Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ftou στα μούτρα σου.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Αγορά κινητού!

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132744 από kapoios* στις 09 Μαρτίου 2015, 9:28μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Ποιός θα 'νε αυτός/η που θα μου δώσει την καλύτερη απάντηση πάνω στο ερώτημα μου άραγε; Η αποδεκτή περιμένει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132751 από kapoios* στις 10 Μαρτίου 2015, 3:46μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stroumfita97@04 Μαρτίου 2015)
Δαγκωτό το z3!δες κ το μοντέλο Z3 compact!γενικά εχω ακούσει πολύ καλα λόγια για την σειρά z της Sony!πήρε ο αδερφος μου το Z1 compact και ειναι υπερευχαριστημενος!το κινητό απλα πετάει! Φαντάσου οτι πετάει το z1 Φαντάσου δηλαδη τι κανει το z3 που ειναι πιο καινούριο κ εχει διορθώσει κάποιες ατέλειες των δύο προηγούμενων (Z1&Z2)!για εμενα η Sony ειναι η καλύτερη εταιρία κ μου το εχει αποδείξει με!τωρα σε Samsung δεν θα σου συνιστούσα γιατι απλα ειναι μια πλαστικουρα! Μη σου πω οτι μετά από λιγο καιρό σέρνονται! Πάντως για να λεμε κ την αλήθεια το Samsung galaxy alpha ειναι εξίσου καλό κινητό!παρόλο που ειναι Samsung!αλλά κ παλι σαν τα Sony τιποτα!
Υ.Γ: το z1 compact από όσα βλεπω στο YouTube ανταγωνίζεται το iPhone 5s. Βασικα δεν το ανταγωνίζεται,το ξεπερνάει :Ρ φαντάσου το Z3! Αντε καλορίζικο να ειναι οποίο κ να πάρεις! :)

Τελικά το παρήγγειλα το Sony Xperia Z3!!! :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login