-μο κουλτούρα για μια περίοδο, αλλά μέσα σε ένα καλοκαίρι πείστικα να την αφήσω ολοκληρωτικά. Άφησα πίσω το στυλ είμαι-τόσο-μόνος-συναισθηματικός-ευαισθητούλι και είδα τα πέριξ με άλλο μάτι. (Όταν λες αισθητική ΤΕΕ? Όλοι μου λένε πως ντύνομαι ιδιαίτερα πετυχημένα για αγόρι :D)

2η παράγραφος: Όχι συμβατικός, δεν αφήνω ψεύτικες εντυπώσεις να επηρεάσουν τις ιδέες μου. Συμβατικός με το νόημα να μην είσαι απόλυτος και να αφήνεις τον άλλον να πιστεύει ότι θέλει στην τελική. Δεν θα πρόδιδα εύκολα τα πιστεύω μου σε δύσκολες συνθήκες και δεν το χω κάνει έως τώρα. Οκ, ήταν μία, but i was young and needed the money :P

3η: Εκεί με βρήκες και με προβλημάτισες. Πραγματικά, προσπαθώ συνεχώς να αυξήσω τα διπλώματα μου, προσπαθώ να τεκμηριώσω τις γνώσεις μου. Και ναι, αν το καλοσκευτείς, ψιλοκατευθύνομαι για θέση που προσφέρει ασφάλεια και εξουσία... Ποο... χωρίς να το καταλαβαίνεις παρασέρνεσαι από τη μάζα και κάνεις τα αντίθετα απ' αυτά που υποστηρίζεις :S
Ζώδιο ιχθύς πράγματι, ωροσκόπο σιγά-μην-ασχοληθώ-ποτέ-άρα-δεν-ξέρω. Το ίδιο και με τα ταρώ
Αν το καλοσκεφτείς, προσπαθώ πολί μα, αν και δν είναι όλα αποτυχίες, θα καταλήξω αργά η γρήγορα σε "πίπες"...

Είναι κακό να είσαι μεγαλοτσούτσουνος, OMG + 3 LoL τι άλλο θα ακούσουμε Hehe xD


EDIT: Προβλημάτισες με Ύπσιλον, God!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41916 από Webmaster στις 20 Αυγούστου 2007, 11:04μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Αναφορά: (senza paura@20 Αυγούστου 2007)
ΥΓ: Πολλοί θα πουν ότι σε "γλείφω" αλλά δεν πειράζει...



Δεν πειράζει ρε, κάνε δουλειά σου.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41919 από senza paura στις 20 Αυγούστου 2007, 11:23μμ

senza paura

μέλος από: 21/5/2007
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Δεν μου πες όμως αν μάντεψα σωστά (και μάλλον δεν θα πεις)...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login