Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί δεν βλέπουμε στις ειδήσεις τον τίτλο Ψυχοπαθής κερδίζει το Lotto;
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Ιστοριες:Φαρσες,τρομου,γελιου,περιεργα

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58443 από Olympiakos7 στις 08 Φεβρουαρίου 2010, 6:32μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
ναι ισως.εδω παντοσ ακουστικε καπου το νοεμβρη που περασε κοντα.τωρα κοπελια μου αν ειναι αληθεια δεν ξερω.παντοσ ειναι οντως πολυ τρομακτικη ιστορια!!!ας το αφησουμε εδω ομωσ μην καταντηση chat!!ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64255 από VeTeRaNoS στις 28 Ιουλίου 2010, 9:24πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Ήταν ένα παιδί που μας είχε πρήξει για ένα laptop που πήρε.Επί μια εβδομάδα μονo για αυτό μίλαγε.Ώσπου μια μέρα πάω σπίτι του.Το πρόσεχε σαν να ήταν θησαυρός.Σε μια στιγμή το είχα πάρει στα χερια μου και έκανα περίεργες κινήσεις και καλά ότι θα μου πέσει.
Πάει αυτός μέχρι την κουζίνα(ειμασταν στο δωμάτιο του)Περνώ ένα φαράσι που ήταν εκεί διπλα
και το ρίχνω με δύναμει κάτω.Αρχιζα να φωνάζω ότι μου έπεσε το laptop και οχ τι έκανα κλπ κλπ.Για ποτε βρέθηκε από την κουζίνα στο δωμάτιο του ούτε εγώ δεν κατάλαβα.Επίσης εγώ είχα σκάσει στα γέλια μέχρι να το συνειδητοποιήσει ότι του έκανα πλακα.Και μετά είναι που έφαγα το ξύλο τις αρκούδας,σχεδόν με πέταξε έξω από το σπίτι...

Προειδοποιήσει:μην το δοκιμάσετε σε παρόμοια κατάσταση θα φάτε πολύ ξύλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64264 από Pelvic_Thrust στις 28 Ιουλίου 2010, 3:45μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Πριν 2-3 χρονια πεθανε ο αδερφος της γιαγιας μου και οπως ειναι φυσικο ειμασταν ολοι κοντα της να την συμπαρασταθουμε..

Σε μια φαση σηκωνεται και παει στην κουζινα να αναψει ενα κερακι για τον αδερφο της και και το βαζει σε μια πολυ μικρη γλαστρα με χωμα. (Εγω και η αδερφη μου ημασταν στην κουζινα). Δεν ειχε ομως αναπτηρα και ετσι οι 3 μας γυρισαμε ταυτοχρονα να ριξουμε μια ματια γυρω μας μπας και βρουμε κανενα αναπτηρα. Με το στρεφουμε ομως το βλεμα μας ξανα στη γλαστρα το κερι ειχε εξαφανιστει ! ΔΕΝ υπηρχε περιπτωση να επεσε και να χαθηκε γιατι το εχωσε καλα στο χωμα και η γλαστρα ηταν πανω στον νεροχυτι.

Κοιταξαμε παντου αλλα δε το βρηκαμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65786 από boy-19 στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 10:06μμ

boy-19

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Έγραψε:(dani_starlight@08 Φεβρουαρίου 2010)
ωραιο θεματακι...
λοιπον εγω θα πω μια ιστορια η οποια ειναι αληθινη και οταν την ειπα σε μερικες φιλες μου απο την κατασκηνωση δεν κοιμηθηκαν το βραδυ...και ειναι αληθεια γτ την ειπε μια φιλη τς μαμας μου...-συνεβη σε μια δικη της πολυ καλη φιλη..-
ειχε βγει στ ψυρρη με μια φιλη της και παρκαρε σε ενα εγκαταλελημενο παρκινγκ.μετα απο λιγες ωρες, η φιλη της φευγει με ταξι και εκεινη παει να παρει το αμαξι της... την ωρα που ειναι ετοιμη να φυγει βλεπει μια γριουλα στν δρομο... η γριουλα την ρωταει αν μπορει να την παρει στο αμαξι και να την αφησει μερικα τετραγωνα πιο κατω. εκεινη δν την εβλεπε καλα γτ ηταν βραδυ αλλα της λεει ναι... οσο οδηγουσε αρχισε να παρατηρει τη γριουλα...η φωνη της....ηταν λιγο βαρια..ξαφνικα οσο της μιλαγε η γριουλα βαζει το χερι της πανω στν ωμο της κοπελας...τοτε συνειδητοποιει... δεν ηταν γυναικα...ουτε καν μεγαλης ηλικιας...πανικοβαλλεται και δεν ξερει τι να κανει.... βλεπει ομως μπροστα της ενα αμαξι... σκεφτεται ποιες ειναι οι επιλογες της και αποφασιζει να πεσει με δυναμη στο αλλο αυτοκινητο... η "γρια" τρεχει και το σκαει...μετα τη συγκρουση η γυναικα βγαινει εξω να ζητησει συγγνωμη αποτον οδηγο και να του εξηγησει γιατι τρακαρε και για τη "|γρια"..αυτος βεβεα της λεει"εγω τι φταιω? πρπ να καλεσω την αστυνομια.." ερχεται και η αστυνομια και ρωτανε τη γυναικα για τη "γρια"...ξαφνικα ερχεται ενας αστυνομικος και την ρωταει"ειχατε δει το πορτπαγκαζ σας?""οχι,απανταει...τι ειχε"και ο αστυνομικος της λεει"ηταν παραβιασμενο και σπασμενο...μεσα ειχε σχοινι και πριονι..."

Συγγνώμη αν απανταω τωαρ αλλα αφτην την ιστορια μου την ειχε πει ακριβως την ιδια η αγγλικου μου... (λες να λεμε για το ιδιο ατομο) xD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66538 από parami8as στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 4:33μμ

parami8as

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
οοοο καλα...
πεταγαμε γουρουνες μεσα στο κρατικο νικαιας και μας κηνηγουσαν οι γιατροι..στην τελικη την κοπανισαμε
ειχα μια κοπελα στην πολυκατοικια μου η οποια μου αρεσε αλλα τα ειχε με εναν ηλιθιο και πηγαμε στην ταρατσα με εναν φιλο μου αφου εμενε 3ο οροφο και της κατουρισαμε τα απλωμενα ρουχα
επειδη ειχαν πεταξει απο την ταξη εμενα και εναν φιλο μου τρελο μπηκαμε με το μηχανακι μεσα στη ταξη και εδινε γκαζιες με νεκρα ταχυτητα
γενικα δεν εινε αστεια αυτα αλλα καφριλες
αλλα δεν εχο κανει κατι "αστειο"
αν θυμηθω θα το ποσταρω
αα και διπλα απο το μπαλκονι μου μενει μια γιαγια..ειναι αλλο διαμερισμα στην ιδια πολυκατοικια και τα μπαλκονια μας τα χοριζει ενα τζαμι περιπου 1.70 μετρο..εβαλα την παππουτσοθηκη πατησα πανω και μπηκα σπιτι της απο το παραθυρο και πηρα 3 γιαουρτια αχαχαχαχα
αν θυμηθω κιαλλα θα ποσταρω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66811 από madem στις 02 Οκτωβρίου 2010, 1:14πμ

madem

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
χαχαχα

http://www.kavalacity.net - Το απόλυτο portal της Καβάλας!http://www.kavalacity.net
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login