Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν ήμουν νέος, υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην παντρευτώ προτού βρω την ιδανική γυναίκα. Τελικά την βρήκα - αλλά, έψαχνε και αυτή για τον τέλειο άνδρα.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Ιστοριες:Φαρσες,τρομου,γελιου,περιεργα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54766 από Elenouka στις 04 Οκτωβρίου 2009, 5:25μμ

Elenouka

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2009
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Γεια σας!!Θελω να πειτε σε ολα τα μελη ο ενας στον αλλον σ'αυτη την σελιδα,αν εχετε καποια απο τις παραπανω ιστοριες η ακομα και παραξενα ονειρα!
Εμενα μου αρεσουν πολυ αυτες οι ιστοριες
Αν μου γραψετε μερικες και εσεις θα σας πω και τις δικιες μου!:P
Η ακομα και εμπιρειες με τις οποιες τρομοκρατηθηκατε..π.χΑν εχετε κλειστει σε ανσασερ!

Περιμενω ανυπομονα,προς το παρον φιλλακια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54767 από Elenouka στις 04 Οκτωβρίου 2009, 5:29μμ

Elenouka

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2009
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Η ζωη ειναι ενα παιχνιδι..
Αν δεν εχεις να κανεις κινηση γλυψε ενα αρχιδι!!xD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54778 από Doctoras στις 05 Οκτωβρίου 2009, 12:13πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον μια φορα ειχα γυρισει απο το σχολειο και πηγα στην γιαγια μου(θεος συνχωρεστη) γιατι ελυπαν απο το σπιτι οι γονεις μου (12χονων ημουν).Εφαγα και καθησα να δω τηλεοραση.Η γιαγια μου καπου θα πηγαινε και μου ειπε να βαλω λιγο φαει σε ενα ψαρι(χρυσοψαρο) που ειχε το οποιο ηταν δορω που της ειχε κανει ο γιος της (θειος μου).Εγω βαριομουν και επιδι δεν ηξερα οτι τα ψαρια τρωνε οσο τους βαλεις του ερειχνα σινεχεια μεχρι να χωρτασει (νομιζα τοτε).Ελα ομως που δεν σταματαγε και του ειχα ριξει το μισω κουτακι.Μην τα πολυλογω μετα απο λιγο γυρισε τοθμπα το κακομυρο ψαρακι (κοινος πεθανε) θεος σνχωρεσει και αυτο.Οταν ηρθε η γιαγια μου εκανα σαν να μην συναιβει τιποτα.Εμεινα εκει σαν κυριος και οποτε εβλεπα την γιαγια μου να περναει απο διπλα απο την γυαλα μη βλεπωντας (ηταν και καποιας υλικιας)το νεκρο ψαρι πλανταζα στα γελια.Μην τα πολυλογο ηρθε η ωρα πηγα σπιτι ακομα δεν ειχε καταλαβει τιποτα.Την αλλη μερα οταν πηγα παλι η γυαλα ηταν αδια .Δεν της μιλισα καθολου για το πως και το γιατι...(λες και δεν ηξερα).Μπορει να ηταν χαζη ιστοριουλα αλλα για εμενα ηταν πολυ αστεια. Ακομα θυμαμαι αυτην την σκηνη με το ψαρι και την γιαγια μου να περναει διπλα του και γελαω(σαν χαζοχαρουμενο που ειμε και λιγακι).Ακομα αναωτιεμε πως θα ητνα η εκφραση της γιαγιας μου οταν αντικρυσε το ψαρι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54781 από carla2 στις 05 Οκτωβρίου 2009, 3:48πμ

carla2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2009
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Λοιπόν ούτε παραγγελία να το είχα το θεματάκι!
Βασικά έχω πολλές κουλές ιστορίες να διηγηθώ, αλλά αυτή τη στιγμή θα πω αυτό που μου συνέβη πριν ακριβώς 10 λεπτά και για το οποίο ακόμα ψάχνομαι πως έγινε!
Λοιπόν μένω μόνη, σε σπίτι που νοικιάζω. Το μπάνιο του σπιτιού είναι πολύ μικρό, κι έτσι το πλυντήριο το έχω στην κουζίνα.
Και τώρα πάμε στο θέμα μας:
Πριν από ένα τέταρτο περίπου γύρισα απ’ έξω. Πριν κοιμηθώ, πήγα στην κουζίνα να πιω ένα ποτήρι νερό. Στο μεταξύ σήμερα γέμισα το πλυντήριο με ρούχα κι έτσι έκλεισα το πορτάκι με σκοπό αύριο να βάλω μπουγάδα. Εκεί λοιπόν που έπινα το νεράκι μου, ακούω το πλυντήριο να παίρνει μπρος. Κανονικά σας λέω, λες και το έβαλα εγώ σε λειτουργία. Γέμισε κανονικά νερό ο κάδος και άρχισε να πλένει!
Οσο κουλό κι αν ακούγεται, είναι πέρα για πέρα αληθινό, κι έχω ψιλοφρικάρει νυχτιάτικα!
Όχι μόνο γιατί δεν μπορώ να καταλάβω πως μπήκε μόνο του σε λειτουργία, αλλά γιατί θα πρέπει τώρα να περιμένω να τελειώσει, να πρέπει να βγω νυχτιάτικα στο μπαλκόνι να τα απλώσω, να τα μαζέψω αύριο στεγνώσουν δε στεγνώσουν και να τα ξαναπλύνω με απορρυπαντικό αυτή τη φορά, γιατί όσο κι αν δρα αυτόβουλα το πλυντήριο μου, απορρυπαντικό ξεχνά να βάλει για σωστή πλύση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54782 από Elenouka στις 05 Οκτωβρίου 2009, 9:31πμ

Elenouka

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2009
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
LOL!!Αυτο με το πλυντηριο ειναι αστειο και παραξενο!Βρε doctora!!Το καημενο το ψαρι!!xD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54786 από Lina 16 στις 05 Οκτωβρίου 2009, 4:08μμ

Lina 16

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Εγω μικρη ειχα με μια φιλη μου ενα δεντροσπιτο στην αυλη μας, εντομεταξι ολη η περιοχη ηταν και ειναι γεματη γατες κ γατακια.... λοιπον μια μερα π ειχα ανεβει μονη μ εκει πανω {κ μιλαμε για 2 οροφων υψος} εγιρα, επεσα κ εσκασα πανω στ πλακοστροτο απο κατω... πεφτοντας ομως καταφερα να σπασω καμποσα κλαδια με τ χερι μου που μου εχουν αφησει μεχρι καιτωρα σημαδια... για να μην τα πολυλογω αφου εμεινα κανα 2ωρο ακινητη μονη μ γιατι πρεπει ναχα σπασει κανα πλευρο πηγα να γυρισω στο σπιτι μ αλλα ειχα γεμισει αιματα απ τν κορφη ως τα νυχια! Και τοτε σκεφτηκα θα τν φαω π θα τν φαω την κατσαδα ας γλιτωσω την τιμορια να μην ξανανεβω στο δεντρο μ, κ ετσι πηγα και σκαρφιστηκα μια ωραιοτατη ιστοριουλα π ελεγε οτι με γρατσουνισαν οι γατες! {Αν και εγω ειμαι πιο επικινδινη απ αυτες... αλλη φορα θα σας πω τι βασανιστηρια τς εκανα} Το αποτέλεσμα? όλες οι γατες εξαφανιστηκαν για ενα μεγαλο διαστιμα αφου η θεια μ τς ειχε περιλουσει ολοκληρες και δεν τολμαγαν να ξαναρθουν....... ηταν γελειο αν και δν ακουγεται κ τοσο αστειο!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54827 από bluebird στις 07 Οκτωβρίου 2009, 7:31μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
θα σας πω κι εγω τι μου συνεβηκε χθες το μεσημερι στο ταμειο του supermarket. ψωνισα λοιπον καποια πραγματα και κατευθυνθηκα στα ταμεια με το καροτσι. ηταν ενα μονο που ειχε ταμεια οποτε περιμενα πισω απο εναν αλλο πελατη να τελιωσει να περασω τα δικα μου. ερχεται τοτε μια αλλη ταμειας και μου λεει: κοπελια για να μην περιμενεις τοση ωρα περνα στο διπλα ταμειο να σου τα περασω εγω. παω λοιπον διπλα αδειαζω ολα τα πραγματα πανω στο ταμειο και περιμενω. εκεινη την στιγμη ερχεται ενας κυριος που κρατουσε ενα αναψυκτικο, και λεει συγνωμη εχω μονο αυτο να το περασω; οκ του λεει η ταμιας περασε πρωτος. το περναει λοιπον, πληρωνει, φευγει, οποτε γυριζει και μου λεει η ταμειας: συγνωμη κοπελια αλλα πρεπει να πας σε αλλο ταμειο γιατι .... εκλεισα για σημερα!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54829 από carla2 στις 07 Οκτωβρίου 2009, 8:24μμ

carla2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2009
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Απίστευτο! Εγώ στη θέση σου θα της έριχνα άγριο μπινελίκι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54833 από bluebird στις 07 Οκτωβρίου 2009, 9:42μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
απιστευτο ε; κι ομως δεν της ειπα τιποτα. τα μαζεψα παλι και πηγα διπλα, που εντωμεταξυ πλακωσαν κι αλλοι και αναγκαστηκα να περιμενω κι εγω δεν ξερω ποση ωρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54970 από Doctoras στις 14 Οκτωβρίου 2009, 7:12μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
A ρε bluebird τετοια πραγματα πρεπει αν τα απετουμε τι παει να πει εκλεισα!!!Μια εξιπηρετηση ελεος!!!!!!!!!
Φανταζομαι θα ηταν καμια χαζη(μην εκφραστο αλιως)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login